مشکل جدید جان 10 بازیکن پرسپولیس در آستانه فسخ قرارداد هستند.فصل گذشته احمد نورالله و قبل از آن علی علیپور در همان روزها مغلوب پرسپولیس شدند.

در حال حاضر 10 بازیکن از تیم فعلی پرسپولیس در آستانه فسخ قرارداد هستند که تقریبا به اندازه یک تیم است و این رقم می تواند نگران کننده باشد. پس از تمدید قرارداد بازیکنانی مانند عالیشاه، مهدی عابدی، سیامک نعمتی و حمید لاک و با توجه به قرارداد دو سه ساله بازیکنان در این فصل، حضور یازده بازیکنی که قراردادشان در آستانه پایان است می تواند نگران کننده باشد. . یحیی و مداح.

سید جلال حسینی، مهدی ترابی، سعید آقایی، میلاد سرلک، عیسی آل کثیر، علی شجاعی، رضا اسدی، محمد شریفی، مهدی مهدی خانی و احسان پهلوان 10 بازیکنی هستند که در پایان این فصل آزاد خواهند شد اما ظاهرا هیچ کدام. هیچ اقدامی برای تمدید توافقات آنها صورت نگرفته است و همچنین مذاکره با آنها خیلی مقدماتی یا کوتاه بوده است.

در این گروه میلاد سیرلک که بیش از هر بازیکن دیگری از پرسپولیس در این فصل حضور دارد و مهدی ترابی که موثرترین بازیکن در فاز هجومی بود قطعا در اولویت های گسترش خواهند بود. دو بازیکنی که مطمئناً نمی خواهند با پیراهن تیم ملی لژیونر شوند یا حداقل لیگ های امارات و قطر را برای کسب مالتی پلکس هدف گرفته اند. دوران خوشی برای ترابی نبود اما دلیلی هم ندارد که تصمیم بگیرد دوباره به تیمی خارج از فوتبال ایران بپیوندد و به صعود یا کسب درآمد بیشتر فکر نکند.

احسان پهلوان که از نظر سنی و کیفیت یکی از بازیکنان مهم است در رده بعدی لیست بازیکنان مذکور قرار می گیرد و گسترش با آنها در اولویت قرار می گیرد.

شاید عیسی آل کثیر و سید جلال با وجود سن بالا در رده تمدید قرار بگیرند اما در مورد عیسی ماجرا کمی پیچیده تر است و بدیهی است که همه چیز به مصدومیت بازیکن مربوط می شود.

درباره تمدید قرارداد رضا اسدی تردیدهایی وجود دارد. واقعیت این است که اسدی حداقل تا کنون هیچ خرید موفقی برای پرسپولیس انجام نداده است و معلوم نیست یحیی گل محمدی هم به اندازه خریدش مشتاق خرید آن بوده است.

در محمد شریفی و مهدی خانی قطعا شریفی در اولویت گسترش است.

ایران ورزش


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم