(فیلم) خلاصه بازی 1-0 ایران امارات طارمی باز هم گل زد.تیم ملی فوتبال ایران در هشتمین دیدار خود در گروه A، در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2022 قطر در آسیا از ساعت 18 امروز (سه شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملی امارات رفت و در پایان با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید. 0 برد برای دانش آموزان اسکوچیچ.

تک گل این بازی را مهدی طارمی در دقیقه 44 به ثمر رساند تا تیم ایران با 22 امتیاز در صدر جدول گروه قرار گیرد. شاگردان پیش از این به جام جهانی قطر راه یافته اند.

در دقیقه 49 صدیق محرمی با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد تا تیم 10 نفره ایران به بازی ادامه دهد. سعید عزت الله به غیر از محرم در دیدار بعدی ایران مقابل کره جنوبی نیز با دریافت کارت زرد کنار رفت.

نیمه اول

16 دقیقه: تا اینجا اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم نیفتاد و در این صحنه بازیکن تیم امارات قرار بود از میانه زمین دروازه ایران را باز کند که این توپ هم از دروازه خارج شد. با یک تفاوت بزرگ.

24 دقیقه: عزت الله اولین کارت زرد بازی را به دلیل اشتباه شدید بازیکن امارات دریافت کرد.

32 دقیقهارسال صادق محرمی به تماشاگران محوطه جریمه فرصت خوبی را برای ایران به ارمغان آورد که ضربه علیرضا جهانبخش در شرایطی نامتعادل با اختلاف جزئی از کنار دروازه به بیرون رفت.

35 دقیقهشوت علی قالی زاده از پشت محوطه جریمه با پاس مشترک بازیکنان ایران پشت محوطه جریمه از دست رفت و توپ راهی دروازه امارات نشد.

38 دقیقهصدیق محرمی دومین بازیکن اخطار ایران در این بازی لقب گرفت.

41 دقیقهشوت وحید امیری فرماندار از پشت محوطه جریمه به طرز خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

44 دقیقه: پاس صحیح جهانبخش با ضربه سر قلی زاده روی دروازه امارات وارد دروازه امارات شد اما طارمی بلافاصله از یک ریباند دقیق استفاده کرد و در آخرین لحظات نیمه اول دروازه امارات را باز کرد تا لاک ایران با پیروزی راهی رم شود. .

نیمه دوم

49 دقیقهدر دقایق ابتدایی نیمه دوم صدیق محرمی با حمله بی احتیاطی به بازیکن امارات مرتکب اشتباه شدید شد و با دریافت کارت زرد دیگر از زمین مسابقه اخراج شد.

58 دقیقهامیر عابدزاده از پشت محوطه جریمه و ضربه پنالتی خطرناک تهنون الذابی ضربه خوبی زد.

60 دقیقهمهدی تریمی با بی پروا موقعیت خوبی را از داخل محوطه جریمه از دست داد و ضربه این بازیکن از بالای دروازه امارات به بیرون رفت.

72 دقیقهعلی رضا جهانبخش که نزدیک طارمی از دست مدافعان اماراتی فرار کرد با توپی زیبا مدافع اماراتی را به جلو برد اما ضربه سنگین این بازیکن را علی خسف با یک دست به کرنر تبدیل کرد.

73 دقیقهضربه سر نورافکن امیدوار جهانبخش را بار دیگر دروازه بان امارات راهی کرنر کرد.

75 دقیقهشوت گلی زاده از پشت محوطه جریمه به سختی توسط علی خسف مهار شد.

84 دقیقهتهنون الذابی هم از داور کارت زرد گرفت.

85 دقیقهضربه سر خطرناک سباستین تکلیابو از روی خط شش قدم را امیر ابیدزاده به سردی زد.

90 + 2 دقیقه: عبدالله رمضان هم جزو اخطارهای بازی بود.

90 + 4 دقیقه: عجیب اینکه علی قول زاده نتوانست از موقعیت تک به تک با دروازه بان امارات استفاده کند و با بی دقتی پاس را مهار کرد و از دست داد.

سنتز ایران: امیر عابدزاده، محمدحسین کنعانی زادگان، صدیق محرم، میلاد محمدی (83 – سیوش یزدانی)، امید نورافکن، سعید عزت الله (58 – احمد نورالله)، وحید امیری، علی قلی زاده، سامان قدوس (54 – صالح علی حردانی)، .

ساختار امارات متحده عربی: علی خاسیف، بندرالاحبابی، محمد العطاس، ولید عباس، محمود خمیس (86 – زید العامری)، مجید حسن (74 – یحیی الغسانی)، عبدالله رمضان، علی صالح (67 – سباستین تکلیابو) ، تهنون الذابی، کایو کنیدو و خلیل الحمادی (67-حرب عبدالله).

داوراحمد الکاف از عمان


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم