شورولت کوروت ۲۰۲۳ جذاب و تهاجمی!

[ad_1]

در رفتن شورولت خودرو پس از مدتی انتشار شایعات مختلف، کالبد شکافی انجام داد کوروت Z06 2023 به عنوان نسخه ای از هفدهمین سالگرد معرفی خودروی اسپرت کوروت، بسیار جذاب و تهاجمی نشان داده شده است.

طبق گزارشات فرارو، آخرین نسخه تکنون چندین بار مورد هدف افشاگران خودروهای خودرو قرار گرفته است که آخرین نسخه Z06 70th Anniversary Edition هفته گذشته در اینترنت بود. اما اکنون اطلاعات رسمی کاملی داریم که ویژگی ها و مشخصات این نسخه در داوری هفدهمین سالگرد کوروت به یادگار خواهد ماند.

پکیج شورولت نسخه هفدهمین سالگرد Z06 و همچنین Stingray را با تریم 3LT ارائه خواهد کرد. برای Z06 پکیج های خودروی 3LZ ارائه شده است، به این معنی که مدل “Vette” هرگز پکیج هفتاد ساله کوروت را از دست نخواهد داد. بنابراین، خریداران ممکن است این مدل را با کوپه یا کانورتیبل توصیه کنند، اما حتی اگر این موضوع را در نظر نگیرند، هفتادمین سالگرد روی قفس جلو و پشت شیشه.

اما چه چیزی این بسته را خاص می کند؟ علاوه بر توکن ها، نسخه هفدهمین سالگرد کوروت به طور انحصاری با چرخ های قرمز و چراغ های کلاه مرکزی ارائه می شود. آنها همچنین یک کالیپر ترمز قرمز، یک محافظ عقب فوق العاده و یک پوشش سینه عقب و یک کوروت استینگری روی درپوش های جانبی اضافه می کنند. اکثر تم های سرمه ای دارای یک کمربند ایمنی متضاد و ایمنی در داخل هستند، در حالی که صندلی ها از چرم سرامیکی با دو رنگ ساخته شده اند. مدارک و احکام اضافه شده است، و برای مسافران، مجموعه های ویژه ای از کنسول های هفدهمین سالگرد وجود دارد.

شورولت کوروت نسخه هفتمین سالگرد فقط در رنگ متالیک کربن فلش یا رنگ کاملا جدید به نام سه کت متالیک مروارید سفید موجود است. نوارها در بالا اختیاری هستند و خاکستری یا سفید در اتومبیل ها یا Vettes محدود به رنگ های کربنی هستند. استیو ماجوروس، دستیار بازاریابی شورلت، می گوید: «هیجان و هیجان برای کوروت جدید ما و نسخه هفدهمین سالگرد آن، به دلیل موفقیت در فروش نسل هشتم خودروی اسپورت آمریکایی به ایالات متحده، بسیار بالاست. کوروت حتی پس از گذشت پنج سال همچنان دلها را گرم می کند و آرزوهای زیادی را در وجود راه های باز برای جوانان به ارمغان می آورد.

اولین محصول C8 Corvette Z06 که در حراج Barrett-Jackson عرضه می شود، نسخه هفدهمین سالگرد آن خواهد بود. در مورد بقیه، آنها آن را اواخر امسال به فروش خواهند رساند، اما خریداران ممکن است همچنان آن را به عنوان مجازی سازی با ویژوالایزر آنلاین Z06 در وب سایت شورولت تجربه کنند. شورولت کوروت یکی از خودروهای اسپرت مورد علاقه کمپانی شورلت است که از سال 9 پس از میلاد به بازار آمده است. تا زمان تکنون، نسل نهم خودروی کوروت در سال گذشته به بازار عرضه شده است C7 نام دارد. موتور هشت سیلندر 1.2 لیتر بخار طبیعی معادل 2 اسب بخار تولید می کند که می تواند با سرعت 5 کیلومتر در ساعت به ظرفیت 0.2 ثانیه برسد.

شورولت کوروت ۲۰۲۳  جذاب و تهاجمی!

شورولت کوروت ۲۰۲۳  جذاب و تهاجمی!

شورولت کوروت ۲۰۲۳  جذاب و تهاجمی!

شورولت کوروت ۲۰۲۳  جذاب و تهاجمی!

شورولت کوروت ۲۰۲۳  جذاب و تهاجمی!

شورولت کوروت ۲۰۲۳  جذاب و تهاجمی!

شورولت کوروت ۲۰۲۳  جذاب و تهاجمی!

شورولت کوروت ۲۰۲۳  جذاب و تهاجمی!

شورولت کوروت ۲۰۲۳  جذاب و تهاجمی!

منبع: motor1

ترجمه: مصطفی گرفی-فرارو

[ad_2]

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances