فرش قرمز زرشکی برای بازگشت ستاره ها


ورزش سه: دو بازیکن مطرح فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران می توانند به محض باز شدن پنجره زمستانی به ترکیب سابق خود بازگردند.

مهدی ترابی و علی کریمی دو ستاره ای هستند که بنا به دلایلی نمی توانند به کار خود در لیگ فوتبال قطر ادامه دهند، هرچند شانس مهدی ترابی بیشتر از علی کریمی است.

ترابی که در ابتدای این فصل پس از گذراندن دوران سخت در قطر و تایید پیشنهاد الدحل، سرانجام تیم العربی را برای ادامه فوتبال انتخاب کرد و به جمع سرخ پوشان پیوست، از آن زمان با مصدومیت مواجه شد. وارد قطر شد و کنار گذاشت. همسترینگ او به طرز عجیبی به او آسیب رساند و تکرار این مشکل رابطه او را با باشگاه به عنوان یک ستاره تاثیرگذار و تعیین کننده قطع کرد.

در عین حال علی کریمی که از زمان حضورش در قطر با این تیم بازی های نسبتا خوبی داشته به نظر می رسد به دنبال تیمی بزرگتر از زرد قطر برای ادامه بازی است زیرا بازی در تیم ملی هدف مهم تری است. و به تیم ملی بپیوندند. او جام جهانی 2022 را در سر دارد و به همین دلیل می تواند دوباره ایران را ترک کند و پیراهن استقلال را بر تن کند. البته شایعات جدی در مورد پیوستن علی کریمی به الدحیل شنیده می شود اما باید منتظر تایید این شایعه باشیم که اگر این اتفاق بیفتد و کریمی از قطر به الدحیل سفر کند استقلالی ها باید این موضوع را تایید کنند. شایعه حداقل برای نیم فصل دیگر به اردوی تیم خود برگردید. صبر کن بازیکنی که از نظر آنها قهرمانی لیگ را تعیین می کند.

فرش قرمز پرسپولیس و استقلال برای بازگشت ستاره ها

مهدی ترابی که به دلایل مختلف از پرسپولیس جدا شد و البته بخشی از مشکلات خود را به مدیریت این باشگاه برگرداند، پس از شایعه جدایی وی از فوتبال قطر و آغاز مذاکرات مقدماتی برای بازگرداندن او، پرسپولیسی شد. . ترابی بازیکنی تعیین کننده در لیگ برتر ایران بود که قهرمانی فصل گذشته اش بیشتر به خاطر سرعت و گل ها و پاس گل های چشمگیرش بود. طبیعتا پرسپولیسی ها که بشار رسن را از دست داده اند، سخت تلاش می کنند تا او را به جمع خود بازگردانند.

البته این دو بازیکن در مورد بازگشت خود به ایران اظهار نظری نکرده اند، اما در هر صورت باید امکان وجود داشته باشد. شما به عنوان یک فوتبالیست برتر بعید است که لیگ فوتبال قطر را خیلی دوست داشته باشید و دوست دارید در تیم محبوبی که در آن عضویت دارید به دست هواداران خود بازگردید.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances