قیمت های عجیب میلیاردی برای فروشندگان الماس


در رفتن حدود 3 هفته از اولین انتشار اطلاعات فروش الماس فروخته شده در سایت های خرید و فروش آنلاین. به گفته مخبر یکی از ساکنان میرداماد تهران 5 میلیون تومان قیمت گذاری شد. اما با انتشار این تصویر، سنگ سفید به همراه سکوهای دیوار، ایسام و کشتی‌پور مملو از اطلاعاتی است که مدعی منشأ سنگ الماس است.

طبق گزارشات فرارو، بررسی ها نشان می دهد که تبلیغ کنندگان قیمت های متفاوتی را برای این محصولات درخواست می کنند. این قیمت ها از یک میلیون تومان شروع می شود و تا یک میلیارد تومان هم می رسد.

یکی از خوانندگانی که برای فروش خود آسیاب یک میلیون تومان قیمت گذاشت. وی توضیح داد که این سه سنگ بیش از صد سال قدمت دارند و تمامی آزمایشات روی سنگ با حضور کارشناس انجام شده است.

وی همچنین گفت: آزمایش های انجام شده بر روی یخ، اسکن و آزمایش آتش بر روی هر یک از سه سنگ انجام شد و با صدای بلند بیرون آمد. گفته می شود این اطلاعات برای جلب توجه و توجه مشتری نزد خریدار بوده و پایان معامله نیز تخفیف واقعی به خریدار می باشد.

الماس سنگ اصلی است، اما شما متخصص را می شناسید!

در میان انبوهی از اطلاعات فروش آسیاب عسل، اطلاعیه ای مبنی بر یک میلیارد تومان قیمت گذاری سنگ و ورامین ساکن تهران نظرم را جلب می کند. من به او پیام دادم و پرسیدم که آیا خودش سنگا را استخراج کرده یا خریده است؟ ثانیاً آیا مدارک و آزمایشات بر مبنای خاص و علمی انجام شده است یا خیر؟

پاسخ دهنده پاسخ می دهد که آزمایش های مختلفی انجام شده است. سختی سنگا است و کار درست و اصیل است. اما شما باید خودتان این کار را انجام دهید و خودتان آن را انجام دهید.

اما هر بار که سوال اول را تکرار می کنم، تمایلی به پاسخگویی وجود ندارد.
3
من یک آگاهی دوم دارم. وی ساکن گلاب دره استان تهران است و برای 3 قطعه سنگ الماس مبلغ 5 میلیون تومان مطالبه کرده است. وی در توضیح این موضوع گفت: تمام الماس ها در خانه آزمایش شده اند و برایشان بسیار سخت است. دومی همچنین تأکید می کند که تصاویر وجود دارند و نیازی به توضیح ندارند.

من هم از این منبع سوال میپرسم. اما پاسخ دهنده سهل انگاری می کند. عصبانی می شود و از آتش بیرون می آید. او در پاسخ به این سوال می گوید: حالا که من مال دارم با این کار چه می کنی؟ یک چیز مسلم است.

در مورد سوال دوم گفته می شود که تست کارشناسی سنگها انجام نشده و تست ها بیشتر داخلی است. سعی می کنم آرامش داشته باشم و اعتماد به نفس پیدا کنم تا شاید به سوالات دیگر پاسخ دهم. اما هیچ مزیتی ندارد. در آخر می گوید می خواهم خدمت شما برسم.

اخطار سوم، فکر می‌کنم، در زمین آرژانتین است و قیمت این دو سنگ را تعیین نکرده است. وی در پاسخ به سؤالات خود می گوید: من این سنگ ها را از کسی استخراج نکرده ام و آنها را ضبط کرده ایم و هیچ آزمایش علمی انجام نداده ایم. همان آزمایش هایی که یخ را آب می دهند، حوض سنگی را تمیز می کنند، در آتش نمی سوزند.

اما او اصرار دارد که اگر می خواهید آن را به صورت علمی آزمایش کنید، زیرا این سنگ ها اصل و بسیار قدیمی هستند.

قیمت های عجیب میلیاردی برای فروشندگان الماس

سنگ هایی که از آب بیرون می آیند

جالب اینجاست که ماجراجویی الماس فروشی فقط مربوط به ایران نیست. برعکس، اکثر مردم کشور با این تصور که هر سنگ و سفیدی می تواند یک سالن الماس یا الماسی در خشن باشد، قیمت های کهکشانی را به صورت آنلاین در سایت های فروش برای آنها تعیین می کنند.

به عنوان مثال، یک مخبر در کشور ترکیه تصویری از یک سنگ سفید منتشر کرده و آن را با اصل شوری الماس آشنا کرده است. وی برای این سنگ 5000 تومان طلب کرد.

اما قیمت این الماس چقدر است؟

در واقع همانطور که علما سنگ های الماس را معرفی می کنند، تصور اشتباه الماس لونسدالیت یا الماس اختری است. به گفته یوگندرا گوپتا، مدیر مؤسسه فیزیک شوک در دانشگاه ایالتی واشنگتن، این ماده نادری است که در برابر گرما و تنش شدید – مانند میدان جنگ شهاب سینگ – گرافیت را تشکیل می دهد.

ویژگی این ماده و ارتباط آن با خانواده الماس ها باعث گرانی سنگ ها و مواد معدنی قیمتی در بازار شده است. اما مشکل اینجاست که الماس بسیار کمیاب است و تنها در آزمایشگاه های تخصصی قابل تشخیص است.

دو سال پیش، GIG عمان، یک مؤسسه گوهرشناسی، تحقیقی را در مورد ادعاهای فروشندگان توپخانه سفید و جمع آوری کرد. پس از انتشار این تحقیق مشخص شد که این سنگ الماس لونسدالت نیست و در واقع آلومینا است.

این مطالعه نشان می‌دهد که مواد آلومینا برای مصارف صنعتی بسیار محبوب و نسبتاً ارزان هستند. بنابراین به گفته وی سنگ هایی که در ایران به عنوان سنگ الماس معرفی می شوند در واقع طبیعی و کم ارزش هستند.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances