سای: نیازمند همدلی جامعه تکواندو هستیم – ورزش سه


کد خبر: 1814231 |
16 اسفند 1400 ساعت 19:31 |
98 بازدید |

0
نظرات

مراسم افتتاحیه مسابقات بین المللی تکواندو به میزبانی ایران عصر امروز با حضور رئیس فدراسیون تکواندو و ناظری از فدراسیون جهانی در خانه تکواندو برگزار شد.

مراسم افتتاحیه چهار رویداد بین المللی تکواندو عصر امروز (دوشنبه 15 اسفندماه) با حضور رئیس فدراسیون تکواندو، هادی سای نمایندگان رئیس جمهور، طاهره طاهریان نایب رئیس بانوان کمیته ملی المپیک، زهرا سروری نایب رئیس سابق. رئیس فدراسیون تکواندو، روسای فدراسیون های تکواندو عراق و اردن، امیر فولادی، مدیر تربیت بدنی نیروهای مسلح، دکتر حلاج پور. ایرانیان برون مرزی، پیشکسوتان، اعضای منتخب تیم داوری در خانه تکواندو به رقابت پرداختند.

هادی سای رئیس فدراسیون تکواندو میزبانی ایران را در چهار دوره مسابقات بین المللی عنوان کرد: ابتدا تکواندوکاران شرکت کننده در فدراسیون تکواندو، داوران، شرکت کنندگان، مربیان و تیم ها و چهار مسابقه بین المللی از جمله یازدهمین دوره مسابقات جام باشگاه های آسیا با تشکر از حضور 30 ​​نفره . برای قبولی در مرحله دوم جام فجر و چهارمین دوره مسابقات جهانی.

وی افزود: از خدمات تیم ها و کشورهای شرکت کننده در این مسابقات نیز استقبال می کنم. امیدوارم در این روزهایی که شما مهمان ما هستید بتوانیم میزبان شایسته ای برای شما عزیزان باشیم. برای شما در رویدادهای آینده جمهوری اسلامی ایران آرزوی موفقیت داریم. همچنین به طاهر طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک، رئیس مهر تکواندو فدراسیون جهانی، امیر فولادی رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و پیشکسوتان تکواندو خیر مقدم می گویم.

ساعی با اشاره به حضور برترین تکواندوکاران در چهار دوره مسابقات بین المللی تهران گفت: بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم، مسابقات فعلی را مشاهده کردم و مسابقات بسیار جذابی را مشاهده کردم.

رئیس فدراسیون تکواندو همچنین گفت: از زحمات سید محمد پولادگر و همکارانش در مدیریت گذشته که سال ها برای تیم تکواندو ایران زحمات زیادی کشیدند، تقدیر می کنم. بسیار خوشحالم که برای اولین بار در جمهوری اسلامی ایران میزبان مسابقات جام باشگاه های آسیا برای بانوان هستیم، اهمیت ورزش بانوان و توسعه آن در دستور کار قرار گرفته است و مایلیم همکاری کامل خود را در این زمینه گسترش دهیم. هستند وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک.

سای با اشاره به روزهای شلوغ تکواندو در سال جاری گفت: در سال 2022 رویدادهای بسیار مهمی در پیش داریم و سال پرکاری خواهد بود، بازی های آسیایی و جوانان و در کنار همه این مسابقات، گرندپری و گرندپری داریم. مسابقات اسلم پیش روی ماست

سای با اشاره به استعدادهای فراوان در ورزش تکواندو گفت: تکواندوی ایران سرشار از استعدادها و سرمایه های معنوی است و وظیفه ماست که با استفاده از این استعدادها تلاش خود را برای اعتلای ایران مضاعف کنیم. این مهم قطعا با همدلی و همفکری همه اعضای خانواده تکواندو ایران اتفاق خواهد افتاد.

سای در پایان گفت: لازم می دانم از حمایت های وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، وزارت امور خارجه و فدراسیون پزشکی ورزشی تشکر کنم. همچنین از تلاش همکارانم و کمیته های فدراسیون برای دیدنی هر چه بیشتر این مسابقات تشکر می کنم.

پس از مراسم افتتاحیه، داوران توسط داوران بین المللی و بازیکنان توسط ورزشکاران ایرانی و پاکستانی سوگند یاد کردند.

همچنین لوح و تندیس یادبودی از سوی هادی سای رئیس فدراسیون تکواندو به «مهر مغلب» و رئیس انجمن تکواندو عرب و حازم نعیم رئیس فدراسیون تکواندو اردن اهدا شد.

در پایان مراسم هامدانگ توسط قهرمانان این رشته اجرا شد.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances