(عکس) هاچ بک جدید نیسان با الهام از فیلم بتمن!


در رفتن خودروساز ژاپنی نیسان اخیرا از یک هاچ بک محدود و انحصاری نام برده است. نیسان جوک کارو رونمایی شد که تنها 500 نسخه از آن منتشر خواهد شد، اما به نظر می رسد خودروساز این نسخه ویژه را به همین مدل محدود نکرده و حالا رسما یک هاچ بک دیگر را نام گذاری کرده است. نیسان میکرو کارو رونمایی شد.

به گفته فرارو، نیسان میکرا در حال حاضر دارای یک نسخه ویژه جدید Kiro است که گفته می شود به 250 دستگاه محدود می شود و نصف تعداد Juke Kiiro است که اخیراً معرفی شده است. مدل‌های کیرو به‌عنوان شیرین کاری تبلیغاتی با جدیدترین فیلم بتمن ساخته شده‌اند، و در حالی که لوگوی بتمن را ندارند، چیزهای منحصر به فردی وجود دارد که آنها را متمایز می‌کند.

نیسان جوک کارو

هاچ بک MicroCarrow مانند نسخه JockCarrow دارای گرافیک Kiiro در C-Pillar و همچنین جزئیات زرد رنگ در سپر جلو، سپر عقب و پانل های جانبی است. این خودرو همچنین دارای رنگ بدنه خاکستری اکو و شیشه عقب است که روی یک چرخ آلیاژی مشکی براق 17 اینچی قرار گرفته است. یک خط منحنی رادیکال از جلوی کاپوت میکرو ماشین شروع می شود و موجی را در زیر ستون اول می گیرد و به سمت بالا تا انتهای ماشین امتداد می یابد. این خط به طرز جالبی به این هاچ بک کوچک ظاهری تهاجمی می بخشد و بیننده و راننده را شبیه یک ماشین رالی می کند. برخلاف جوک کارو، Micro Carro قوس آئرودینامیکی صاف تری را در جلو ارائه می دهد که قوس آن از سقف تا کاپوت خودرو امتداد دارد. چراغ های جلوی MicroSeru بسیار تهاجمی و بزرگ هستند و از کنار خودرو تا وسط موتور امتداد دارند. جلوپنجره برای نمایش لوگوی نیسان در وسط آن بسیار کوچک است.

بر اساس سطح تریم Acenta، Micro Carro دارای بسته استاندارد نیسان ویژن است که شامل سنسورهای پارک عقب، تهویه مطبوع خودکار و تهویه مطبوع خودکار اضافی است. فضای داخلی ویژگی های منحصر به فرد جوک کارو را ندارد، بنابراین هیچ دوخت زرد برای لوگوی کارو یا کارو وجود ندارد. صفحه نمایش لمسی هفت اینچی NissanConnect Entertainment Information System برای ارائه به‌روزرسانی‌های زنده ترافیک، ناوبری TomTom با Android Auto و Apple CarPlay گنجانده شده است.

موتور بدون تغییر است و MicroCarrow همان موتور 1.0 لیتری توربوشارژ 99 اسب بخاری سه سیلندر موجود در محدوده Micro را با گیربکس پنج سرعته دستی یا اتوماتیک CVT ارائه می دهد. بنابراین، این موتور باید همان داده های بهره وری سوخت را به Acenta بدهد که 50.4 مایل بر کیلوگرم و 121 گرم در کیلومتر CO2 را مدیریت می کند. Micra Kiiro برای دستی 1818375 و برای اتوماتیک 1725 قیمت دارد.

(عکس) هاچ بک جدید نیسان با الهام از فیلم بتمن!

(عکس) هاچ بک جدید نیسان با الهام از فیلم بتمن!

(عکس) هاچ بک جدید نیسان با الهام از فیلم بتمن!

(عکس) هاچ بک جدید نیسان با الهام از فیلم بتمن!

(عکس) هاچ بک جدید نیسان با الهام از فیلم بتمن!

منبع: Auto Express

ترجمه: مصطفی جرفی-فرارو

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances