مترو تهران برای مقابله با Omicron اقداماتی انجام می دهد.مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه به تشریح اقدامات انجام شده در ناوگان برای مقابله با موج جدید بیماری های قلبی پرداخت.

به گزارش ایسنا، مهدی شعید عسل با بیان اینکه شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه به عنوان اولین بهره بردار مترو در کشور، عملیات امنیتی خود را برای مقابله با کرونا از سال ۱۳۷۷ آغاز کرده و همچنان ادامه دارد، گفت: هماهنگی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ستاد ملی کرونا که به صورت روزانه برای پیشگیری و کنترل ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان و مسافران با حساسیت و دقت انجام می شود.

وی تاکید کرد: استفاده از ماسک برای مسافران در تمامی نقاط مترو الزامی است و مقرر شد از این پس نظارت دقیقی در این زمینه انجام شود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه مکاتباتی با وزارت بهداشت برای درخواست همکاری و راهکارهای مناسب برای بهبود شناسایی بیماری های عروق کرونر قلب و افراد غیر واکسینه شده انجام شده است، افزود: وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ارائه می شود. سلامت با معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران نیز مکاتبه کرده است.

وی خاطرنشان کرد: پایانه ها، کلیه ایستگاه ها و تجهیزاتی که مسافران با آنها در تماس هستند از جمله نرده، پله برقی، پله ثابت، کلیه گیت ها و تجهیزات شارژ صندلی و بلیط مسافر و نظافت اتاق مادر و نوزاد روزانه چندین بار ضد عفونی می شود. امکان خرید بلیط یک طرفه از طریق سامانه یا “اپلیکیشن تهران من” و شارژ آنلاین کارت بلیط الکترونیکی مترو و اتوبوس وجود دارد و از این طریق برای رعایت پروتکل های بهداشتی بلیط در اختیار مسافران قرار می گیرد.بهتر است خرید کنید.

شعیستا عسل افزود: ما در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه سعی کرده ایم با در نظر گرفتن حجم مخاطبی که روزانه با آنها در ارتباط هستیم، اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی را برای مقابله با ویروس کرونا در دستور کار قرار دهیم. ” در همین راستا شرکت بهره برداری مترو تهران با نصب پوستر، بنر و تابلوی آموزشی در ایستگاه ها و قطارها، پخش کلیپ های آموزشی از مانیتورهای ایستگاه و قطار و همچنین اطلاعات اتاق های کنترل در تمامی خطوط هفتگی شهر تهران، آموزش شهروندی را ارائه می دهد. همچنین اینفوگرافیک های آموزشی را در صفحه اینستاگرام آموزش شهروندی و سایت شرکت بهره برداری مترو http://metro.tehran.ir بارگذاری می کند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، وی در پایان به مشکل بهبود وضعیت ایستگاه ها با استفاده از فناوری نوین اشاره کرد و افزود: فرماندهی، کیفیت، مهندسی و مدیریت نمایندگان ادارات گفت: در حال حاضر با توجه به ظرفیت های موجود در ایستگاه ها، به بهره برداری رسیده است. مراکز بهداشت، ایمنی و محیط زیست در ارائه مدل هایی برای بهبود عملکرد دستگاه های تهویه مطبوع پیش قدم هستند.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel