منچستر برای یک آب میوه دستمزد من را یک پوند کاهش داد!


کد خبر: 1796277/1

زمان: 14:42
1400/09/14

هدیه: 464

آنها ذهنیت کوچک و بسته ای دارند

زلاتان در کتاب جدید خود خاطرات عجیب دوران حضورش در منچستریونایتد را شرح می دهد.

به گزارش “ورزش سه”، زلاتان ابراهیموویچ پس از 4 سال بازی برای پاری سن ژرمن در تابستان 2016 تصمیم گرفت به منچستریونایتد برود. او تا سال 2018 برای این تیم بازی کرد و 4 عنوان قهرمانی را به دست آورد، هرچند که قهرمان لیگ برتر نشد. زلاتان پس از مصدومیت شدید یونایتد را ترک کرد تا برای لیگ آمریکا تلاش کند. ستاره سوئدی در حال حاضر برای میلان بازی می کند و به تازگی قرارداد خود را تا پایان فصل تمدید کرده است.

زلاتان در کتاب جدید خود، آدرنالین، خاطره ای جالب و عجیب از دوران حضورش در منچستریونایتد را بازگو می کند:“همه فکر می کنند منچستریونایتد یک باشگاه در سطح جهانی، قدرتمند و ثروتمند است و من از بیرون همین احساس را داشتم، اما یک بار چیزی پیدا کردم که تصوراتم را شکست. فهمیدم منچستریونایتد چقدر کوچک و بسته است. ما یک بازی انجام دادیم. منچستر را برای بازی ترک کردم و در حالی که در هتل بودیم از مینی بار مقداری آبمیوه برداشتم و مقداری آبمیوه خوردم.

بازی کردیم و برگشتیم خونه. اول ماه که فیش حقوق ماهیانه ام فرستاده شد، قصدم این نبود که مثل همیشه ببینمش، اما نمی دانم چرا، شاید از روی کنجکاوی این بار آن را دیدم و مورد عجیبی پیش آمد. . یک پوند از حقوقم کم کرده بودند. با مدیر بخش فوتبال باشگاه تماس گرفتم تا دلیل آن را جویا شوم و از اینکه او پاسخ داد یک پوند ارزش آب میوه را دارد، تعجب کردم.

زلاتان آدار نوشت:من واقعا تعجب کردم و گفتم آیا برای یک سفر شخصی به هتل رفتم؟ تیم در حال بازی بود و من مشخصا در تعطیلات نبودم بلکه در خدمت تیم بودم.هتل بخشی از محل کار من بود.من در هتلی در منچستر اقامت داشتم و تشنه بودم.یک پوند از حقوقم کسر شد. شما هرگز چنین چیزی را در فوتبال ایتالیا نخواهید دید.”

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances