طرح آمریکا برای عملیات چریکی علیه روسیهیک روزنامه آمریکایی از برنامه های واشنگتن برای انتقال رئیس جمهور خود به لهستان برای کمک به دولت اوکراین و انجام عملیات چریکی علیه نیروهای روسیه خبر داده است.

به گزارش پرشیا، یک روزنامه آمریکایی شنبه شب از برنامه های آمریکا برای حمایت از دولت اوکراین از جمله عملیات چریکی و انتقال رئیس جمهور اوکراین به لهستان و تشکیل دولت در تبعید به وقت تهران خبر داد.

به گزارش واشنگتن پست، یک مقام دولت آمریکا که نخواست نامش فاش شود، گفت: “ما اکنون در حال بررسی هر گونه احتمالی، از جمله سناریویی مربوط به اخراج ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین به لهستان هستیم. دولت را در طول این مدت تشکیل دهید. برنامه ریزی اضطراری.”

به نوشته این روزنامه، دیپلمات های اروپایی، مانند همتایان آمریکایی خود، آماده سازی چگونگی کنار آمدن با دولت اوکراین در صورت سقوط کیف یا اشغال کامل روسیه را آغاز کرده اند.

واشنگتن پست می نویسد که کشورهای غربی در حال اتخاذ راه هایی برای حمایت از اوکراین هستند. البته مقامات غربی تمایلی به صحبت در مورد برنامه های به حق خود ندارند زیرا آنها انتظار پیروزی نظامی روسیه را دارند، اما بسیاری از مقامات آمریکایی و اروپایی می گویند که در اولین گام، متحدان اوکراین باید چنین دولتی تشکیل دهند و حفظ کنند.در حال برنامه ریزی برای کمک به کسانی هستند که می تواند از دولت در تبعید حمایت کند. رهبری یک عملیات چریکی علیه روسیه.

در همین حال، یک مقام ارشد اطلاعاتی غربی گفت که او “بسیار بدبین” است که اوکراین به کمپین مقاومت زیرزمینی خود ادامه دهد.

یک مذاکره کننده اوکراینی می گوید که دور سوم مذاکرات بین روسیه و اوکراین روز دوشنبه برگزار می شود. مقامات روسیه و اوکراین اولین دور مذاکرات را با هدف حل و فصل بحران اوکراین در منطقه گومل بلاروس در 28 فوریه (دوشنبه 9 مارس) در بحبوحه عملیات نظامی ویژه مسکو در اوکراین برگزار کردند.

ویزی قبلاً به غرب در مورد نقض حقوق بشر و حملات نیروهای اوکراینی به ساکنان روسی زبان منطقه خودمختار دونباس در شرق اوکراین و ایالات متحده و ناتو هشدار داده بود و مسکو تضمین های امنیتی ارائه کرده است. پوتین پیشتر اوکراینی ها را به “نسل کشی” در دونباس متهم کرده بود.

سرانجام پوتین هفته گذشته اعلام کرد که روسیه استقلال مناطق خودمختار را به رسمیت می شناسد و صبح پنجشنبه عملیاتی را در حمایت از جمهوری های خودخوانده دونتسک و لوهانسک در اوکراین آغاز کرد.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances