مخبر: تا پایان سال افزایش قیمت نداریممعاون اول رئیس جمهور گفت: تا پایان سال به هرگونه درخواست افزایش قیمت در ستاد تنظیم بازار رسیدگی نمی شود و دستگاه های ذیربط در این زمینه تلاش بیشتری خواهند کرد.

به گزارش تسنیم، ظهر امروز (چهارشنبه) جلسه ای به ریاست محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در ستاد تنظیم بازار برگزار شد.

وی در این نشست تاکید کرد: اقدامات ستاد تنظیم بازار برای مهار کمبود کالا، ثبات بازار و تورم باید تا پایان سال جاری به ویژه در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان ادامه یابد. وی گفت: از نظر قیمت و با تلاش و اقدامات دولت، علاوه بر تامین مایحتاج اولیه مردم، در مرحله ای هستیم که بتوانیم صادرکننده و تامین کننده نیاز کشورهای همسایه باشیم.

معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: تا پایان سال به درخواست هیچ گونه افزایش قیمتی در ستاد تنظیم بازار رسیدگی نمی شود و دستگاه های ذیربط باید در این زمینه بیشتر تلاش کنند.

این مخبر با تاکید بر لزوم وجود شبکه های توزیع و خدمات هوشمند در بخش های مختلف خاطرنشان کرد: هوشمندسازی تنها راه کاهش فساد، شفافیت اطلاعات و میانجی گری در کشور است.

در این دیدار که با حضور وزیر صمت، جهاد کشاورزی، دادگستری، راه و شهرسازی، حمل و نقل و فناوری اطلاعات، سخنگوی دولت و شهردار تهران برگزار شد، وی وضعیت ترافیکی کشور تحت نظارت سازمان را ارائه کرد. وزارت راه. گروه

همچنین برای حمایت و رفع مشکلات کامیون داران و شرکت های حمل و نقل جاده ای، مقرر شد سیاست ها و برنامه ریزی های لازم برای قطعات یدکی، تامین و توزیع روغن موتور دیزل به قیمت کارخانه، تامین خودروهای سنگین و نیمه سنگین تدوین شود. لاستیک با کیفیت و قیمت شناخته شده. تسهیل و تسریع نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور.

در این نشست، شهرداری تهران گزارشی از مدل‌های فعلی و پیشنهادی در نرخ خدمات، ظرفیت ناوگان حمل‌ونقل عمومی و حمل‌ونقل بین‌شهری و قیمت حمل‌ونقل مسافر در بخش‌های مختلف مترو، اتوبوس و تاکسی ارائه کرد.

وزارت جهاد کشاورزی آخرین اقدامات در زمینه شبکه هوشمند آمار تجاری سازی، کشاورزی و نحوه توزیع هوشمندانه مایحتاج اولیه مردم را به اطلاع اعضا رساند.

در این جلسه مقرر شد تا پایان سال جاری ظرفیت شبکه توزیع هوشمند و همچنین ظرفیت مراکز میوه و تره بار و چوکات افزایش یابد تا مردم بتوانند اقلام مورد نیاز خود را به صورت سریع و آسان تهیه کنند. .


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم