مشاوره کنکور تجربی 1401 + نکات طلایی برنامه ریزی

آقای راستی کارشناس برجسته آموزشی معتقد است:« پوردستمالچی تسلط خوبی بر مقوله کنکور سراسری و مسائل پیرامون آن دارد بطوریکه او را می توان به عنوان یکی از بهترین مشاورین انتخاب رشته نیز قلمداد کرد. و نکته آخر اینکه شما قطعا بدون داشتن مشاور نیز می توانید موفق باشید ولی اگر احساس می کنید نمی توانید به درستی برنامه ریزی کنید و نیاز دارید فردی مرتب وضعیت تحصیلی شما را پیگیری کند می توانید به تناسب شرایط تان مشاوره بگیرید.و هم چنین به شما داوطلبان عزیز کنکور پیشنهاد می کنیم که برای مشاوره به هیچ وجه از حد متعارف و مشخصی هزینه نکنید و هم چنین زیاد دنبال افراد برند و اسم دار نباشید و تنها فردی را به عنوان مشاور تحصیلی تان انتخاب کنید که تمام ویژگی های گفته شده را داشته باشد. وی ادامه داد: حدود ۱۴۲ هزار نفر از داوطلبان فوق کسانی بودند که حداقل ۳ بار کنکور دادند که از این تعداد ۱۱۷ نفر آنها داوطلب علوم تجربی بودند در واقع همه این داوطلبان میخواستند در سه رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی پذیرش شوند.

همه ساله با شروع سال تحصیلی جدید، برنامه ریزی جدی برای دانش آموزان جهت موفقیت در کنکور سال آینده شروع می شود. اما برای ارتباط بیشتر با ما حتمأ در قسمت ارسال دیدگاه سایت حرف آخر، نظرات، پیشنهادات و احیانأ انتقادات خود را با من در میان بگذارید. طبق اعلام سازمان سنجش کنکور سراسری تمامی گروه آزمایشی من جمله گروه آزمایشی زبان که از طریق سایت سازمان سنجش طی بیانیه اعلام شد، ثبت نام برای داوطلبان تمامی گروه ها از بازه زمانی ۱۲ تا ۱۸ بهمن خواهد بود. شما میتوانید با استفاده از اپلیکیشنی که به صورت خصوصی برای این مجموعه طراحی شدهاست، در آزمون و پرسش و پاسخ آنلاین شرکت کرده و پاسخ سوالاتتان را دریافت کنید. مواجه می شوند. در صورت بروز چنین مشکلاتی می توانید با مشاوران سامانه مشاوره تحصیلی هیوا تماس گرفته و با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا مشکل خود را رفع کنید. 3- در طول سال هدف از تست زنی یادگیری بود اما از اکنون تا روز قبل کنکور باید زمان را در نظر بگیرید و سعی کنید طبق استانداردهای شبیه سازی شده تست زماندار بزنید. خدایی تاکید کرد: آخرین سالی که داوطلبان نظام قدیم وارد کنکور شدند در سال ۹۷ بود که حداقل سه مرتبه از سال ۹۷ تا ۹۹، کنکور نظام قدیم دادند.

مشاور کنکور علی رضوانی

متن انگیزشی بود در عین سادگیش… می خواهیم از بین این 12 درس، دروس مهم در کنکور مشاور کنکور پاکدشت (پیشنهادات بیشتر) انسانی را بشناسیم. شما اگر داخل اتومبیلی نشسته باشید ، حتما قبل از حرکت مقصدی برای خود تعریف می کنید و میدانید باید در چه مسیری حرکت کنید تا به مقصد مورد نظر خودتان برسید و کلا در راستای دست یابی به هر هدفی باید از قبل مقصد صحیحی برای خود تعریف و بدانید از چه راهی میخواید به آن مقصد برسید. کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز در کلیه مراحل آزمون از ثبت نام گرفته تا اعلام نتایج کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا تجربیات خود را در اختیار آن ها قرار می دهند. اگه من از الان شروع کنم برای کنکور99برای پزشکی تهران خیلی دیره؟ اولین قدم برای ثبت نام اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد خرم آباد می باشد ، بطوری که بیش از ۹۰ درصد رشته های موجود در دانشگاه آزاد خرم آباد به صورت بدون کنکور ارائه می گردد. اما یکی از رایجترین آنها بررسی رشتههایی است که رتبههای برتر کنکور هر سال انتخاب میکنند. کتاب روانشناسی انتشارات مشاوران آموزش یکی از پرطرفدارترین کتاب های این انتشارات است.

یکی از بهترین مزیت های مشاوره این است که نیاز به حضور فیزیکی ندارد و می توانید در هر موقعیتی و در هر مکانی بدون سختی و مشکل با مشاور خود تماس بگیرید و از مشورت و راهنمایی های آن با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری استفاده کنید. خیلی باید فراتر از اونچه که بقیه هستن باشید … کدوم درس ها در کنکور انسانی جزء دروس مهم این رشته هستن؟ برای هر کدوم از این دو گروه درس های کنکور چیکار کنین؟ 61 درصد از طریق مطالعه مقالات و دیدگاههای مشاورین مختلف کنکور و مقایسه آن با یکدیگر. دکتر ابراهیم خدایی امروز در حاشیه جلسه ستاد تغییرات نقشه جامع علمی کشور که امروز در شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، به تشریح آخرین وضعیت برگزاری کنکور نظام قدیم پرداخت و اظهار داشت: این موضوع دو بار مورد بررسی قرار گرفت؛ یکبار آن در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و یکبار دیگر نیز در شورای سنجش و پذیرش کشور. وی تاکید کرد: ما تغییرات کنکور را از یک سال قبل اعلام کردیم و تمامی استدلالها در مراکز ذیربط بررسی و اعلام شد بنابراین آنچه تصویب شد، مصوبه شورای سنجش آموزش کشور است و کنکور سال ۱۴۰۰ نیز براساس این مصوبه تعیین تکلیف شده و دستور کار دیگری وجود ندارد که بخواهیم آن را مجددا در شورای سنجش و پذیرش بررسی کنیم.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما