فراموش شده؛ سایلنت هیل کجاست و شهر فراموش شد؟


نوع ترسناک همیشه میزبان عناوین زیادی بوده است. اما برخی از بازی ها در این سبک وجود داشت که به طرز شگفت انگیزی در بین گیمرها محبوب بود. البته برخی از این عناوین پایه گذاران این سبک در دنیای بازی های ویدئویی هستند. Silent Hill یکی از حق رای دادن است که سبک ترسناک خود را ایجاد کرده است. سبکی که پس از 22 سال از زندگی او به یکی از اصول سازندگان عنوان های ترسناک تبدیل شده است. در قسمت دوم از فصل دوم مجموعه مقالات فراموش شده ، ما به حق رای دادن سایلنت هیل رفتیم. مجموعه ای که جهان مدت هاست در تاریکی به سر می برد و ما هنوز امیدواریم بتوانیم به آن بازگردیم.

تولد دخترم مبارک


در قسمت اول خانواده سایلنت هیل و در واقع اولین ملاقات ما با این حق رای دادن ، ما شخصیتی به نام هری میسون داریم. داستان با جشن تولد یک دختر هفت ساله آغاز می شود. شریل در واقع فرزند اصلی هری نیست. هری میسون و همسرش او را در سفری پیدا کردند و سپس او را به فرزندی پذیرفتند. همسر هری بعداً فوت کرد و هری و شریل را تنها گذاشت. همانطور که گفتیم ، داستان از بدو تولد شروع می شود. هری قصد دارد شریل را برای تولدش به زادگاهش در سایلنت هیل ببرد. اما در وسط خیابان دختر کوچک دیگری به نام السا را ​​در خیابان می بیند. آنها در دره ای سقوط می کنند و وقتی هری به هوش می آید متوجه می شود که شریل با او نیست. در جستجوی شریل ، وارد شهری مرموز و نفرین شده می شود.

این خلاصه ای از رویدادهایی است که ابتدا Silent Hill را برای ما توصیف کرد. البته داستان ویرایش های بعدی ربطی به این قسمت ندارد. به عبارت دیگر ، هیچ ارتباط داستانی بین نسخه های مختلف وجود ندارد. فقط چند بخش نسخه های مختلف را به عنوان اجزا و امضا به ارث برده اند.

وحشت روانی


تپه ای آرام

البته وقتی ما یک ژانر وحشت را نام می بریم ، یک حق رای دادن قدیمی دیگر به ذهن می رسد. ساکنان بدتر. حق رأی تقریباً به اندازه سایلنت هیل است. اما منظور من این است که تفاوت های زیادی بین این دو خانواده وجود دارد. در سایلنت هیل ما وحشت را تجربه می کنیم. در رزیدنت اویل ، ما سبک زندگی وحشتناکی داریم. ترسناک نوع آلمانی مورد استفاده در Silent Hill به ذهن شما می آید ، یا بهتر بگویم شخصیت اصلی بازی. عنصر ماجراجویی در محیط شهری یکی دیگر از عناصر این خانواده است. در Capcom ، شما یک محیط خطی تر را با زامبی ها تجربه می کنید.

یکی دیگر از نکات بارز که در گیم پلی Silent Hill به وضوح دیده می شود ، عنصر داستان است. داستانی که ما را به عنوان یک مخاطب بسیار تحت تأثیر قرار می دهد. از سوی دیگر ، گیم پلی بازی را با توجه به ساختار خود شکل داده است. شایستگی ویژه نیز به دنبال داستان سرایی خوبی است که می بینیم. حضور دختران و موسیقی جذاب و در عین حال وحشتناک از دیگر مواردی است که تا آخرین نسخه اصلی این فرنچایز باقی مانده است. توجه داشته باشید که این عناصر در هر نسخه سبک تر یا جسورتر می شوند. بنابراین ، کیفیت یا اثر بخشی این جزء را نمی توان در همه نسخه ها یکسان در نظر گرفت.

14 تجربه ترسناک


تپه ای آرام

تا به امروز ، هنگام نوشتن این مقاله ، 14 عنوان اصلی و فرعی مختلف از این خانواده منتشر شده است. البته آخرین نسخه این خانواده که هم اکنون همراه با Pitty و همچنین بازی لغو شده است نیز جزء این 14 عنوان محسوب می شود. آخرین عنوان کامل این فرانچایز در سال 2012 برای کنسول PlayStation Vita منتشر شد. سپس هیدئو کوجیما کارگردان تپه های خاموش بود. این بازی لغو شد. سرانجام ، دموی کوتاهی پس از مدت کوتاهی منتشر شد که در بین طرفداران و گیمرها به عنوان دموی PT شناخته شد.

دفتر خاطرات


تپه ای آرام

همانطور که در قسمت قبل گفتیم ، آخرین نسخه این سری Pitty است. این نسخه ی نمایشی مربوط به تقریبا 7 سال پیش است. اما اگر بخواهیم آخرین نسخه کامل را در نظر بگیریم ، باید در مورد Silent Hill: Book of Memories صحبت کنیم. این بازی در سال 2012 برای کنسول قابل حمل PlayStation Vita منتشر شد. کونامی از زمان انتشار دومین عنوان رسمی را منتشر نکرده است. از سوی دیگر ، او تولید Silent Hills را که دنباله رسمی این خانواده بود ، لغو کرد.

همه نگاه ها به هیدیو کوجیما است


تپه ای آرام

در سال های اخیر ، طرفداران بارها مخالفت خود را با کونامی اعلام کرده اند. از سوی دیگر ، در همان زمان ، شایعات مختلف زیادی در مورد راه اندازی مجدد ، اندازه گیری مجدد یا بازسازی این بازی شنیدیم. اما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است. یکی از شایعاتی که از زمان انتشار بازی Death Stranding منتشر شده این است که هیدو کوجیما نسخه جدیدی ایجاد می کند.

با این حال ، مانند سایر شایعات ، این شایعه هنوز تأیید نشده است. اما ما می توانیم در این مورد بسیار خوشبین باشیم ، زیرا اخیراً Pitty’s Astrag را در فهرست راهنمای Cut Death Strand دیدیم. به نظر می رسد Konami Metal Gear ، Castlevania ، Contra و … این فرنچایز را فراموش کرده اند. در هر صورت ، با توجه به شور و شوق طرفداران و هزینه ای که مایکروسافت برای خرید امتیاز دریافت کرده است ، این حق امتیاز را به همراه خواهد داشت. همه ما قطعاً منتظر تجربه نسل نهم این بازی هستیم.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances