ساختمان جدید پلاسکو افتتاح شد.ساختمان جدید پلاسکو صبح امروز به طور رسمی افتتاح و واحدهای تجاری آن به بازرگان واگذار شد.

به گزارش ایرنا، ساختمان جدید پلاسکو صبح امروز (جمعه) با حضور رئیس بنیاد مستضعفان، پرویز الفتح استاندار تهران، رئیس شورای اسلامی شهر تهران و وزیر سابق افتتاح شد. . راه و شهرسازی.

در این مراسم رئیس بنیاد قیام ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان از نزدیک با کسبه در خصوص اقامت آنها در ساختمان و وضعیت فعالیت آنها صحبت کرد.

این ساختمان که در 29 دی ماه سال 95 بر اثر آتش سوزی فروریخت، توسط بنیاد خصوصی سازی و طبق آخرین استانداردهای ایمنی در مدت 6 ماه ساخته شد.

ساختمان پلاسکو 1400 در 20 طبقه طبق آخرین قوانین و مقررات و دستورالعمل ها با زیربنای 20000 متر ساخته شده و با 346 واحد تجاری تحویل بازرگان می شود.

در نمای جدید پلاسکو از بتن GFRC استفاده شده است که وزن سبک تری دارد و مقاومت بیشتری در برابر آتش دارد.

پلاسکو 1400 در 20 طبقه با زیربنای 20000 متر مربع مطابق با آخرین آیین نامه ها، مقررات و دستورالعمل های بخش ساختمانی به ویژه آتش نشانی ساخته شده است.

ساختمان جدید پلاسکو دارای 20 طبقه است که 15 طبقه آن در طبقه همکف و 5 طبقه زیر زمین است.

بازسازی پلاسکو در سال 1376 توسط بنیاد مستضعفان به عنوان متولی این پروژه با هدف تکمیل آن تا سال 1400 با عملیات خاکبرداری و ساخت سازه های نگهبانی آغاز شد.

نمای بیرونی ساختمان پلاسکو الهام گرفته از معماری آجری ایرانی است که به «فخر» و «مدینه» معروف است.

سکوی فرود بالگرد 18 در 18 متری در بالای ساختمان پلاسکو قرار دارد.

در ساختمان پلاسکو از پیشرفته ترین تاسیسات برقی و مکانیکی استفاده شده است و پرده های ضد حریق به کار رفته از سرایت آتش به سایر قسمت های ساختمان جلوگیری می کند.

ساختمان جدید دارای 346 واحد تجاری است و اکثر مشاغل در حال آماده سازی نما و دکوراسیون داخلی واحد تجاری خود هستند. ساختمان پلاسکو در هر طبقه 1000 متر زیربنا دارد.

پلاسکو جدید 16 پله برقی و آسانسور نیز دارد.

قسمت شمالی پلاسکو که در آتش سوزی سال 95 آسیب کمتری دیده بود توسط یک تاجر بازسازی و از بهمن ماه امسال شروع به کار کرد.

ساختمان جنوب پلاسکو اما توسط بنیاد مستضعفان ساخته شده و روز جمعه به طور رسمی افتتاح می شود.

صبح روز 30 دی ماه 95 پلاسکو قدیم نتوانست در برابر شعله های آتش مقاومت کند و 4 ساعت بعد فروریخت.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances