معرفی مهمترین و کلیدیترین نقش های بازی مافیا

Peter Molyneux's new game The Trail now available in the ... سعید ابوطالب همچنین سازنده دو رئالتی شو دیگر شام ایرانی و رالی ایرانی نیز می باشد. کاربران ثبت نام کرده قادر به مشاهده لینک می باشند حجم:5.145 مگابایت پسورد دانلود: Download Password: tazekar hossein2345679th September 2009, 06:04 PMبا عرض سلام مرسی بابت مراحل مافیا من یه مرحلشا مشکل داشتم mamad 20109th September 2009, 06:23 PMاگه بازی دیگه ای گیر کردی بگو من برات سیو شو بزارم kfta31st August 2010, 08:48 AMاگه بازی دیگه ای گیر کردی بگو من برات سیو شو بزارم من توی مرحله ی هتل گیر کردم لطفا سیوشو میزاری:d:d:d:d:d:d:d:d:d borna 512nd September 2010, 10:28 AMآخه این چه جور فایل آپلود کردنه “” All levels of Game Mafia ( 1 or 2 ).rar”” من از کجا بدونم این مافیای 1 یا 2 من سیو مراحل مافیای 2 رو میخوام اگه منظورت مافیای 1و 2 هست بنویس 1and 2 اگه منظورت 1 یا 2 هست اول ببین کدومه بعد آپ کنننننننننننننننننننن:mad: pop1532nd September 2010, 01:50 PMمن توي مرحله 7 مافيا 2 گير كردم وقتي سوار ماشين ميشم از بازي خارج ميشه نميدونم چيكار كنم لطفا كمكم كنيد ممنون borna 513rd September 2010, 10:04 AMمن توي مرحله 7 مافيا 2 گير كردم وقتي سوار ماشين ميشم از بازي خارج ميشه نميدونم چيكار كنم لطفا كمكم كنيد ممنون سلام منم همین مشکلو دارم ویندوزم ویستاس یکی از دوستام با ویندوز xp بازی کرد میگفت این مرحله رو رد کرد یعنی وقتی سوار ماشین میشه دیگه از بازی بیرون نمیاد .

ولی خوب باگ های زیادی داره که در کرک های بعدی درست میشه !

و به این صورت گاد او را تایید یا رد می کند. اما اگر بپذیرد جای این دو نفر با هم تعویض شده ولی یاکوزا حق معرفی ان را به هم تیمی هایش ندارد و مافیا نیز حق اینکه اعلام کند شهروند شده را ندارد. ولی خوب باگ های زیادی داره که در کرک های بعدی درست میشه ! Mafia 3 – مافیا 3 یک بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویی مبتنی بر بازی های مافیایی می باشد که توسط Hangar 13 توسعه و توسط 2K Games و در سال 2016 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. بازی Mafia III چهار سال قبل یعنی در سال 2016 میلادی منتشر شد. گرشاسپ: معبد اژدها نسخه فارسی یک بازی اکش شمشیر بازی است که توسط Dead Mage در سال 2012 برای PC منتشر شد. حتی در مراحل بعد هنری، جو و ویتو با هم راجع به کلیسا رفتن صحبت می کنند و ویتو می گوید من آخرین بار با مادرم در سال 1943 به کلیسا رفتم. در ادامهی این راه، بازی Mafia 3 سال ۱۹۶۸ را برای وقوع جریانات بازی برگزیده است.

نکته قابل توجه این است که اگر موکل در این بازی به مرحله رای گیری برسد زمانی که باید از بازی بیرون رود، وکیل نام او را روی کاغذ نوشته و به گاد میدهد و اینطوری او از بازی بیرون نخواهد رفت. بمبر نقشش به این صورت است که اگر از بازی حذف شود دو طرف هم جوار خودش را منفجر میکند و همراه خود از بازی بیرون می اندازد. بمبر هر زمان که بخواهد می تواند انتحاری بزند و خودش و اطرافیانش را از بازی بیرون بیاندازد. اگر کسی کنار بمبر نباشد ینی آن که از بازی حذف شده باشند کسانی که در دایره اصلی باشند منفجر خواهند شد. حتی اگر آن یک نفر از اعضای گروهش باشد یا خودش باشد. مذاکره کننده یکی از اعضای بازی مافیا است که در طول بازی میتواند یک نفر را انتخاب کند و او را عضوی از دستهی مافیا کند. برای برگزاری فینال فینالیست ها، 14 نفر از بهترین شرکت کنندگان در تمام فصول این برنامه دعوت به عمل آمد.

دانلود بازی مافیا 2

افسونگر باید توجه داشته باشد از دسته مافیا نباشد تا به پیروزی تیم خود کمک کند. گاد، زمانی که حکم بازجویی یک شخص را از بازجو بگیرد، نقش و کاری را که آن شب انجام داده به بازجو اعلام میکند. یک مافیا که میتواند از طریق گاد، یک یا چند نفر را به صورت محدود بازجویی کند. طی اتفاقاتی او توسط پلیس دستگیر شده و برای اینکه بتواند از دست قانون بگریزد تصمیم میگیرد تا به طور داوطلبانه به جنگ جهانی دوم برود. تصمیم نهایی را میگیرد و توسط گاد هم به کارآگاه لو داده نمیشود. مثلا میگوید فلانی گان است و امشب یک تیر به چه کسی داده است. یاکوزا نقشش یه این صورت است که در روز اول بازی انجام می شود حتی رای گیری می شود و می توان یک نفر را از بازی خارج کرد. نقش خرابکار در سناریویی ایفای نقش می کند که تفنگدار هم حضور داشته باشد به این صورت شب که همه خوابند خرابکار بیدار شده و شخصی را انتخاب می کند اگر ان شخص حق تیر داشته باشد اگر در روز از تیر خود استفاده کند تیر به خودش برمیگردد و از بازی خارج خواهد شد.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances