شهر نیویورک جمع آوری پول تامین اجتماعی از کودکان در Foster Care را متوقف خواهد کرد.مقامات شهر نیویورک اعلام کرده‌اند که این شهر دیگر چک‌های تامین اجتماعی را از کودکان برای پرداخت هزینه‌های سرپرستی دریافت نخواهد کرد.

گری هرشورن / گتی ایماژ


زیرنویس ها را پنهان کنید

تغییر عنوان

گری هرشورن / گتی ایماژ


مقامات شهر نیویورک اعلام کرده‌اند که این شهر دیگر چک‌های تامین اجتماعی را از کودکان برای پرداخت هزینه‌های سرپرستی دریافت نخواهد کرد.

گری هرشورن / گتی ایماژ

مقامات رفاه کودکان در شهر نیویورک می گویند که آنها دریافت تمام چک های تامین اجتماعی از کودکان تحت سرپرستی را متوقف می کنند و از استفاده از پول برای پوشش هزینه های مراقبت خودداری می کنند. و این وکلای دادگستری می گویند که امیدوارند عملیات نیویورک سابقه ای برای آژانس های سراسر کشور ایجاد کند.

جس دنهاوزر، کمیسر اداره خدمات کودکان در آژانس حمایت از کودکان شهر نیویورک، می‌گوید که پول تامین اجتماعی به زودی در حساب‌های پس‌اندازی قرار می‌گیرد که کودکان هنگام ترک سرپرستی می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. چه زمانی که به خانواده بازگردند، به فرزندخواندگی یا بین سن 18 و 24 سال خارج از سرپرستی.

دنهاوزر گفت: “این پول آنهاست و آنها سزاوار این هستند که از آن آنطور که می خواهند استفاده کنند.”

NPR و پروژه مارشال سال گذشته در مورد رویه متداول اخذ چک تامین اجتماعی برای جوانان پرورشی گزارش دادند. آژانس های رفاه کودکان در 49 ایالت و ناحیه کلمبیا مزایای را بررسی می کنند.

برخی از آژانس‌ها، مانند شهر نیویورک، کارکنان دارند، یا حتی شرکت‌های خصوصی را استخدام می‌کنند تا بفهمند کدام بچه‌ها برای این درآمد ثبت‌نام می‌کنند، سپس پول نقد را چک می‌کنند، اغلب یک کودک را پرورش می‌دهند، در حال مراقبت یا بدون اطلاع خانواده‌اش.

آژانس های رفاه کودکان این عمل را به عنوان راهی برای پرداخت هزینه غذا، سرپناه و سایر مواردی که مراقبت از خانواده را فراهم می کند توجیه می کنند. اما انتظار نمی رود که سایر کودکان سرپرست، هزینه خدمات را از منابع خود بپردازند – که طبق قوانین ایالتی و فدرال الزامی است.

کودکان چک های تامین اجتماعی را دریافت می کنند، زیرا طبق قانون به آنها تعلق می گیرد، زیرا آنها یا والدینشان از کار افتاده اند یا فوت کرده اند. تخمین زده می شود که 10 تا 20 درصد از کودکان تحت سرپرستی واجد شرایط دریافت این مزایا هستند.

ملانیا پرز 12 ساله بود که به سرپرستی رفت. او یک بار در 18 سالگی مراقبت از خانواده را رها کرد تا سعی کند آن را از آن خود کند. اما او در 19 سالگی بازگشت.

او گفت: “برای من پدر و مادری ندارم. مادرم فوت کرده است.” وقتی در سن 18 سالگی اینجا را ترک کردم، یک ریال هم در کیفم نداشتم.

پرز گفت کمبود پول، به ویژه در مکانی گران قیمت مانند شهر نیویورک، یکی از دلایل بازگشت او به مراکز نگهداری بود.

حالا که مادر یک دختر 21 ساله است، می‌داند که در نهایت باید مراقبت‌های فرزندخوانده را به درستی کنار بگذارد. در شهر نیویورک، او می تواند تا 24 سالگی با دخترش زندگی کند.

چند سال پیش، زمانی که پرز برای اولین بار پرستاری را ترک می کرد، به او گفتند که به دلیل ناتوانی های مختلف، تامین اجتماعی چک مزایای ماهانه برای او ارسال می کند. دیروز چند صد دلار در ماه بود.

اما آژانس مراقبت از خانواده شهر در حال پول نقد بود.

پرز گفت: برای آنها اشکالی ندارد که چیزی را که ندارند بردارند.

او درباره چک مزایای خود می گوید: «می خواهم از این پول برای مراقبت از فرزندم استفاده کنم. بنابراین به من کمک می کند تا مستقل باشم.


جس دنهاوزر، کمیسر اداره خدمات کودکان شهر نیویورک برای مزایای حمایت اجتماعی از کودکان، می گوید: «این پول آنهاست. و آنها سزاوار آن هستند که از آن آن طور که صلاح می دانند استفاده کنند.»

اداره خدمات کودکان شهر نیویورک


زیرنویس ها را پنهان کنید

تغییر عنوان

اداره خدمات کودکان شهر نیویورک


جس دنهاوزر، کمیسر اداره خدمات کودکان شهر نیویورک برای مزایای حمایت اجتماعی از کودکان، می گوید: «این پول آنهاست. و آنها سزاوار آن هستند که از آن آن طور که صلاح می دانند استفاده کنند.»

اداره خدمات کودکان شهر نیویورک

دانهاوزر می گوید دقیقاً به همین دلیل است که آژانس او ​​سیاست خود را تغییر می دهد. تابستان امسال، قرار دادن این چک های تامین اجتماعی در حساب های پس انداز جوانان را آغاز می کند.

دانهاوزر می گوید که آژانس به جوانان تحت مراقبت داوطلبانه نحوه زنده ماندن را آموزش می دهد. سپس می توان از این پول برای پرداخت هزینه های یک آپارتمان، کالج یا مدرسه فنی یا سایر مواردی که یک سرپرست برای موفقیت به آن نیاز دارد، استفاده کرد. او گفت: «این منابع می‌تواند به معنای شروع واقعاً دشواری برای این گذار یا تفاوت بین آنچه که واقعاً پایه‌ای برای شروع دارند باشد».

از آنجایی که آنها با فقر، رکود تحصیلی و تروما دست و پنجه نرم می کنند، کودکان پرورشگاهی راه درازی در پیش دارند تا بتوانند آن را ترک کنند. آنها دارای نرخ بالای بیکاری، بی خانمانی و زندان هستند. طبق یک برآورد، تنها 3 تا 4 درصد از یک کالج چهار ساله فارغ التحصیل می شوند.

به دنبال داستان‌های NPR و پروژه مارشال در سال گذشته، حامیان کودکان – از جمله مدافعان کودکانی که نماینده پرز هستند – به دنبال این بودند که مشخص کنند آیا شهر نیویورک یکی از مکان‌هایی است که مراقبت‌های خانواده را ارائه می‌دهد یا خیر. مزایای امنیت اجتماعی از کودکان. آنها دریافتند که کارمندان ACS وجود دارند که از جوانان خواسته اند برای این چک ها ثبت نام کنند – اما آژانس در حال بررسی تغییر رفتار است.

دانهاوزر در ژانویه به عنوان ACS انتخاب شد و توسط شهردار جدید نیویورک، اریک آدامز منصوب شد. تغییر در سیاست تامین اجتماعی توسط سلف وی، دیوید هانسل، هنگام ترک سمت وی ​​در اواخر دسامبر اعلام شد. هانسل کنار گذاشتن این مزایای تامین اجتماعی را “کار درستی” خواند.

برای کودکی که به دلیل یتیم بودن از مزایا برخوردار می شود، «مزایای زنده ماندن» تأمین اجتماعی که کنار گذاشته می شود، سالانه چندین هزار دلار اضافه می کند.

برای کودکی که معلولیت دارد یا والدینش دارای معلولیت هستند، برنامه این است که 2000 لیر در نظر گرفته شود. این “محدودیت دارایی” فدرال برای شخصی است که مزایای تامین اجتماعی را دریافت می کند که به آن درآمد امنیت تکمیلی (SSI) می گویند.

برخلاف مزایای SSI، هیچ محدودیتی برای اینکه یک کودک در صورت فوت والدینش مزایا دریافت کند، وجود ندارد.

ایمی هارفیلد، مدیر سیاست ملی در مؤسسه حمایت از کودکان، می‌گوید راه‌هایی وجود دارد که نیویورک می‌تواند حساب‌های ویژه ایجاد کند و بیش از 2000 میلیون دلار از مزایای SSI صرفه‌جویی کند. هر چند نیاز به زمان و کار کارکنان و حقوقی دارد.

مریلند ایالتی است که در حال حاضر مقداری از پول تامین اجتماعی را در حساب‌های پس‌انداز قرار می‌دهد – از زمانی که یک نوجوان نوجوان ۱۴ ساله می‌شود. همچنین برای پس انداز بیش از 2000 دلار حساب ایجاد می کند.

با این حال، هارفیلد می‌گوید که حرکت شهر نیویورک بسیار بزرگ است و امیدوار است سایر سازمان‌های رفاهی ایالتی، شهرستانی و شهری نیز از این حرکت پیروی کنند. او استدلال می‌کند: «کاری که شهر نیویورک انجام می‌دهد جسورانه است، زیرا آنها اساساً می‌گویند: «ما کاری را انجام می‌دهیم که غیراخلاقی است و به کودکانی که قانونی هستیم خدمت نمی‌کند.» والدین وجود دارند. ما عادت کرده ایم این پول را بگیریم، این کار درست نیست و دست از این کار برمی داریم.»

در فیلادلفیا، هلن جیم، عضو شورای شهر، انتظار می‌رود در این ماه قانونی را برای توقف این عمل وضع کند، پس از گزارش فیلادلفیا اینکوایرر در ماه دسامبر مبنی بر اینکه شهر بین سال‌های 2016 تا 2020 مبلغ 5 میلیون کمک به کودکان ارائه کرده است.

در حال حاضر، قوانینی در نبراسکا، تگزاس، مینه‌سوتا و ایلینویز برای جلوگیری از دریافت چک مزایای تامین اجتماعی توسط کودکان در حال بررسی است.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances