لایحه مراقبت های بهداشتی جهانی در کالیفرنیا بدون رأی گیری از بین می رود

[ad_1]


راهپیمایی حامیان مراقبت های بهداشتی تک پرداختی تا ساختمان کالیفرنیا در سال 2017. روز دوشنبه، نویسنده یک لایحه مراقبت های بهداشتی جهانی در مجلس قانونگذاری این طرح را برای رای گیری در روز پایانی مطرح نکرد، زیرا امکان بررسی آن وجود نداشت. او فکر نمی کرد بگذرد.

عکس فایل Rich Pedroncelli / AP


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

عکس فایل Rich Pedroncelli / AP


راهپیمایی حامیان مراقبت های بهداشتی تک پرداختی تا ساختمان کالیفرنیا در سال 2017. روز دوشنبه، نویسنده یک لایحه مراقبت های بهداشتی جهانی در مجلس قانونگذاری این طرح را برای رای گیری در روز پایانی مطرح نکرد، زیرا امکان بررسی آن وجود نداشت. او فکر نمی کرد بگذرد.

عکس فایل Rich Pedroncelli / AP

ساکرامنتو، کالیفرنیا – دموکرات‌های کالیفرنیا روز دوشنبه نتوانستند حمایت کافی را برای پیشبرد سیستم مراقبت بهداشتی همگانی با بودجه دولت جمع‌آوری کنند و در یک سال انتخاباتی تسلیم فشار شدید گروه‌های تجاری و صنعت بیمه شدند.

این لایحه باید تا نیمه شب دوشنبه تصویب می‌شد تا در سال جاری به قانون تبدیل شود. اما پس از آن که نویسنده دموکرات آن، عضو مجلس، Ash Kalra، متوجه شد که تصویب نخواهد شد، هرگز برای رای گیری مطرح نشد.

کالرا گفت: “مشخص شد که ما رای لازم برای تصویب را نداریم و من تصمیم گرفتم بهترین اقدام این است که امروز AB 1400 را برای رای گیری قرار ندهم.”

در حالی که این اقدام می‌توانست یک سیستم مراقبت بهداشتی همگانی ایجاد کند و قوانین آن را تعیین کند، اما نگفت که این سیستم چقدر هزینه خواهد داشت یا دولت برای آن چگونه پرداخت خواهد کرد. دموکرات‌ها لایحه دیگری را ارائه کرده بودند که مالیات‌های هنگفتی را بر مشاغل و افراد وضع می‌کرد و امیدوار بودند این دو موضوع را از هم جدا کنند.

با این حال، بحث در مورد این لایحه تحت سلطه هزینه ها بود. یک مطالعه در مورد یک پیشنهاد در سال 2017 در کالیفرنیا تخمین زد که هزینه آن 331 میلیارد دلار است که با تنظیم تورم، امروز حدود 356 میلیارد دلار است.

اما بر اساس تحلیل کمیسیونی که توسط دولت ایجاد شده است، کالیفرنیا در حال خرج کردن حدود 517 میلیارد دلار برای مراقبت های بهداشتی در سال 2022 است. گاوین نیوسام برای مطالعه مراقبت های بهداشتی همگانی. بیشترین بخش از آن متعلق به کارفرمایان و خانوارها است و پس از آن دولت فدرال قرار دارد.

کل بودجه عملیاتی کالیفرنیا – که برای مدارس دولتی، دادگاه‌ها، جاده‌ها و پل‌ها و سایر خدمات مهم پرداخت می‌کند – در سال جاری تقریباً 262 میلیارد دلار است.

انجمن پرستاران کالیفرنیا، که سال‌ها برای تصویب این قانون فشار آورده است، تصمیم به عدم فراخوان این لایحه برای رای‌گیری را محکوم کرد و گفت: “برای کسانی که مجبور به ثبت نام در مورد وضعیت سلامت تضمین شده خود می‌شوند پوشش می‌دهد. مراقبت از همه مردم در کالیفرنیا.”

این انجمن در بیانیه ای خبری گفت: “پرستاران به ویژه از این که Kalra تصمیم گرفت فقط از بیماران در سراسر ایالت چشم پوشی کند خشمگین هستند. پرستاران هرگز از بیماران ما دست نمی کشند و ما به مبارزه با متحدان خود در جنبش مردمی ادامه خواهیم داد.”

آنتونی رندون، رئیس مجلس، یک دموکرات از لیکوود، گفت که “عمیقاً ناامید است” کالرا تصمیم گرفت این لایحه را برای رای گیری دعوت نکند.

رندون گفت: “با گذشت زمان، ما قوانین بهتر و موفق تری خواهیم داشت تا ما را به این هدف نزدیکتر کند.” “من انتظار دارم تعداد بیشتری از همکارانم امضا کنند، بنابراین ما می توانیم کالیفرنیا را به یک رهبر عدالت مراقبت های بهداشتی تبدیل کنیم.”

[ad_2]

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances