میلان 1-0 آمپولی: سه امتیاز با پای چپ کالووی – سه بازی

[ad_1]

کد خبر: 1815073 |
22 اسفند 1400 ساعت 01:11 |
3,391 بازدید |

1
نظرات

میلان در خانه با نتیجه 1-0 امپولی را شکست داد.

به گزارش “ورزیش سه”، شاگردان استفانو پیولی در دیدار امشب کاملا برتر بودند اما تنها یک بار توانستند دروازه میهمان را باز کنند. اما همین تک گل برای کسب سه امتیاز و افزایش فاصله با اینتر کافی بود.

هر دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقیقه اول بدون موقعیت خاصی سپری شد تا اینکه در دقیقه 8 فلورانس روی پاس فرانک کاسیر می توانست اولین گل بازی را به ثمر برساند اما ویکاریو با یک ضربه خوب گل امپولی را به ثمر رساند. عملکرد ذخیره شده واکنش
دو دقیقه بعد، مهار ناقص باندینلی روی پاس زمینی کالابریا، فرصت خوبی برای تونل ایجاد کرد، اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.
فشار حملات میلان باقی ماند و در دقیقه 11 ارسال رافائل لیائو از سمت چپ و ضربه او توسط فیاموتزی به موقع مهار شد.
برتری میلان تا باز شدن دروازه امپولی در دقیقه 19 حفظ شد. روی یک ضربه ایستگاهی بود که ضربه اولیویه ژیرو به اولین دیوار دفاعی برخورد کرد و کالو با یک ضربه درخشان توپ را به گوشه دروازه حریف برگرداند.

بعد از این گل هم این تیم میزبان بود که صاحب توپ و میدان شد اما حملات این تیم خطرناک نبود. از طرف دیگر پانامونتی روی یک خطای توموری نزدیک بود گل تساوی آمپولی را به ثمر برساند اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.
ملانی با احساس خطر در لحظات پایانی نیمه اول حمله را شدت بخشید و یکی دو بار به آستانه دروازه حریف رسید اما در نهایت نیمه اول با همان گل به پایان رسید.
تیم میهمان در نیمه دوم شروع خوبی داشت و در دقیقه 49 لوپرتو با یک ضربه محکم از روی پاس درخشان بندنلی بازی را به تساوی کشاند اما واکنش خوب مایک منون دروازه میلان را نجات داد.
دو دقیقه بعد بایارامی تقریباً از روی یک کرنر برای میلان گلزنی کرد اما منین به نوعی توپ را عقب زد و زورکوفسکی نتوانست از ریباند استفاده کند.

در ادامه برتری ملانی به پایان رسید و در دقیقه 56 جونیور مسیاس با یک ضربه محکم از پشت محوطه جریمه شانس خود را امتحان کرد اما توپ دقیقاً همان جایی که ویکاریو بود به بیرون رفت.
میلان به سلطه خود ادامه داد و بازیکنان این تیم یک یا دو موقعیت و نیم موقعیت داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند.
حتی حضور بازیکنانی مانند براهیم دیاز، آنته رابیک و زلاتان ابراهیموویچ هم نتوانست نتیجه را تغییر دهد و در نهایت بازی با یک گل به پایان رسید. میلان با این برد 63 امتیازی شد، دو بازی روی جدول و 5 امتیاز بیشتر از اینتر.

[ad_2]

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances