عدالتقوه قضائیه کل کشور با اشاره به اینکه متأسفانه مردم در تصادف عجیب و غریب رانندگی گرفتار می شوند و امسال سالی است که این دلالان خودرو نیز با هم سازگاری دارند، گفت: بورسیه عمده مشکل قضایی ندارد، بلکه دارای مشکل است. جنبه مدیریتی داشته و مرتکب جرم شده است و همچنان در حال رعایت آن هستیم.

به گزارش فارس، حجت الاسلام والمسلمین جعفر منتظری روز گذشته در جریان سفر به نیشابور با اشاره به مشکلی که خودروسازان برای مردم ایجاد کرده اند، افزود: در حال حاضر خودروسازان برای مردم این کشور مشکلی ندارند.

وی افزود: در حال حاضر شاهد بوده ایم که مردم به دلیل نداشتن کیفیت و استاندارد دستگاه صرفا اقدام به خرید ماشین آلات خود می کنند. و باید به صورت اساسی حل شود.

در عین حال، قوه قضائیه کل کشور با اشاره به اینکه این مستبدین سال ها با یکدیگر بوده اند، تاکید کردند:

بخش اصلی بورسیه دادگستری سختی ندارد

حجت‌الاسلام والمسلمین منتظر در بخش دیگری فرمودند: بخش اصلی بورسیه یک موضوع قضایی نیست، بلکه جنبه مدیریتی دارد و باید مدیریت کشور برنامه ریزی شود. البته یکی از دلایل این مشکل کمبود بورسیه، فراز و نشیب های اقتصادی است و اگر جرمی هم صورت گرفته، همچنان در حال رصد و پیگیری آن هستیم.

بازماندگان منتظر صندوق علوی نشابور نیستند

در عین حال کل کشور در پاسخ به خبرنگار فارس در خصوص وضعیت صندوق علویه در این شهرستان گفتند: بانک مرکزی نمی تواند کسری را تضمین کند.

وی یادآور شد: مازاد پول باید از محل بیت المال پرداخت شود. با این حال، دارایی های موقت تقاضا برای وجوه کافی را برآورده نمی کند. دولت مرکزی و بانک مرکزی مسئولیتی در قبال پرداخت بدهکاران ندارند.

همین کشور نیز با ابراز ناراحتی از انتقال زندان نیشابور از خارج از شهر، خاطرنشان کرده است: یکی از سیاست های جدی در قوه قضائیه، انتقال زندانیان خارج از شهر به شهرستان است. علاوه بر فرسودگی ساختمان زندان نیشابور، فرمان بیست و دو، شهرداری ها و تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان و استان باید تا تسریع در انتقال زندان به خارج از شهر پایدار باشند.

وی افزود: از این پس قرارداد بسته می شود و این زندان در وسط شهر نیشاپور فروخته می شود تا زندان جدید در زمین ساخته شود.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری ضمن بیان اینکه در زمینه ساخت و ساز اماکن قانونی و درمانی، کمبود بودجه و اعتبار با مشکلات ویژه ای مواجه هستند، تاکید کرد: که بسیار ناچیز است. به این ترتیب باید از طریق بودجه مجلس شورای اسلامی این مشکل حل شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم