سریعترین ورزش در حال رشد آمریکا تلاقی بین تنیس، پینگ پنگ و بدمینتون است.فردا در پایان مسابقه با دیگر ترشی‌بازان در مرکز Meredith، Parks & Rack در Meredith، NH، روی پاروها ضربه می‌زند.

شانون مولن / شانون مولن


زیرنویس ها را پنهان کنید

تغییر عنوان

شانون مولن / شانون مولن


فردا در پایان مسابقه با دیگر ترشی‌بازان در مرکز Meredith، Parks & Rack در Meredith، NH، روی پاروها ضربه می‌زند.

شانون مولن / شانون مولن

برای تعداد آمریکایی‌هایی که به سرعت در حال کاهش هستند و هرگز نامی نشنیده‌اند، بازی پارویی با توپ مبهم سریع‌ترین بازی در حال رشد در ایالات متحده برای دومین سال متوالی است.

Pickle که توسط سه پدر میانسال در ایالت واشنگتن در سال 1965 اختراع شد، یک تلاقی منحصر به فرد بین تنیس توپ، پینگ پنگ و بدمینتون است که با یک پارو و یک توپ پلاستیکی سوراخ بازی می شود. گفته می شود که بنیانگذاران این بازی را به نام سگ خانواده ای به نام آچار نام گذاری کرده اند.

بر اساس گزارش انجمن صنعت ورزش و تناسب اندام، در حال حاضر 4.8 میلیون نفر در حال بازی هستند – تقریباً دو برابر تعداد فقط پنج سال پیش، با برخی از علاقه مندان به ورزش از محبوبیت فزاینده ترشی مو استفاده می کنند.

این ورزش اکنون میزبان دو تورنمنت حرفه ای ملی است که هر دو در چهار سال گذشته برگزار شده اند و برگزارکنندگان Pickle Ball برای کمک به ترویج این ورزش در ایالات متحده و خارج از کشور به عنوان بخشی از تلاش برای شرکت در المپیک. با حامیان مالی شرکت ها همکاری می کنند.

استیو آپسون، که در اواخر سال 2020 به عنوان اولین مدیرعامل ایالات متحده Pickleball برای انجام این بازی استخدام شد، گفت: “ما هنوز کوچک و ناهموار هستیم، اما دیگر آنقدرها هم بی گناه نیستیم.” این سازمان در سال 2005 برای ترویج قوانین بازی تاسیس شد.

آپسون معتقد است که ترشی ها می توانند بدون از دست دادن دسترسی به مو رشد کنند، که منجر به افزایش آن در دهه گذشته شده است. او می گوید: «مردم به دنبال راه هایی برای تفریح، انجام ورزش هستند، اما این کار را در محیطی انجام دهند که تفرقه افکن نباشد. “این یک چیز بسیار مهم در جامعه امروز ما است که من به آن اعتقاد دارم.”


Freda Yeh در Pickle Ball Court در Parks & Racks در Meredith، NH.

شانون مولن / شانون مولن


زیرنویس ها را پنهان کنید

تغییر عنوان

شانون مولن / شانون مولن


Freda Yeh در Pickle Ball Court در Parks & Racks در Meredith، NH.

شانون مولن / شانون مولن

یک بازی «اعتیادآور» که رشد آن متوقف نخواهد شد.

به گفته USA Pickleball، اکثر بازیکنان پایه پیکلبال – که بیش از هشت بار در سال بازی می کنند – بالای 65 سال سن دارند، اما بازی در حال جوان تر شدن است و بازیکنان زیر 55 سال محبوب ترین هستند.

اما با تعداد بسیار زیادی از بازیکنان جدید، ایالات متحده در تلاش است تا زندگی خود را تامین کند.

با توجه به شمارش Pickleball ایالات متحده، تنها ده هزار مکان برای بازی در این کشور وجود دارد، اما هر ماه چندین ده ها افزایش می یابد. باشگاه‌های ورزشی و گروه‌های هتل، از جمله ماریوت و اومنی ریزورت‌ها، در حال جایگزینی زمین‌های تنیس یا ساخت زمین‌های جدید برای توپ‌های ترشی هستند، در حالی که رستوران‌های زنجیره‌ای به نام Chicken N’Pickle با مکان‌هایی در چهار ایالت. او گفته است که این کار را انجام خواهد داد. در روزهای آینده قدم هایش را دو برابر کند. سال

شهرداری‌ها در سراسر کشور نیز در تلاش هستند تا تقاضا برای مکان‌های بازی را برآورده کنند – به طوری که برنامه‌ریزان جامعه Pickleball ایالات متحده یک “بسته ابزار” با دستورالعمل‌ها و برآورد هزینه‌ها برای ساخت زمین‌های جدید دارند. دستگاه ها و خطوط علامت گذاری نوار، مستقل 30000 برای دادگاه دائمی.

در مردیت، نیوهمپشایر، دپارتمان تاون پارک‌ها و قفسه‌ها در یک باشگاه ورزشی چند منظوره که برای بسکتبال، تنیس و سایر ورزش‌ها نیز استفاده می‌شود، پیکلبال سرپوشیده ارائه می‌دهد.

این برنامه به حدود 50 نفر محدود می شود و ده ها نفر در لیست انتظار هستند و برخی از ترشی بازان آنقدر جدی شده اند که اکنون جلسات آنها نظارت می شود و بازیکنان در سطح مهارت مشخص می شوند.

Freda Yoh که دو سال پیش از این منطقه دیدن کرد، گفت: “این اعتیاد آور است، بنابراین ما به تازگی بازی را شروع کرده ایم و اکنون با سایر دوستان و اقواممان – در واقع همه ما الان می شناسیم ترشی بازی می کنند.” من بازنشسته شدم

این زوج با دو نفر دیگر در بهار امسال به یک کمپ تمرینی در کارولینای شمالی سفر می کنند.

او افزود: “این شش روز آموزش ویدیویی و بازی های فشرده خواهد بود.” “امیدوارم فقط یک مهارت را یاد بگیرم که بازی من را بهبود بخشد.”


گری میسکنل یک توپ ترشی در اواسط مسابقه در تأسیسات پارکس اند راکس در مردیت، نیوهمپشایر گاز می گیرد.

شانون مولن / شانون مولن


زیرنویس ها را پنهان کنید

تغییر عنوان

شانون مولن / شانون مولن


گری میسکنل یک توپ ترشی در اواسط مسابقه در تأسیسات پارکس اند راکس در مردیت، نیوهمپشایر گاز می گیرد.

شانون مولن / شانون مولن

Pickleball از آماتور به حرفه ای در حال حرکت است.

Pickleball برای طیف گسترده ای از حامیان مالی شرکت ها جذاب است زیرا بازی به دنبال منابع جدید درآمد است. ایالات متحده Pickleball بیش از دوجین شریک با نام تجاری دارد، از سازندگان چرخ دنده گرفته تا بازار مراقبت های بهداشتی آنلاین و یک شرکت CBD.

آپسون گفت: “ما افرادی داریم که تجارت ورزشی را درک می کنند، نه فقط تجارت ترشی.” “آیا درآمد مهم است؟ سرمایه گذاری مجدد و رشد بازی برای ما مهم است، اما ما را به جلو نمی برد.”

پیکلبال نیز به سرعت در حال تبدیل شدن به یک ورزش تماشاچی است. اولین تورنمنت حرفه ای آن، تور انجمن حرفه ای توپ ترشی (PPA) در سال 2018 تشکیل شد و اخیراً توسط مالک تیم لیگ ملی هاکی کارولینا هاریکنز قهرمان شد. ایالات متحده Pickleball نمونه اولیه دیگری را تأیید کرد که یک سال بعد توسط انجمن حرفه ای های Pickleball (APP) راه اندازی شد.

هر دو رویداد به پرداخت جایزه چند میلیون دلاری افتخار می کنند که نسل اول بازیکنان توپ ترشی را توسعه می دهد که می توانند در این ورزش امرار معاش کنند.

کانر پاردو، کمیسر تور PPA که بازیکنانش قراردادهای ویژه ای به مدت سه سال دارند، گفت: “بازیکنان حرفه ای واقعاً در حال تبدیل شدن به افراد مشهور و کانون توجه هستند، افرادی که در جهان قابل شناسایی هستند.” دلیل اینکه ما این کار را انجام می دهیم این است که مطمئن شویم بهترین افراد در رویدادهای ما حضور دارند و دوم اینکه واقعاً از سرمایه گذاری ما محافظت می کنیم.

پخش کننده های سنتی به طور فزاینده ای به این بازی علاقه مند هستند. تا کنون، طرفداران توپ ترشی می توانند مسابقات آماتور و حرفه ای را به صورت آنلاین در اکثر کانال های ورزشی یا اجتماعی تماشا کنند.

بن شیلدز، مدرس دانشکده مدیریت سالیوان MIT و دانشجوی صنعت ورزش، می‌گوید: «توانایی بازی در یافتن سریع مخاطب از طریق رسانه‌های اجتماعی بی‌نظیر است.

“به تمام تجربیات دیجیتال جدیدی که برای لیگ های ورزشی برای تعامل با طرفداران در دسترس است فکر کنید – پخش بازی ها به روشی تعاملی، توپ ترشی فانتزی، که طرفداران را به سطح متفاوتی می آورد، همه گفتگوها و تجربیاتی که می توانید در رسانه های اجتماعی ایجاد کنید. بازی ها. ”

شیلدز اضافه کرد که پیکل بال همچنان به مایکل جردن نیاز دارد. بازیکنان فوق ستاره برخی از بزرگترین لیگ های ورزشی در ایالات متحده را – که با نام های سطح پایین تر و غیر معمول شروع می شود – به مخاطبان بیشتری معرفی کرده اند.

“من فکر می کنم اگر Pickle Ball به روش متواضعانه خود بتواند به افزایش مشارکت خود ادامه دهد و راه هایی برای تبدیل این بازی به یک محصول طرفدار عالی بیابد، چه کسی می داند، ده، بیست سال، این ورزش جهانی می تواند یک رقیب بسیار مناسب در صنعت باشد. .

یک پیشنهاد موفقیت آمیز المپیک می تواند این بازه زمانی را تسریع بخشد. برای سوار شدن به یکی، Pickleball به رقبای حداقل در 75 کشور نیاز دارد. فدراسیون بین المللی پلی بال تا کنون 70 کشور عضو دارد و اکثر آنها در سه سال گذشته به آن پیوسته اند.

هدف برگزارکنندگان این است که این ورزش را به عنوان نمایشی در المپیک 2028 بگنجانند. در حال حاضر، طرفداران توپ ترشی فقط خوشحال هستند که بازیکنان بیشتری راه خود را به بازی ای می یابند که مردم را دور هم جمع می کند.

آپسون از پیکلبال ایالات متحده آمریکا گفت: «بسیاری از مردم به این ورزش می پیوندند زیرا آنها این ورزش را دوست دارند. “همه چیز خوب و خوب است.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم