(عکس) شاسی بالاند مدرن ولوو


در رفتن اوایل این هفته، ولوو نسخه جدیدی از نسخه خودخوانده خود را خودکار کرد. ولوو XC40 برای سال 8 همچنان با قیمت 34100 پیشنهاد می شود.

طبق گزارشات فرارو، این نسخه از ولوو XC40 در اولین روز ماه فوریه عرضه شد که نشان می دهد سازنده قبلاً هیچ اطلاعاتی در مورد آن منتشر نکرده بود. ولوو به‌جای راه‌اندازی کمپین مطبوعاتی، از تصویری بی‌سر و جدید از خودروی جدید به همراه بیشتر ویژگی‌ها و اطلاعات قیمت آن در صفحات آنلاین خود رونمایی کرد.

قیمت ها از معادل 3 پوند برای نوع متوسط ​​پایه هیبریدی بنزینی و 2 پوند برای مدل پلاگین هیبریدی شروع می شود. در همین حال، ارزان ترین نسخه، XC40 Recharge Electric Net، از ۴۳۵۵۰ ۱ شروع می شود. همچنین، فقط به پیش زمینه، خط تولید SUV با سه مدل نگاه کنید هسته، به علاوه و نهایی تقسیم شده.

گفته می شود تمامی این مدل ها فوراً در دسترس نیستند و برای برخی از نسخه های موجود در خط تولید این شکاف، مدت زمان انتظار 3 ماهه در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال انواع XC40 تا پایان سال نتوانسته اند به دست مشتریان خود برسند. ولوو مدلی به نام Piahtar هم دارد شروع XC40 مدل را بعد از پرداخت کامل آن معرفی کنید. قیمت اولیه 26485 1 خواهد بود و تنها بنزین 2.2 لیتری با بخاری موتوری و گیربکس به صورت دستی در دسترس خواهد بود.

تجهیزات استاندارد ارزان ترین نسخه است هسته XC40 شامل حلقه‌های آلیاژی 3 اینچی، چراغ‌های جلو LED، ریل‌های عقب نقره‌ای، سنسورهای پارک عقب و تمیز کردن خودکار شیشه‌ها است. در داخل، خریداران همچنین یک سیستم تهویه هوای دوگانه، یک شارژر بی سیم هوشمند، یک سنج اطلاعات دیجیتال 5 اینچی و یک سیستم اطلاعات دیجیتال 2 اینچی را کشف خواهند کرد. با توجه به اینکه این خودرو متعلق به ولوو است مجموعه کاملی از تجهیزات ایمنی نیز وجود دارد. مشتریان با کروز کنترل، کمک به حفظ خطوط، شناسایی علائم و علائم رانندگی، دارای سیستم تنظیم سرعت محدود کننده و سیستم کاهش سرعت هستند که با راهنمایی یک خودروی اتوماتیک در مقابل ترافیک، از تصادف جلوگیری می کند.

قیمت XC40 Plus به عنوان یک مدل استاندارد از نسخه استاندارد، از 4000 شروع می شود. برای این مقدار، خریداران آلیاژهای برس الماس 3 اینچی، واگن های ریلی براق، درب های برقی، درب های برقی عقب، سنسورهای جلو و عقب، دوربین های دوچشمی و آینه های عقب، گرمایش در و پنجره را کشف خواهند کرد. کابین نیز نسبت به نسخه استاندارد از راحتی کمتری برخوردار است و خریداران از سیستم گرمایش، صندلی های گرمایشی، سیستم تصفیه هوا با فیلتر فیلتر، مقاومت و سیستم تهویه مطبوع پارک ولوو استفاده می کنند که اجازه می دهد هوا تا 5 دقیقه به بیرون موتور وارد شود. پس از خاموش شدن دمای داخل کابین محافظت می شود.

از سوی دیگر، مدل قیمت برتر است XC40 Ultimate همچنین از 3 پوند شروع می شود. مدل های رسانه های خارج از کشور شامل طیفی از گویش های مختلف از جمله حلقه های مورب 3 اینچی، پیکسل جلویی ولوو LED با سایه های شش بعدی، ال ای دی های بدون مانع، زنگ هشدار و حرکت هستند که در این مدل بهبود یافته است. خریداران احتمالاً با هر کسی که مناسب به نظر می رسد تماس می گیرند، البته اگر تعداد کمی از آنها وجود داشته باشد. خودروی استاندارد کیت شامل دوربین شکاری پارک 3 درجه، صندلی های جلو و عقب گرم شونده، یک صندلی خوابیده با رگولاتور برقی کارآمد و یک سیستم استریو عالی است.

ولوو نیمه خودمختار، کمک خلبان نیز در مشخصات XC40 پرزیدنت دیده می‌شود و به اپراتورها اجازه می‌دهد شیشه‌های گاز و ترمز خودرو را کنترل کنند، مشروط بر اینکه اطراف خودرو نظارت شوند. این سیستم حتی می تواند خودرو را به طور کامل متوقف کند و در ترافیک فعلی به طور خودکار حرکت کند. با این حال، طیف گسترده ای از موتورها برای XC40 وجود دارد که باید بلند شوند. ارزان ترین گزینه یک واحد بنزینی 1.8 لیتری است که فقط در پایین ترین مدل این مدل شاسی بلند وجود دارد، یعنی مدل استارت و نمونه های قبلی طبیعتاً مایل به فراتر از این هستند.

(عکس) شاسی بالاند مدرن ولوو

(عکس) شاسی بالاند مدرن ولوو

(عکس) شاسی بالاند مدرن ولوو

(عکس) شاسی بالاند مدرن ولوو

(عکس) شاسی بالاند مدرن ولوو

(عکس) شاسی بالاند مدرن ولوو

(عکس) شاسی بالاند مدرن ولوو

منبع: autoexpress

ترجمه: مصطفی جرفی-فرارو


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم