مدودف به فرانسه هشدار داد: مراقب حرف‌هایی که می‌زنید باشید.تهدید فرانسه به «جنگ همه جانبه اقتصادی علیه روسیه» واکنش شدید یکی از مقامات ارشد مسکو را برانگیخت.

به گزارش پرشیا، دیمیتری مدودف، نایب رئیس شورای امنیت فدراسیون روسیه به اظهارات تهدیدآمیز مقامات فرانسوی مبنی بر فروپاشی اقتصاد روسیه در نتیجه «جنگ اقتصادی» علیه مسکو پاسخ داد.

وزیر دارایی فرانسه روز سه شنبه بار دیگر اقدامات روسیه در اوکراین را محکوم کرد و اعلام کرد که اتحادیه اروپا جنگ اقتصادی و مالی همه جانبه ای را علیه روسیه به راه خواهد انداخت. او همچنین به روسیه هشدار داد که اقتصاد این کشور در نتیجه “جنگ اقتصادی” سقوط خواهد کرد.

دیمیتری مدودف، معاون شورای امنیت فدراسیون روسیه به اظهارات این مقام فرانسوی واکنش نشان داد. او در پیامی در توئیتر خطاب به مقامات پاریس گفت: مراقب صحبت های خود باشید، چه کسی رئیس جمهور و نخست وزیر روسیه بوده است.

مدودف در توییتر به زبان انگلیسی نوشت: «بعضی از وزرای فرانسوی امروز گفتند که به روسیه اعلام جنگ اقتصادی کرده‌اند. آقایان مراقب صحبت های خود باشید و فراموش نکنید که اکثر جنگ های اقتصادی در تاریخ بشر به جنگ های واقعی تبدیل شده است.

واکنش تند این مقام مسکو به اظهارات پاریس در حالی است که امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه پیشتر در پیامی به ارتش مدعی شده بود که حمله روسیه به اوکراین قوی ترین نیرو از زمان فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی بوده است.تظاهرات خطرناک.

ژان ایو لودریان، رئیس جمهور فرانسه امروز گفت که “در این شرایط، فرانسه متوجه می شود که می تواند بار دیگر به ارتش خود تکیه کند.” “

در کنار این اظهارات، تحرکات نظامی برای مقابله با «تهدیدهای روسیه» کشورهای عضو ناتو انجام می شود. ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو اعلام کرده است که نیروهای فرانسوی امروز (سه شنبه) به مناسبت اولین استقرار نیروهای واکنش سریع ناتو در کشور همسایه رومانی، در رومانی مستقر خواهند شد.

دبیرکل ائتلاف نظامی غرب قطعاً ادعا کرده است که ناتو قصد ندارد بخشی از درگیری روسیه و اوکراین باشد. ناتو به اوکراین نیرو نمی‌فرستد و هواپیما به حریم هوایی این کشور نمی‌فرستد.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances