شکایت جدید گل محمدی از باشگاه پرسپولیسیحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل مس رفسنجان در هفته بیستم لیگ برتر گفت: بازی بسیار مهم و حساسی در پیش داریم. باید وضعیت جدول و امتیازهایی که از تیم بالای جدول عقب بودیم را درست کنیم. می دانیم شرایط به گونه ای است که برای پیروزی باید بیشتر بازی های آینده را ببریم.

وی افزود: خودمان را برای بازی با مس آماده کرده ایم. هفته گذشته بازی سختی داشتیم و در این چند روز تمرین سعی کردیم بهتر شویم و از نظر روحی و جسمی برای مسابقه آماده شویم. تیم مس نیز یکی از بهترین تیم های لیگ برتر است و نتایجی که این تیم کسب کرده و بازی هایش نشان می دهد که تیم خوب و باکیفیتی هستند و قطعا بازی را برای ما سخت خواهند کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما فقط به یک چیز فکر می کنیم و آن هم هدف ماست، می خواهیم سه امتیاز را بگیریم. تمرکز بیش از حد می تواند به ما کمک کند تا سه امتیاز خانگی را کسب کنیم. ما به اهمیت این سه امتیاز واقف هستیم و برای رسیدن به آن باید سخت تلاش کنیم، بجنگیم و بدویم و امیدوارم با انجام یک بازی خوب بتوانیم حداکثر امتیاز را کسب کنیم.

گل محمدی با اشاره به تغییر تقویم کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: وقتی مربیان و بازیکنان سخت کار می کنیم باید به آسیا برویم. و خود را در آنجا آزمایش کنید تا بالاترین سطح فوتبال را تجربه کنید. با توجه به کیفیت بالای مسابقات، همه دوست دارند به این مسابقات بیایند و این روند می تواند به بهبود کیفیت و همچنین پیشرفت بازیکنان و مربیان کمک کند. خبر خوب این است که سال آینده در لیگ قهرمانان آسیا سهمیه نداریم و فکر می کنم فقط باید برای یک مقام دیگر و قهرمانی تلاش کنیم.

آمارش بد نیست اما بازیکن جوانی است که به تیم ملی دعوت شده و می تواند به ما کمک کند و آیا آنها می توانند به سرخپوشان کمک کنند؟ گزینه هایی که ما از ابتدای فصل داشتیم افرادی بودند که یا به سختی به دست می آمدند یا شرایط مالی آنها طوری بود که باشگاه مجبور بود برای آنها پول زیادی خرج کند. البته می توانستیم تعدادی از آنها را جذب کنیم که از آن غافل شدیم و البته دلیل اصلی آن مشکلات مالی باشگاه بود. اینکه نتوانستیم در نقل و انتقالات بیشتر فعال باشیم به خاطر مشکلات مالی، بسته بودن پنجره ها، بدهی ها و شکایت ها بود و باشگاه را مجبور به کار بیشتر کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با این حال من از فصل گذشته تا این فصل 20 بازیکن در لیست خود داشتم که یکی از آنها جذب نشد. با کمی تلاش بیشتر می‌توانستیم بازیکنان بهتری داشته باشیم اما در شرایط فعلی باید تقویت کنیم. بازیکنانی که بیرون هستند، چه مصدوم یا بی کیفیت و بدون تیم. شاید آخرین بازی آنها 6 ماه پیش باشد و این بازیکنان کمک چندانی به باشگاه نمی کنند. خوبی این بازیکن این است که جوان است، بازی می کند، به تیم ملی دعوت شده و شاید تجربه بازی در تیم های بزرگ را نداشته باشد، اما باید بیاییم و شرایط او را ببینیم. با توجه به مصدومیت بازیکنانمان و شرایطی که وجود داشت نیاز به جذب یک بازیکن داشتیم و باید وضعیت مالی باشگاه را در نظر می گرفتیم و به این نتیجه رسیدیم که با این بازیکن ازبکستانی قرارداد ببندیم.

گل محمدی در پاسخ به این موضوع که پس از گلایه باشگاه فولاد از سربازان استقلالی ها این موضوع به موضوع مهم فوتبال ایران تبدیل شد و پس از آن مسئولان و بازیکنان استقلال نیز تنها امیری شدند، گفت: مسائلی را در خصوص مطرح کنید. کارت معافیت و خدمات رامین رضاییان. وی گفت: چرا دو تیم ما عاشق هم شدند و توجهی به تیم های دیگر نشد. از سوی باشگاه، بازیکنان و کادر فنی ما هیچ نظر یا موضوعی وجود ندارد که در مورد آن موضع گیری کرده باشیم. هیچ نظری از ما نیست و آنقدر نگران هستیم که باید روی کارمان تمرکز کنیم. برای ما مهم نیست که چه اتفاقی برای تیم‌های دیگر می‌افتد، برایمان مهم نیست و در فضای هواداران و فضای مجازی چه اتفاقی می‌افتد، اهمیتی نمی‌دهیم و تمرکزمان روی کارمان است و فکر می‌کنم درست است. .

وی در خصوص جلسه خصوصی سازی و اینکه چقدر امیدوار است این اتفاق بیفتد، گفت: باید خیلی زود این اتفاق می افتاد و اخراج استاگال و پرسی پل از آسیا و فوتبال ایران کافی نبود و مایه شرمساری است. اگر چند سال پیش این اتفاق می افتاد مشکلی برای عدم حضور در آسیا وجود نداشت. به نظر من این به نفع کل باشگاه ها است و فکر می کنم می تواند بسیاری از مشکلات مالی باشگاه ها را حل کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد حمید لاک که به نظر نمی رسد هواداران از عملکرد او راضی باشند، گفت: برای هر بازیکنی لحظات خوب و بدی وجود دارد. بازیکنان و مربیان باید بیشتر تلاش کنند و روی کارشان تمرکز کنند. اینها مسائلی است که به بازیکنان و مربیان کمک می کند تا از این وضعیت خارج شوند. با این حال وقتی برای پرسپولیس بازی می کنی، توقعات از تو بسیار بالا و دقیق است. من همیشه از این انتظارات استقبال می کنم. همه ما باید برای برآوردن این انتظارات و شرایط تلاش کنیم. این کاری است که یک مربی و یک بازیکن باید انجام دهند.

علی پروین امروز به انتقاد شما واکنش نشان داد و در بخشی از آن گفت که گل محمدی خیلی ناله می کرد. سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال گفت: اجازه بدهید این مطلب را با دقت بخوانم. من همین الان از شما شنیدم و از صحبت های علی آقا اطلاع چندانی ندارم اما می دانم که ایشان همیشه دلسوز کلوبهوشان بوده اند. پروین یکی از اسطوره های باشگاه پرسپولیس است و همه ما به صحبت های او توجه ویژه ای داریم. دقیقاً نمی دانم چه گفته است، اما باید بخوانم و ببینم چه گفته شده است.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکن ازبکستانی باید از نظر فنی مورد تایید کادر فنی قرار بگیرد، گفت: از نظر فنی تایید شده است اما در خصوص صدور و موافقت ITC مواردی وجود داشت. من هم به باشگاه گفتم خیلی مراقب اسناد و مدارک باشد. قرار است از فدراسیون و باشگاه استعلام بگیرد و اگر مدارک کامل باشد حتما همکاری خواهیم کرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم