سامی: به جای اینکه در حاشیه باشیم، باید کار کنیم.خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: به جای اینکه در حاشیه بمانیم باید با موفقیت بیشتری کار کنیم و از آن عبور کنیم.

جعفر سامی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت سرخپوشان در این روزهای خود گفت: در آرامش به کار خود ادامه می دهیم. ما یک برنامه کامل داریم و در دو بخش کوتاه مدت و بلند مدت کار می کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بخش های مختلف درون باشگاه بدون هیچ مانعی پیگیر کار خود هستند. انرژی جوانی و شادابی که از کار در پرسپولیس می گیریم به ما کمک می کند تا کارها را تسریع کنیم و تلاش می کنیم بهترین خدمات را به تیم ارائه دهیم، زیرا معتقدیم تماشاگران همیشه راحت هستند. شرایط تا الان اینطور بوده و از این به بعد باید تلاش کنیم با همین شرایط جلو برویم.

وی ادامه داد: در همان مدت تقریباً 50 روزه ای که به باشگاه پرسپولیس آمدم، با چالش ها و مشکلات و حواشی زیادی مواجه شدیم، اما بدون جنجال جزئی، همه این مشکلات را پشت سر گذاشتیم، زیرا نگاه ما به آینده است. از این پس با همان نقش و سیاست پیش خواهیم رفت. من و همکارانم معتقدیم به جای عقب نشینی باید تلاش کنیم و با موفقیت بیشتر از حاشیه ها عبور کنیم. البته هواداران ما منتظر واکنش احساسی مسئولان باشگاه در رسانه ها نیستند و برای آنها مهم است که فقط آرامش، پیشرفت و پاداش بیشتری کسب کنند زیرا با این فرمول می توانیم به صورت حرفه ای در زمین بازی کنیم.

سامی افزود: ارتباط خوبی بین تیم مدیریتی باشگاه و کادر فنی و بازیکنان وجود دارد. ما بر این اصل ایستاده ایم که می توانیم بدون نگرانی و با هماهنگی کامل به جلو حرکت کنیم. تا به امروز ما به این اصل پایبند هستیم. از این به بعد باید چنین سیستمی را حفظ کنیم تا هواداران بی استرس فقط بتوانند از تیم خود حمایت کنند. اینجا باید از هواداران پرشور پرسپولیس تشکر کنم چون با تمام وجود از تیم و باشگاه حمایت می کنند و حضورشان به ما انگیزه کار می دهد. امیدواریم میلیون ها هوادار پرسپولیس بدون توجه به شایعات، اخبار واقعی را از طریق رسانه های رسمی باشگاه دنبال کنند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: به سالگرد شهادت شهید سرافراز کشورمان سردار حاج قاسم سلیمانی نزدیک می شویم. حاج قاسم سرباز خدمت به میهن و رهبر فرزانه انقلاب بود و جان خود را وقف حفظ عزت و آبروی ایران کرد. مجاهدت و مجاهدت سردار سلیمانی هیچ گاه از خاطره مردم این مرز و بوم محو نخواهد شد به قول معروف ایشان: «ما امت شهیدانیم، ما امت امام حسینیم». نام و نشان سردار سلیمانی برای آیندگان و امروز به یادگار خواهد ماند.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances