قهرمان وزنه برداری جهان: آب برای خوردن نداشتیم!قهرمان وزنه برداری جهان گفت: آخرین اردوی تیم ملی بدترین شرایط را داشت اما وزارت ورزش به ما توجهی نکرد. این اتفاق در حالی رخ داد که او در مراسم تعقیب و گریز به سوژه های دیگر پاداش می داد.

به گزارش ایسنا، رسول معتمدی درباره عملکرد خود در مسابقات قهرمانی بزرگسالان جهان در ازبکستان اظهار کرد: در سالن تمرین شرایط خوبی داشتم، در اولین حرکت ضربه تیری به سرم خورد که تمرکزم را کاهش داد و در دو حرکت بعدی در دو حرکت بعدی ضربه ای به سرم خورد. تونستم وزنم رو کنترل کنم میخواستم ازش فاصله بگیرم که دوبار تکون نخورم و خداروشکر بابت اتفاقی که افتاد.

در دونفره استراتژی ما این بود که با حرکت اول مدال را ثابت کنیم. حرکت دوم کسب طلای کل و حرکت سوم حمله به رکورد جهانی است. اشتباه کردم و با وجود کاهش وزن، حرکت دوم دوضرب را از دست دادم و در حرکت سوم به مدال طلا رسیدم. می توانستم وزن بیشتری داشته باشم اما افزایش وزن کمی ریسک داشت و با همان وزن 220 کیلوگرمی می توانستم کل طلا را کسب کنم، بنابراین تصمیم گرفتم وزنم را 220 کیلوگرم کنم.

معتمدی در پاسخ به این سوال که برای اولین بار حضور در مسابقات جهانی بزرگسالان و کسب مدال طلای کل چه حسی دارد؟ وی گفت: قبل از شروع مسابقات همه انتظار کسب مدال طلا از من داشتند و وقتی به آنجا رسیدم به نوعی وظیفه انجام دادم. احساس کردم این طلا حق تیم ایران است و ابزاری برای این کار شدم. مردم خوشحال بودند و خوشحالم که انتظارات آنها را برآورده کردم.

واقعیت این است که برای این مسابقات خیلی تحت فشار بودم، زیرا مردم انتظار داشتند مدال طلا بگیرم و استرس داشتم که آیا می توانم مدال طلا بگیرم. من هم به شوخی به سرمربی تیم ملی گفتم بعد از این مسابقه خداحافظی می کنم چون اگر مجبور باشم چند مسابقه دیگر این فشار و استرس را تحمل کنم همه موهایم سفید می شود. الان خوشحالم که بلوند هستم، امیدوارم در مسابقات آینده چیزی را برای خوشحال کردن مردم از دست ندهم.

وی با اشاره به مشکلات پیش روی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی گفت: در اردوی گذشته واقعا شرایط سختی داشتیم، آب آشامیدنی نبود و وزارت ورزش و شخص وزیر از وزنه برداری غافل بودند. . مردم فقط لحظه رقابت و کسب مدال را می بینند و خوب است بدانند قبلا در چه شرایط سختی قرار داشتیم اما متاسفانه وزیر ورزش به این موضوع توجهی نکرد و هرگز در تمرینات ما حاضر نشد تا ببیند در چه شرایطی هستیم. داخل هستند. حالا که مدال گرفته ایم، می خواهیم به آنها توجه کنیم، فایده ای ندارد و مثل داروی بعد از مرگ سهراب است.

خنده دار این است که وزیر را می بینید که تیم های دیگر را تعقیب می کند و به آنها پاداش می دهد، اما من حتی به وزنه برداران پیام نمی دهم و به آنها روحیه نمی دهم، فقط خدا را شکر می کنم که جلوی مردم سفید شدیم.

وزنه بردار وزن 102 کیلوگرم ایران در مورد انگشتری که هنگام روی صحنه رفت گفت: زمانی که برای اهدای مدال به موزه آستان قدس رضوی رفتم، مسئول اداره این انگشتر را با تزیینات سنگی صمدی به من داد، این انگشتر متعلق به امام رضا (ع) بود. در همان سفر به مشهد از امام رضا خواستم تا در مسابقات جهانی به من کمک کنند و قصدم این بود که در صورت موفقیت یک حلقه روی سکو بگذارم. البته بعد از آن خیلی به من حمله کردند، خیلی چیزها به من گفتند، اما برای من مهم این است که کاری را که در ذهن دارم انجام دهم.

معتمدی با تاکید بر شادی و حقانیت خود در لحظات پایانی مسابقات خاطرنشان کرد: برای یک قانون گرا خیلی خوشحالم که توانست مدال جهانی بگیرد. او سال ها زحمت کشیده و شایسته مدال جهانی است. فکر می‌کنم در این سال‌ها شور و نشاط خاصی را در تابلوی مسابقات شاهد بودیم و فضای صمیمی ایجاد شد. از همه کسانی که زحمت کشیدند تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم با این مدال جبران کنم.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel