فقدان لباس زیر در ارتش نروژ، ارتش را مجبور به پوشیدن لباس های دست دوم کرد


نروژ به سربازان و پرسنل نظامی دستور داده است که لباس زیر خود را برای استفاده توسط سایر گروه ها به مقامات تحویل دهند.

به گزارش آسوشیتدپرس، بر اساس دستور جدید نروژ، سربازان باید پس از پایان خدمت، لباس زیر و جوراب خود را پس دهند تا گروه‌های بعدی بتوانند از آنها استفاده کنند.

نروژ مانند بسیاری از کشورهای جهان در مواقع بحرانی با مشکلات زنجیره تامین مواجه بوده است، اما برخی از کاستی ها بسیار فراتر از انتظار است.

ارتش نروژ اکنون اعلام کرده که فاقد لباس زیر است و به سربازان و سربازان خود دستور داده است که لباس‌های زیر، سوتین و جوراب‌های خود را برای استفاده نیروها و گروه‌های آینده پس از خدمت سربازی برگردانند.

حدود 8000 مرد و زن جوان نروژی که هر ساله به خدمت سربازی می روند، معمولاً پس از اتمام خدمت، لباس و لباس خود را به ارگان های مربوطه تحویل می دهند. لباس زیر و جوراب هایی که ارتش به آنها داده بود می توانست آنها را در پادگان رها کند.

سازمان تدارکات دفاعی نروژ، که تجهیزات را برای شاخه‌های نظامی این کشور تامین می‌کند، وضعیت “چالش‌برانگیز ذخیره‌سازی” را مقصر می‌داند و می‌گوید که باید برای ارائه لباس‌های بیشتر به نیروهای مسلح که به زودی خدمات خود را آغاز می‌کنند، اقدام شود.

این سازمان می گوید اقلام استفاده شده شسته و ضدعفونی می شوند و کیفیت آنها قبل از توزیع مجدد به نقاط قوت جدید بررسی می شود.

هاینز ماینست، سخنگوی نیروهای مسلح نروژ گفت: بازرسی کامل اقدامی کافی و مناسب برای پاکیزگی و بازیافت پوشاک تلقی می شود.

خدمت سربازی برای مردان و زنان در نروژ اجباری است و حدود 12 تا 19 ماه طول می کشد. با این حال، سربازان نروژی همچنان مجاز به استفاده از کلاه ایمنی هستند.

به گزارش مجله دفاع نروژی Forcewarts Forum، کمبود امکانات و تجهیزات در ارتش نروژ موضوعی تکراری است.

این مجله نوشت: «این اولین بار نیست که ارتش کشور با چنین کمبودی مواجه می‌شود و این «مشکل مکرر» سال‌هاست که وجود دارد.

در ژوئن 2020، ارتش نروژ با کمبود یک سوم لباس و تجهیزات سربازان خود مواجه شد. سازمان نروژی در اوایل پاییز در ساخت کفش های کوچک و بزرگ با مشکل مواجه شد. برخی از مسئولان و کارشناسان این مشکلات را ناشی از اشتباهات سیستمی در سفارش و تحویل می دانند.

خدمت سربازی برای مردان و زنان در نروژ اجباری است و حدود 12 تا 19 ماه طول می کشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم