فرمول مشترک مجیدی و گل محمدی برای فوتبال ایران

[ad_1]

نتایج هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال به گونه ای بود که لیگ برتر ایران پس از وقفه ای طولانی شاهد حضور سرخابی های پایتخت در رتبه یک و شماره دو جدول بود. استقلال تهران با نتیجه یک بر صفر فولاد خوزستان را شکست داد و با 28 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت. پرسپولیس با همین نتیجه به شکست بزرگ خود ادامه داد تا با غلبه بر سپاه اصفهان به صدر جدول برسد و آبی ها را با 25 امتیاز تعقیب کند و در رده دوم جدول قرار گیرد.

محدوده اقتصادی جذاب

پرسپولیس در روزی که شاگردان محرم نویدکیا بازی تهاجمی و رو به جلو را به نمایش گذاشتند، کنترل کامل را در دست گرفتند و از فرصت های کوتاه خود سه امتیاز گرفتند. این دیدار با تساوی یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید که پیش از این دو تیم به تساوی دست یافتند و این نتیجه پرسپولیس را به صدر جدول رساند.

خطوط حمله گلزن دور قرمز و آبی

نیا هفدهمین گل پرسپولیس را در فصل جاری لیگ برتر به ثمر رساند. تک گل او را مهدی مهدی پور در استقلال به ثمر رساند تا سرخابی های پایتخت با بهترین ارقام گلزنی به کار خود ادامه دهند.

لکه در روز کلین شیت برمی گردد

حامد لاک بار دیگر موفق شد دروازه پرسپولیس را مقابل سپاهان ببندد تا دروازه بان این تیم در این فصل یک کلین شیت مهم دیگر را به نام خود ثبت کند. لک در چند بازی اخیر فراز و نشیب های ابتدای فصل را کنار گذاشت و موفق شد مانند دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان دروازه ها را بسته نگه دارد. در روزهایی که بدون رقیب تمرین می کند، می ترسد به یاد بوژیدار رادوشویچ، تنها دروازه بان قابل اعتماد حاضر در تمرینات پرسپولیس، از یحیی گل محمدی گرفته تا هواداران کمتر این تیم که به دلیل نداشتن تعهد مالی باشگاه تهران را ترک کردند، بیفتد.

یحیی مثل فرهاد شد

فرمول رسیدن به بالای جدول در فوتبال لیگ برتر ایران مشخص به نظر می رسد. تیم هایی که کمتر گل می زنند و حداقل یک گل می زنند تا سه امتیاز کسب کنند. یحیی گل محمدی به فرمول دو فصل قبل که نیمکت نشین پرسپولیس بود اشاره کرده است تا در این فصل شبیه فرهاد مجیدی شود و با هم برای کسب جام رقابت کنند.

[ad_2]

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما