(عکس) فرمان کرملین برای حذف عکس های ساختمان پوتین

[ad_1]

در رفتن روسیه دستور آزادی الکسی ناوالنی، یکی از رهبران اصلی مخالفان روسیه را صادر کرده است تا ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور را از وزارت خارجه این کشور برکنار کند.

طبق گزارشات فرارو به نقل از Business Insider سانسورچیان روسی در بیانیه ای که روز جمعه منتشر شد، این اتهامات را رد کردند و اظهار داشتند: «ادعاهای مشابه و بی اساس درباره اطلاعات روسیه بیش از یک بار مطرح شده است.

فرمان کرملین برای حذف ساختمان پوتین از وب سایت های خبری / ترجمه آقای اعتراض

حداقل به 10 رسانه دستور داده شده است که در روزهای سه شنبه گزارش های خبری را حذف کنند، در غیر این صورت اخباری که اغلب در سایت هستند مسدود خواهند شد.

این گزارش ها شامل افشاگری های ضد فساد تحت دستورالعمل «الکسی ناوالنی» بود که سال گذشته کشف و ضبط شد.

فرمان کرملین برای حذف ساختمان پوتین از وب سایت های خبری / ترجمه آقای اعتراض

مسکو تایمز گزارش می دهد که سازمان تنظیم مقررات مخابرات روسیه (ROSCOM NADZOR) روز سه شنبه اعلام کرد که در صورت فیلتر شدن سایت هایش، اجازه حذف چنین محتوایی را نخواهد داد. تعداد گزارش هایی مبنی بر حذف دولت از مسکو تایمز گزارش شده است.

فرمان کرملین برای حذف ساختمان پوتین از وب سایت های خبری / ترجمه آقای اعتراض

این فرمان در حالی صادر می شود که «الکسی ناوالنی»، رهبر اصلی مخالفان روسیه، همچنان در زندان به سر می برد و گزارش ها و اسنادی را درباره دارایی های خود، شکوه اطرافیان پوتین و اطرافیانش و فساد احتمالی دست اندرکاران منتشر می کند.

ناظر مبارزه با فساد پوتین را به اختلاس یک میلیارد رشوه متهم کرده است. به همین ترتیب، حامیان و نزدیکان پوتین نیز در این گزارش و در مورد اموال و دارایی ها افشا شدند.

فرمان کرملین برای حذف ساختمان پوتین از وب سایت های خبری / ترجمه آقای اعتراض

سازمان مبارزه با فساد در ماه ژانویه مجموعه‌ای از عکس‌ها را منتشر کرد که مرگ پوتین را به عنوان یکی از عکس‌ها، اتاق رقص ویژه با میله و تپانچه سرد نشان می‌داد. بنا بر این گزارش، ارزش ساختمان منسوب به پوتین 41.5 میلیارد است.

چندین رسانه دیگر گزارش داده اند که این ساختمان در نزدیکی گلنداجیک در منطقه کراسنودار در دریای سیاه واقع شده است. دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین پس از انتشار این گزارش گفت: همه این اظهارات کاملا بی اساس و پوچ است.

روزنامه روسی کومرسانت در 5 اوت گزارش داد که کرملین رسما این سازمان را در فهرست سازمان های افراطی قرار داده است.

فرمان کرملین برای حذف ساختمان پوتین از وب سایت های خبری / ترجمه آقای اعتراض

از جمله گزارش‌های رسانه‌ای منتشر شده در روز سه‌شنبه مبنی بر حذف مکاتبات پوتین از شبکه تلویزیونی باران، وب‌سایت تحقیقاتی مدوسا، سرویس روسی تایمز مسکو و خبرگزاری سوبودنی، حذف شده است.

سازمان نظارت بر مخابرات دولتی روسیه از آژانس خواسته است تا این گزارش را از قانون “مبارزه با افراط گرایی” حذف کند. طبق قانون، این قانون افراد و رسانه ها را متهم به “تشویق شورش های دسته جمعی” یا محکوم کردن فعالیت های آنها به عنوان “نامطلوب” می کند.

این فرمان کمتر از یک سال پس از انتشار گزارش ضد فساد توسط این سازمان به نام پوتین صادر شد. ناوالنی دو روز قبل از انتشار این گزارش دستگیر شد.

فرمان کرملین برای حذف ساختمان پوتین از وب سایت های خبری / ترجمه آقای اعتراض

روسیه پیش از این فرمان سانسور خبرگزاری ها و سایت های خبری روسی را صادر کرده بود. در دسامبر سال گذشته، رسانه های روسی گزارش دادند که این مقاله مربوط به دختر پوتین است که شایعه شده بود که او ازدواج نکرده است. چندین نشریه از دولت روسیه “عوامل خارجی” نامیده شده اند. گروه آزادی رسانه، گزارشگران بدون مرز، روسیه را در رتبه چهارم از میان 6 کشور در فهرست آزادی مطبوعات جهانی قرار داده است.

این گروه در بیانیه ای اعلام کرد: از زمان بازگشت الکسی ناوالنی، مخالفت کرملین با روسیه و بازگرداندن فوری آن به کشور، آزار و اذیت خبرنگاران در روسیه به سطح جدیدی تبدیل شده است.

[ad_2]

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances