شکل زمین در سال چگونه است؟پیش‌بینی دقیق آینده سیاره زمین برای چند سال آینده، به گفته طبیعت‌شناسان و متخصصان محیط زیست، بسیار دشوار یا حتی غیرممکن است و طبیعت برای چند دهه آینده بسیار دشوار است.

به گزارش خراسان، با توجه به شرایط حقوقی و شرایطی که با آن مواجه هستیم، محققان مدعی هستند که می توانیم جهان را در قرن اخیر شکل دهیم.

صدها پرنده زیبا قرض گرفته خواهند شد

آنها تقریباً همه پرندگان را دوست دارند و از منظره در آسمان لذت می برند. پرندگان به قدری زیبا و رنگارنگ هستند که طبیعت، رنگ و البته موهبتی حیاتبخش به آنها هدیه داده شده است، اما با توجه به مقدار پولی که ما یاد می گیریم، تعداد پرندگان دیگری که می بینیم بسیار کمتر خواهد بود. بر اساس مطالعات انجام شده در مورد تغییرات آب و هوا در سال نهم، آب و هوای ناخوشایند که هر سال نسبت به سال قبل بدتر می شود، اعم از سرد و گرم، بدون شک به سرعت باعث افزایش تلفات پرندگان خواهد شد. بر اساس این مطالعات، اگر میانگین دمای زمین 1.2 درجه سانتیگراد افزایش یابد، بین 2 تا 3 برابر تعداد پرندگان کامل خواهد بود. پس از رسیدن به آن دما، دمای زمین با 3 تا 5 برابر انقراض کامل خواهد شد و بیشتر تلفات در پرندگان خواهد بود، جایی که زیستگاه ها به ندرت در معرض دمای شدید قرار می گیرند و به این تغییرات ناگهانی عادت ندارند. به این ترتیب پرندگان نمی توانند با تغییر ذهن ناگهانی خود همزمان شوند و مرگ تنها مقدمه آنها خواهد بود.

منابع غذایی تمام خواهد شد

اگر امروز به رژیم غذایی خود ادامه می دادیم، جهان نمی توانست برای شش سال غذای کافی را تامین کند. در واقع، دانشمندان می گویند حتی اگر همه انسان ها سالی 2 گیاه بخورند، حتی زمین های کشاورزی هم نمی توانند غذای 3 میلیارد نفر را تامین کنند. علاوه بر این، همه افراد تا 5 سال توانایی خرید مواد غذایی را ندارند. برخی از غذاها ممکن است 3 تا 5 برابر گرانتر از غذاهای طبیعی باشند، که ممکن است برای همه افراد در دسترس نباشد.

حداقل کشور می خواهد به یک بیابان تبدیل شود

در آینده، حوضه مدیترانه بسیار بیشتر از 5000 سال پیش تغییر خواهد کرد، اما حتی اگر راهی برای تغییر جو پیدا کنیم، جو زمین زیر 3 درجه باقی خواهد ماند. این بدان معناست که جنگل ها توسط خار و خار به سرزمین های پنهان و سپس بیابان تبدیل می شوند. این موضوع نه تنها جنوب اسپانیا بلکه سایر کشورهای حوزه مدیترانه را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. گفتنی است 3 کشور در جنوب اروپا، 2 کشور در شمال آفریقا و 3 کشور آسیایی لبنان و سوریه در سواحل مدیترانه قرار دارند و سال هاست که در خطر تبدیل شدن به بیابان قرار دارند.

ابرهه از او دور شد

تازه واردها ممکن است بتوانند از سایه ای در سایه یک سال لذت ببرند، زیرا ابرها به احتمال زیاد در میانه راه هستند. از جایی که پرتوهای نور خورشید را منعکس می کنند و سیاره را خنک نگه می دارند، بدون حضور این دماهای جوی، دمای زمین می تواند به 3 درجه سانتیگراد برسد. این بدان معناست که سطح زمین احتمالاً گلخانه ایجاد می کند، به این معنی که اقیانوس ها به طور ناگهانی راکد می شوند، خشکسالی و سیل ناگهان افزایش می یابد و جو پر از دی اکسید کربن می شود. در نتیجه، زمین به مکانی ناخوشایند برای زندگی تبدیل می شود.

لایه به طور کامل بازیابی می شود

در سال‌های اخیر چیز زیادی در مورد این لایه شنیده نشده است، اما در قرن دوم و سوم به دلیل انتشار کلر، فلوئوروکربن‌ها که مواد خطرناکی هستند و در سمپاشی، بخور و فرآورده‌های یخی مورد استفاده قرار می‌گیرند، سوراخ بسیار بزرگی ایجاد شده است. بود. این تصادف به قدری سریع بود که می‌توان آن را تهدیدی برای نسل بشر دانست. اگر این سوراخ بزرگتر شود سرخس های آفتاب سوخته بیشتر در معرض زمین قرار می گیرند و انسان ها کباب زنده می شوند. خوشبختانه کشف علت این پدیده توسط دانشمندان گام مهمی در افزایش استفاده از این مواد شیمیایی مضر است. از آن زمان تاکنون لایه فرسایش یافته است اما دائما در حال تعمیر است. هر ساله گروهی از دانشمندان وابسته به سازمان ملل اعلام می‌کنند که لایه اوزون قطر در گذشته افزایش چشمگیری داشته است و اگرچه برخی از این گونه‌ها تشکیل می‌شوند، اما تا سال پنجم تمام حفره‌ها در ازن ایجاد می‌شوند. جنوبی در نظر گرفته می شود. پیش از این مساحت این حفره 5 میلیون کیلومتر مربع بود که اکنون به 1 میلیون متر مربع گسترش یافته است.

سطح آب رودخانه ها 5 متر بالا می رود

با توجه به اینکه سطح آب رودخانه ها در سال های آینده تا 5 سانتی متر افزایش می یابد. در ابتدای سومین ماه سال، سطح آب رودخانه ها ثبت شد. در آن زمان سطح آب رودخانه ها 3 تا 5 سانتی متر بالا رفته است. با این سرعت، تخمین زده می شود که سطح آب رودخانه ها تا 5 سانتی متر در سال افزایش یابد. این بدان معنی است که بسیاری از خطوط ساحلی در سراسر جهان در معرض خطر هستند. با افزایش سطح آب رودخانه ها، بسیاری از چیزها از جمله پل ها، جاده ها و تاسیسات آبی و غیره در معرض خطر هستند. این لیست کامل نیست. در واقع، این می تواند منجر به امواج طوفانی و انتشار همزمان آب آلوده و حتی منابع آب شیرین آلوده شود که می تواند بر اکوسیستم های طبیعی و منابع آبی کشاورزی تأثیر بگذارد.

حداقل 3 درصد از جنگل های بارانی آمازون باقی خواهد ماند

یکی از غم انگیزترین خساراتی که قرن ها بر روی زمین وارد شده و در دهه های آینده نیز به سرعت افزایش خواهد یافت، از بین رفتن جنگل های بارانی است و امیدی به بازگشت به آن در شرایط قانونی نداریم. یعنی قبل از پایان قرن بیستم در این جنگل ها یک چیز بیشتر باقی نمی ماند. بر اساس مطالعات اقلیمی انجام شده در انگلستان در سال نهم، مشخص شده است که میانگین دمای کره زمین در سال 4 درجه افزایش می یابد. این مقیاس تنها میانگینی است که محاسبه می شود و در برخی از نقاط جهان این افزایش بیش از 5 درجه سانتیگراد خواهد بود که به این معنی است که زمین به سرعت می جوشد. در اواخر قرن، دیگر جنگل های بارانی باقی نمی ماند. بر اساس محاسبات یک موسسه هواشناسی در آلمان، در پایان قرن گذشته، کمتر از 5 درصد از مساحت جنگل های بارانی آمازون گذشته است و این تعداد بر اساس خوش بینی محاسبه می شود.

قطب های قطب شمال ناپدید خواهند شد

وقتی به قطب شمال فکر می کنید، شکی نیست که یخ زدن اولین چیزی است که به ذهن شما آسیب می زند، اما باید بدانید که این تفکر زیاد دوام نخواهد آورد، زیرا قطب شمال به سرعت و برای چند دهه از آن خالی خواهد شد. یخ. بر اساس این تحقیقات که نتایج آن در سال دوم، سال سوم و چهارم قطب شمال منتشر شده است، بیشترین میزان ناپدید شدن را نشان می دهد و با سرعتی که یخ های قطبی در شرف ناپدید شدن هستند، هیچ یخی وجود ندارد. ماندگار خواهد بود در این منطقه در سال 2. بر اساس محاسبات انجام شده در این مطالعه، سالانه بیش از 1.2 میلیون کیلومتر مربع یخ در شمال وجود دارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم