فیلم های تلویزیونی در تعطیلات آخر هفته.


خبرآنلاین: در کنار یاد و خاطره سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی، فیلم هایی با موضوع ایثار و شهادت در برنامه های آخر هفته تلویزیون نقش آفرینی کرده اند.

فیلم های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «به وقت شام»، «جنگ خلیج فارس»، «دیده بان»، «عملیات جنگل»، «سیانور»، «جان کیو»، «چ»، «دندان سفید» و «برای دو نفر» Nearby “شامل آثاری است که در روزهای پنجشنبه و جمعه، 4 و 5 ژانویه از تلویزیون پخش خواهد شد.

یک شبکه تلویزیونی

فیلم تلویزیونی «دریاسالارها» به کارگردانی «احضار سالور» پنجشنبه 11 دی ماه ساعت 23:15 از شبکه وان سما پخش می شود. در این فیلم پرویز فلاحی پور، سمیرا حسن پور، مهدی صبایی، محمد مختاری، حبیب دهقانسب، مجتبی پیرزاده و محمدولی فروتن ایفای نقش می کنند.

فیلم سینمایی «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، جمعه 12 دی ماه ساعت 16 از شبکه یک سما پخش می شود. بابک حمیدیان، هادی حجازی فر، پیر داغیر، خالد السید، رامی عطاءالله، المفتی و جلیه کاظمی در فیلم «به شام» ایفای نقش کرده اند.

شبکه سیما

فیلم تلویزیونی «درخت یاس آبی» به کارگردانی اولگاریو بارا، پنجشنبه 11 دی ماه ساعت 7:50 روی آنتن شبکه دو سیما می رود. در این فیلم میشل آنجلیندا، گابریل مانتلا، ماریسا رومن و آلبی دیابریو به ایفای نقش می پردازند. درباره دیگو، پسر 11 ساله ای است که به دلیل یک سفر کاری مجبور می شود اولین تعطیلات تابستانی خود را در مزرعه پدربزرگش فرانسیسکو بگذراند. او که فقط در شهر زندگی می کند، گذراندن تعطیلات خود را در چنین محیط روستایی و بدون فناوری کسل کننده می یابد …

فیلم سینمایی «نورثوال» به کارگردانی فیلیپ استولزل، جمعه 12 دی ماه ساعت 13:10 روی آنتن شبکه دو سما می رود.

فیلم سینمایی «نبرد خلیج فارس» به کارگردانی فرهاد عظیما، جمعه 12 دی ماه ساعت 8 صبح از شبکه دو سما پخش می شود. این فیلم نبرد ساختگی بین یک کشتی جنگی ایرانی به نام ولایت و تعداد زیادی ناو جنگی آمریکایی در خلیج فارس را به تصویر می‌کشد.

فیلم سینمایی «مقاومت» به کارگردانی عباس لاجوردی، جمعه 12 دی ماه ساعت 18:05 از شبکه دو سما پخش می شود. این فیلم داستان یک خانواده سوری را روایت می کند که تولد پسرشان رقیه را جشن می گیرند. اما در دمشق با حملات نیروهای تکفیری و کشتار مردم بیگناه جشن گرفته می شود. در فیلم «مقاومت» علیرام نورایی، احمدی کوری و نادین خوری ایفای نقش می کنند.

فیلم سینمایی «دخو» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا شنبه 13 دی ماه ساعت 13:25 از شبکه دو سما پخش می شود. مهرداد سلیمانی، علی رضا حیدری، غلامرضا علی اکبری و اصغر پورهجریان در فیلم «دخو» ایفای نقش کرده اند.

شبکه سیما

فیلم سینمایی «خدا قریب های» به کارگردانی «علی وزیران» پنجشنبه 11 دی ماه ساعت 10 صبح از شبکه سی سما پخش می شود. بابک حمیدیان و الناز شکاردوست در فیلم «خدای نزدیک» به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم جدید «دره انتقام» به کارگردانی «ته وست» ساعت 24 پنجشنبه 11 دی ماه از شبکه سی سما پخش می شود.

فیلم «ترافیک» به کارگردانی راجش پلی، جمعه 12 دی ماه از ساعت 14:30 از شبکه سیما پخش می شود.

شبکه چهار نفره

فیلم سینمایی «مالکوم ایکس» به کارگردانی «اسپایک لی» پنجشنبه 11 دی ماه ساعت 20:45 از شبکه چهار سما پخش می شود.

فیلم سینمایی «بازی سیاسی» به کارگردانی داگ ایمن، جمعه 12 دی ماه ساعت 20:45 روی آنتن شبکه چهار می رود.

شبکه پنج سما

فیلم سینمایی «ماشین شگفت انگیز» به کارگردانی «رالف ون اژیک» پنجشنبه 11 دی ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سما پخش می شود.

فیلم سینمایی «آدم برفی» به کارگردانی رابرت کاربسون، جمعه 12 دی ماه ساعت 9 صبح از شبکه پنج روی آنتن می رود.

فیلم تلویزیونی «ماتادور» به کارگردانی «فرهاد نجفی» جمعه 12 دی ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج روی آنتن می رود. در فیلم تلویزیونی «ماتادور» پولاد شیمی، سام درخشانی، پوریا پورسرخ و شقایق فرهانی به ایفای نقش پرداخته اند.

کانال نامش

فیلم سینمایی «صبح بخیر» به کارگردانی یاسوجیرو آزو، پنجشنبه 11 دی ماه ساعت 13:00 روی آنتن شبکه نمایش می رود.

فیلم سینمایی «جنگل بان جوان» به کارگردانی شینوبویا گوچی، پنجشنبه 11 دی ماه ساعت 11 روی آنتن شبکه نمایش می رود.

فیلم سینمایی «منفی 168 درجه» به کارگردانی حسن اسدی پنجشنبه 11 دی ماه ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می شود. امیرحسین مدرس، شهره لرستانی و قاسم زارع در فیلم تلویزیونی «منفی 168 درجه» ایفای نقش کرده اند.

فیلم سینمایی «فالکا» به کارگردانی مایکل مایر، پنجشنبه 11 دی ماه ساعت 15 روی آنتن شبکه نمایش می رود.

فیلم سینمایی «هیچ وقت دیر نیست» به کارگردانی جاکومو کامپیوتر، پنجشنبه 11 دی ماه ساعت 17 روی آنتن شبکه نمایش می رود.

فیلم سینمایی «عملیات جنگل» به کارگردانی راجر کمبل، پنجشنبه 11 دی ماه ساعت 19 روی آنتن شبکه نمایش می رود.

فیلم مناظره به کارگردانی دنزل واشنگتن پنجشنبه 11 دی ماه ساعت 21 روی آنتن شبکه نمایش می رود.

فیلم سینمایی «محافظ» به کارگردانی تیل شوایگر، پنجشنبه 11 دی ماه ساعت 23 روی آنتن شبکه نمایش می رود.

فیلم سینمایی «شنیدن خون» به کارگردانی نیکلاس ری، جمعه 12 دی ماه ساعت 13:00 روی آنتن شبکه نمایش می رود.

«فرانکی عزیز» به کارگردانی «سن آرباخ» جمعه 12 دی ماه ساعت 11 روی آنتن شبکه نمایش می رود.

فیلم سینمایی «سیانور» به کارگردانی بهروز شعیبی، جمعه 12 دی ماه ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می شود. مهدی هاشمی، هانیه توسلی، بابک حمیدیان، بهنوش طباطبایی و پدرام شریفی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم سینمایی «گمشده در مانیل» به کارگردانی فرانچسکا مولتسکی، جمعه 12 دی ماه ساعت 15 روی آنتن شبکه نمایش می رود.

فیلم سینمایی «وزیر» به کارگردانی بوجای نامبیار، جمعه 12 دی ماه ساعت 17 از شبکه نمایش پخش می شود.

فیلم سینمایی «حامی گرگ» به کارگردانی جین ژاک آنو، جمعه 12 دی ماه ساعت 19 روی آنتن شبکه نمایش می رود.

فیلم سینمایی «جان کیو» به کارگردانی نیک کاساویتس از جمعه 12 دی ماه ساعت 21 روی آنتن شبکه نمایش می رود.

فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، جمعه 12 دی ماه ساعت 23 روی آنتن شبکه نمایش می رود. در این فیلم فابورس عربیا، سعید راد، ماریلا زری و بابک حمیدیان به ایفای نقش می پردازند.

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «رقص قاصدک» به کارگردانی «وحید شکیری» پنجشنبه 11 دی ماه ساعت 14 روی آنتن شبکه کودک می رود.

انیمیشن سینمایی «سربازان کوچک» به کارگردانی کیانوش دالوند، جمعه 12 دی ماه ساعت 14 روی آنتن شبکه کودک می رود.

شبکه امید

فیلم تلویزیونی «قصه من و دوچرخه بابام» به کارگردانی فیاض موسوی چهارشنبه 10 دی ماه ساعت 18 از شبکه امید پخش می شود. در این فیلم شبنم مقدادی، امیررضا محمدی، محمدعلی ملانلو، سجاد هنرمند و حسین امل کناد ایفای نقش می کنند.

فیلم تلویزیونی «آذر» به کارگردانی «فرزاد موتمن» پنجشنبه 11 دی ماه ساعت 18 از شبکه امید پخش می شود. در این تله فیلم مهتاب کرامتی، ناهید مسلمی، گلاره عباسی، نیره فرهانی، سیامک ادیب، ملک پورسراج، سوهیبانو ذوالقدر، مهدی بجستانی و فرخنده فرمان زاده به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم سینمایی «دندان سفید» به کارگردانی الکساندرا اسپیگراس، جمعه 12 دی ماه ساعت 18 از شبکه امید روی آنتن می رود.

شبکه افق

«معاون» به کارگردانی آدام مک کی، جمعه 12 دی ماه ساعت 10 صبح از شبکه افگ پخش می شود.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی گلتی به کارگردانی ابوالفضل ناشناس ساعت 24 پنجشنبه 11 دی ماه از شبکه شما پخش می شود. ثریا قاسمی، زهرا حمیدی، سارا منجی پور، مهدی مقام و داوود خیری در فیلم تلویزیونی «گلتی» ایفای نقش کرده اند.

فیلم سینمایی «خیلی دور، خیلی نزدیک» به کارگردانی سیدرضا میرکریمی، جمعه 12 دی ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود. مسعود ریگان، الهام حمیدی و افشین هاشمی در فیلم «برای دو نزدیک» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances