قهرمانی کشتی آزاد جوانان کشور خراسان قهرمان بازی سوم شد


کد خبر: 1814816 |
20 مارس 1400 ساعت 19:01
2,575 بازدید |

0
نظرات

مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جوانان کشور با معرفی نفرات و تیم های برتر به کار خود پایان داد.

بر اساس اعلام عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات کشتی آزاد جوانان کشور از 18 تا 21 اسفندماه در سالن 2500 نفری شهدای نهم ناحیه تربت حیدری استان خراسان رضوی برگزار شد. در پایان این رقابت ها تیم های خراسان رضوی، البرز و مازندران به ترتیب با 111، 107 و 102 امتیاز اول تا سوم شدند.

لازم به ذکر است که کشتی گیران سهمیه آزاد به صورت تیمی در مجموع 141 امتیاز کسب کردند اما این تیم جزو عناوین نیست.

اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات به شرح زیر است.

57 کیلوگرم: 1- احمد محمد نژاد جوان (خراسان رضوی) 2- سینا زندی (سهمیه آزاد) 3- علی مومینی (سیستان و بلوچستان) 5- علی صفایی (سهمیه آزاد) و میلاد، ولی زاده (آرویند) 7- ابراهیم خاوری ( آزاد (سهمیه) 8- شهداد خسروی (البرز) 9- علی یحیی پور (قشم) 10- امیرمهدی اسماعیلی (کرمان)

61 کیلوگرم: 1- آرمین حبیب زاده (سهمیه آزاد) 2- محمد مهدی پلنگوار (مازندران) 3- علیرضا اصلانی (سیستان و بلوچستان) و یاسین رضایی (سهمیه آزاد) 5- ابوالفضل کوشکی (لارستان) و پوریا هاشمی (7 یزد) سید محمد یاسین عبادی (سهمیه آزاد) 8- محمد امین شاه مرادی (کرمانشاه) 9- اسماعیل کریمی (سهمیه آزاد) 10- امیر محمد غلام نژاد (قیشم)

65 کیلوگرم: 1- محمدعلی عموزاده (سهمیه آزاد) 2- محمدرضا شکیری (لارستان) 3- یوسف جابری (تهران) و عباس ابراهیم زاده (مازندران) 5- اشکان مجریان (سیستان و بلوچستان) و جواد عزیزی (قیشم) 7 – محمدرضا کماسی (سهمیه آزاد) 8- محمدامین صفرپور (فارس) 9- امیرمحمد داودیان (سمنان) 10- پویا کاکوی (سهمیه آزاد)

70 کیلوگرم: 1- حسین محمد آقایی (البرز) 2- سید میر مهدی حسینی (مازندران) 3-عادل پناهیان (سهمیه آزاد) و حال کبودتبار (سهمیه آزاد) 5- محمدامین ادهمی (گیلان) و محمدامین هاشمی (قزوین) 7 – محمد امین دهد جانی (سهمیه آزاد) 8- میلاد احمدی (سهمیه آزاد) 9- محمد ورمرزیار (سهمیه آزاد) 10- علی رضایی (سهمیه آزاد)

74 کیلوگرم: 1- عرفان الهی (مازندران) 2- امیرحسین متقی (خراسان رضوی) 3- آرشوین اسماعیلی (سهمیه آزاد) و سبحان رحمانی (سهمیه آزاد) 5- سید مصطفی حسینی (گلستان) و محمدرضا مالکی (داور) امیرحسین همایی (قم) 8- علیرضا فتح الله زاده (البرز) 9- سینا کوچ (سیستان و بلوچستان) 10- حمید آقایی (بوشهر)

79 کیلوگرم: 1- سبحان یاری (کرمانشاه) 2- وحید اسماعیل زاده (تهران) 3- فرزاد صفی جهانشاهی (کرمان) و مجید باقری (سهمیه آزاد) 5- علیرضا رستمی (البرز) و علیرضا محمدی (خراسان رضوی) (7- الهی) مازندران 8- مایکل رسولی (سهمیه آزاد) 9- علیرضا زمانی (سهمیه آزاد) 10- یادگار مهدی (سهمیه آزاد)

86 کیلوگرم: 1- عارف رنجبری (البرز) 2- ابوالفضل یارحمدی (لرستان) 3- سجاد حسین آبادی (خراسان رضوی) و محمد جواد صالحی (کوش) 5- محمد غفاری (مرکزی) و حسین نوری (زنجان) ) 8- سید ادریس حسینی (گلستان) 9- هامون محمود جانلو (مازندران) 10- برنامه درسی عارف هاشمی (کرمانشاه)

92 کیلوگرم: 1- محمد مبین عظیمی (کردستان) 2- بابایی الطار (خراسان رضوی) 3- حسین رسولی (همدان) و فضل پور رجب (سیستان و بلوچستان) 5- آرین سجادی (آرویند) و عرشیا حسنین (البرز) – فضلی (قیشم) 8- محمد طاها خان بیگی (سمنان) 9- یزدان فرخ زاده (فعال) 10- بهنام سرایی (تهران)

97 کیلوگرم: 1- امیرعلی آذرپرا (تهران) 2- فرهاد بطوایی (لارستان) 3- طاها خمینی (خراسان رضوی) و ابوالفضل بابلو (تهران) 5- عرشیا توکلی (گلستان) و امید کریمی (البرز) 7- حمید ریز. (همدان) 8- علی رضا بیگی (سهمیه آزاد) محسن رکنی (سهمیه آزاد) 10- حسین رضایی (کرمانشاه)

125 کیلوگرم: 1- امیررضا معصومی (گیلان) 2- ابوالفضل رستم پور (سهمیه آزاد) 3- سالار حبیبی (تهران) و رضا زندی (البرز) 5- مرتضی جان محمدزاده (آذربایجان شرقی) و علی رضا رمضان زاده (7) حسین. شوی (تهران) 8- مصطفی طغانی (خراسان رضوی) 9- فرهاد اکبری (گلستان) 10- ابوالفضل ارجمند (کرمان)

رده بندی تیمی: 1 – خراسان رضوی 110 امتیاز 2 – البرز 107 امتیاز 3 – مازندران 102 امتیاز 4 – تهران 87 امتیاز 5 – لرستان 70 امتیاز 6 – سیستان و بلوچستان 59 امتیاز 7 – گیلان 35 امتیاز
8- کرمانشاه 35 امتیاز 9- گلستان 30 امتیاز 10- توابع تهران 27 امتیاز

علاوه بر این طبق اعلام کادر فنی، مسابقه ای بین بازنده اول و سوم برگزار شد تا نفرات واقعی دیگر مشخص شوند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم