لنوو در سه ماهه سوم سال 2021 پیشتاز فروش رایانه های شخصی است – زومیت


به دلیل کمبود کافی نیمه هادی ها ، فروش جهانی رایانه شخصی در سه ماهه ژوئیه تا سپتامبر 2021 تنها 5 درصد رشد کرد که در مقایسه با رشد دو رقمی در پنج فصل گذشته ، افت شدیدی داشته است.

طبق تحقیقات Canalis در نتیجه ، Lenovo بیشترین سهم از فروش رایانه های رایانه ای جهانی را دارد و HP بعد از آن قرار دارد. پس از این دو شرکت ، دل ، اپل پل و ایسر به ترتیب در رتبه های بعدی قرار گرفتند و بنابراین 5 موقعیت برتر ثابت شد.

به گفته گیزموچان ، فروش کل میزهای رومیزی و نوت بوک ها ، از جمله ایستگاه های کاری ، 84.1 درصد در سه ماهه سوم سال 2021 افزایش یافته است. با توجه به افزایش زیاد تقاضا در این مدت ، اگر در عرضه به دلیل اختلال در زنجیره تامین اختلال ایجاد نمی شد ، ممکن بود این تعداد بیشتر باشد.

از زمان شیوع بیماری عروق کرونر قلب ، بخش کامپیوتر سالانه 9 درصد رشد داشته است ، اما تا سال 2022 مشکلات عرضه رایانه های شخصی به احتمال زیاد افزایش می یابد.

بر اساس داده ها ، فروش نوت بوک ها و ایستگاه های کاری سالانه 3 درصد افزایش یافته و به 67.4 میلیون دستگاه رسیده است ، در حالی که رایانه های رومیزی با فروش بیش از 16.6 میلیون واحد بیش از 12 درصد افزایش را تجربه کرده اند. دلیل افزایش تقاضا نیز کاملاً مشخص است. کرونا شیوع ویروس و اجبار به کار از راه دور و به معنای واقعی کلمه در کلاس درس را توجیه می کند.

آمار فروش رایانه در سه ماهه سوم سال 2021

مقالات مرتبط:

با این حال ، این Lenovo است که از رقبای خود پیشی گرفته و بیشترین سهم فروش رایانه های شخصی را در سه ماهه سوم سال 2021 دارد. شرکت چینی در این مدت 20/9 درصد سهم بازار داشت.

با وجود کاهش سالانه 5.7 درصدی نسبت به سال قبل ، سهم بازار 20.9 درصد است. تعداد واحدهای فروخته شده 17،597 میلیون دستگاه بود. دل با 15.18 میلیون محموله سوم است. با این حال ، از نظر رشد سالانه ، این شرکت با 26.7 ast شگفت انگیز در صدر قرار دارد.

در نهایت ، Apple Pal و Acer که به ترتیب 14.4 و 5.7 درصد رشد کردند. شرکت اول 9.3 درصد سهم بازار را با فروش 7.824 میلیون واحد به دست آورد ، در حالی که شرکت دوم 7.2 درصد سهم بازار را با فروش 6.076 میلیون واحد به دست آورد.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel