معرفی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Saira – Learning to Taste the Competition


بسیاری از خدمات آفلاین و آنلاین در دو سال اخیر رشد کرده اند و کسب و کار آموزشی نیز از آن عقب نمانده است. اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی سایرا یکی از اپلیکیشن های آموزش آنلاین زبان است که در ادامه مطلب زیر را مشاهده خواهیم کرد.

رقابت زیادی در سه حوزه توسعه اپلیکیشن، یادگیری آنلاین و آموزش زبان وجود دارد، بنابراین اگر قرار است اپلیکیشنی برجسته شود و کاربران زیادی داشته باشد، باید حداقل یک ویژگی منحصر به فرد داشته باشد. Saira وارد گیمیفیکیشن اپلیکیشن یادگیری زبان انگلیسی شده است.

گیمیفیکیشن یا بازی سازی در آموزش به افراد کمک می کند تا موضوعات خاصی را از طریق بازی بیاموزند. سارا همچنین از این روش در برنامه ای که به نظر می رسد آموزش زبان انگلیسی است استفاده می کند و در حال ایجاد رقابت بین کاربران مختلف است. در واقع این اپلیکیشن قادر است محتوای آموزشی معمول را در قالبی جدید ارائه دهد.

درست مانند آنچه در بازی تجربه می کنید، روزانه الماس های زیادی به دست می آورید و با یادگیری هر مرحله امتیازات زیادی به دست خواهید آورد. در قسمت User League می توانید امتیاز خود را با دیگران مقایسه کنید و حتی برای کسب رتبه برتر در جدول با سایر کاربران رقابت کنید.

Diamonds بلیط دوره جدید شما است و هر بیست و چهار ساعت یک الماس به کاربران داده می شود. هر درس به موضوع خاصی می پردازد و به دنبال تقویت چهار مهارت زبانی کاربر (خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن) است. البته، قبل از شروع دروس، برای یافتن محتوای مناسب برای سطح خود، باید در آزمون تعیین سطح شرکت کنید.

رابط کاربری اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی سایرا ساده اما بی رنگ و تکراری نیست که به کاربران کمک می کند تا تجربه ای عالی داشته باشند. برنامه درسی نیز به گونه ای طراحی شده است و احتمالاً با تماشای آن به یاد بازی های موبایل می افتید.

یادگیری بدون اندازه گیری نتایج بیهوده است و به همین دلیل اپلیکیشن بخشی را نیز برای جمع بندی و یادگیری گرافیکی درس ها و نتایج در اختیار کاربران قرار می دهد. شکل عنکبوت در این بخش به کاربران کمک می کند تا مهارت های مختلف را متعادل کرده و برنامه تمرینی خود را با نقاط قوت و ضعف خود تطبیق دهند.

به طور کلی می توان گفت که سایر اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی کارکرد قابل قبولی دارند و می تواند مکمل خوبی برای زبان آموزان باشد.

انگلیسی دیگر را یاد class=
  • انگلیسی دیگر را یاد بگیرید
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: بیان مهام حرکن
  • سیستم عامل: اندروید
  • جلد: 15 مگابایت

دانلود

کافه بازار
میکت

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel