روحانی: آماده انتقال تجربه به دولت سیزدهم هستیم.رئیس دولت دوازدهم تاکید کرد: مهم نیست چه کسی این توافق را تمدید می کند و چه کسی مذاکره می کند، مهم این است که آثار و تبعات آن را در توسعه کشور ببینیم، لازم است.

به گزارش ایسنا، علی ربیعی درباره نشست اخیر برخی از اعضای کابینه تدبیر و امید که هدف آن بررسی برخی مسائل روز از جمله مذاکرات جاری وین بین رئیس جمهور سابق و اعضای دولت وی است، نوشت. یک امکان ممکن قرارداد بورژوازی: در نظم سیاسی است. هیچ حزب قدرتمندی وجود ندارد که اعتبار و برنامه ای برای تعیین استاندارد برای بررسی سیاست ها، برنامه ها و عملکردها داشته باشد. اکثر انتخابات به ویژه انتخابات ریاست جمهوری منجر به جهل و ابهام ناگهانی مردم و از سوی دیگر نپذیرفتن گذشته توسط برخی جناح ها و صاحبان قدرت به یک سنت و یک روند سیاسی تبدیل شده است. در هر صورت یک جامعه موفق هرگز تجربیات مدیران ارشد خود را نادیده نخواهد گرفت. تجربیات انباشته شده بخشی از سرمایه سیستم های پویا هستند.

شنبه شب با اعضای دولت دوازدهم و رئیس جمهور سابق جلسه آنلاین داشتیم. اما امروزه عده ای تحمل همین جلسات را ندارند و از عبارات و برداشت هایی برای آنها استفاده می کنند.

این اولین حضور من در جلسات متعدد دولت دوازدهم بود و صلاح دیدم گزارشی از آن ارائه دهم. در این جلسه برخی از موضوعات امروز مانند افزایش نگرانی عمومی در مورد کاهش گسترش پهنای باند و دلایل کاهش سرعت اینترنت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه همچنین گزارشی از وضعیت بودجه و اقتصاد کشور ارائه شد. موضوع اوکراین نیز در دستور کار این نشست بود، اما بحث بر سر برجام و اقدامات انجام شده برای احیای آن محور اصلی مذاکرات بود.

انگیزه اصلی من از این گزارش موضع اعضای دولت دوازدهم و رئیس جمهور سابق در این زمینه است.

روحانی گفت: مذاکرات هسته‌ای و احیای برجام مهم‌ترین اتفاقات و مسائل کشور در ماه‌های اخیر است. مهم نیست که چه کسی توافق را احیا کند و چه کسی آن را مذاکره کند، مهم این است که آثار و پیامدهای آن را باید در توسعه کشور دید. مذاکرات و توافقات هسته ای باید به نفع کشور و مردم باشد و عواقب آن بر زندگی مردم تاثیر بگذارد. همه باید با وفاق و وحدت ملی پشت سر مذاکره کنندگان بایستیم. کسانی که برای منافع مردم مبارزه می کنند، چه در این دولت و چه در دولت اطلاعات و امید، همه دیپلمات هایی هستند که برای منافع ملی مبارزه می کنند».

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances