نکته این است که شما باید به طور مصنوعی هوشیار باشیدهوش مصنوعی – استفاده از رایانه یا ماشین برای تولید سرعت های هوشمند – به سرعت در حال پیشرفت است. هوش مصنوعی در دو سال گذشته در زمینه های مختلفی از جمله ایجاد پایه های رباتیک انعطاف پذیر، شناسایی اشیاء در تصاویر، شناسایی صدا و ترجمه خودکار و معرفی خودروهای هوشمند به عنوان یکی از جدیدترین ها معرفی شده است. تحولات

به گزارش بی بی سی، توسعه هوش مصنوعی به همین جا ختم نمی شود. استفاده از هوش مصنوعی در تعدادی از کارهای روزمره – ابزارهایی که می توانند وظایف یک انسان را بهتر از همیشه انجام دهند – زمینه را به نفع هوش مصنوعی متحول می کند.

به گفته پروفسور استوارت راسل، توسعه این فناوری می تواند “بزرگترین رویداد تاریخ بشر” باشد. در مقاله ای مشترک با استیون هاوکینگ، او به این نتیجه رسید که “متاسفانه، این حادثه می تواند آخرین حادثه برای بشریت باشد.”

و در مجموعه سخنرانی های تکان دهنده و تکان دهنده، هشدارها جدی گرفته می شود.

هوش مصنوعی هنوز به طور کامل در زندگی ما محقق نشده است، اما راسل معتقد است که باید به دنبال این برنامه برای کنترل آنچه در آینده در انتظارمان است ادامه دهیم.

2- هوش مصنوعی هنوز در زندگی شما وجود دارد

پروفسور راسل توضیح می دهد: “هر بار که از کارت اعتباری یا کارت اعتباری استفاده می کنید، یک سیستم هوشمند تصمیم مصنوعی می گیرد که آیا پرداخت واقعی است یا جعلی است. سوال شماره گذاری می شود و سپس پاسخ صحیح پیدا می شود.”

1- بیشتر کارهایی که با هوش مصنوعی قابل انجام هستند

هوش مصنوعی با تئوری های فراوانی که به دانش و مهارت انسان مربوط می شود، می تواند منجر به انجام بسیاری از کارها به طور همزمان و با کیفیت بسیار بالاتر با هزینه بسیار کمتر و ابعاد بسیار بزرگتر شود. . پروفسور راسل تخمین می زند که درآمد سالانه برابر با سطح فعلی است که معادل 4 کوادریلیون خواهد بود.

2- هوش مصنوعی می تواند به ما آسیب برساند

همچنین شاهد اثرات منفی سوء استفاده از هوش مصنوعی بوده ایم. ما شاهد این پیامدهای منفی در حوزه مسائل نژادی و جنسی، جعل تصاویر عمیق و جنایات و جنایات عمیق بوده ایم. با این حال، پروفسور راسل معتقد است که حتی زمانی که از هوش مصنوعی به صورت دقیق و برنامه ریزی شده استفاده می کنیم، باز هم آسیب می زند.

در فرم استاندارد، هوش مصنوعی هدف / موردی مختص هوش مصنوعی در نظر گرفته می شود و هوش مصنوعی بهترین راه برای یافتن و اجرای بهترین راه حل تلقی می شود. مشکل هوش مصنوعی این است که ما واقعا نمی توانیم یک هدف کامل و دقیق تعریف کنیم.

داشتن اهداف ثابت شده ای که دارای نقص هستند یا به طور مصنوعی غیرقابل کنترل هستند به پایان می رسد که هیچ بخشی از هدف از پیش تعیین شده نمی تواند آنها را متوقف کند. پروفسور راسل نمونه های مختلفی از سرعت هوش مصنوعی در زندگی روزمره ذکر می کند.

به عنوان مثال، یک ربات خانگی را در نظر بگیرید که برای مراقبت از کودکان طراحی شده است. در این سناریو، ربات سعی می کند به نوزادان غذا بدهد اما چیزی در یخچال پیدا نمی کند: “و سپس ربات گربه را در چشم می گیرد. شما باید بتوانید حدس بزنید که بعداً چه اتفاقی افتاده است.”

الگوریتم‌های شبکه مجازی مبتنی بر مقیاس‌های قابل کلیک برای تعیین محتوا و مهارت، تا حدی مشخص شده‌اند که هدف یا سلف ناقص است یا می‌توان آن را به اشتباه تعریف کرد.

اگرچه این الگوریتم‌ها بسیار ساده هستند، اما در آینده سیستم‌های هوش مصنوعی قدرتمندتر خواهند شد و بیشتر به آن‌ها تکیه خواهیم کرد، ممکن است وضعیت بسیار بدتر شود. پروفسور راسل، به خاطر روشنگری، موضوع وحشتناکی است. تغییر اقلیم جهان در سال اول (COP 1) به عنوان یک موقعیت فرضی در نظر گرفته می شود. بیایید فرض کنیم که یکی از مسائل در این بررسی آب و هوا اسیدی شدن آب اقیانوس ها است. حتی اگر بخواهیم تمام جنبه های تعریف را به عنوان یک اجتناب محدود و تک بعدی در نظر بگیریم، مسیری که هوش مصنوعی برای حل مشکل اسیدی آب اقیانوس طی می کند کسری از شیمی است که یک چهارم کل را مصرف می کند. سفر اکسیژن

برخی ممکن است بگویند: “پس باید در تعیین هدف هوش مصنوعی دقیق باشیم.” اما مشکل این سادگی نیست. حتی طراحی دستورات خاص و محدودیت در سرعت، تعریف محدودیت سرعت، امنیت، راحتی مسافران و احترام به سایر بازیکنان برای هوش مصنوعی بسیار دشوار است.

2- نیاز مصنوعی آگاهانه تواضع دارد

اگر تعریف یک هدف کامل و بی نقص در دنیای واقعی غیرممکن است، پس همانطور که پروفسور راسل پیشنهاد می کند، باید در مورد طراحی دستگاه های هوش مصنوعی متفاوت فکر کنیم. به جای تلاش برای کشف یک هدف خاص، سیستم هوشمند باید بداند که دقیقاً نمی داند فرد چه می خواهد. با این حال، آنها همچنین قصد داشتند به آنجا بروند. این فروتنی و پذیرش نیت باعث می شود که سیستم هوش مصنوعی همواره بدن انسان را تحت کنترل داشته باشد. قبل از انجام هر کاری که ممکن است مخالف خواسته های انسان باشد، از آنها اجازه می گیرد و اگر انسان لازم بداند که آنها را خاموش کند، اجازه می دهد.

3- رزمندگان دانا تنها در داستان های علمی تخیلی نیستند. آنها هنوز وجود دارند

ایده انهدام سلاح های کشتار جمعی و مرگ یک مرد خردمند در سال نهم با فیلم ترمیناتور که در آن جهان در آسمان نابود شد رایج شد. پروفسور راسل می گوید: “مردم تصور می کنند که سلاح های هوشمند فقط در داستان های علمی تخیلی وجود دارند. این چنین نیست. شما هنوز هم می توانید آنها را بخرید.”

باربری پهباد یکی از آنهاست. در تبلیغات خود توانایی خودکارسازی حملات شخصی را دارد و می تواند با استفاده از نرم افزارهای تشخیص تصویر و تشخیص چهره اهداف را هدف قرار داده و به آنها حمله کند. بر اساس این گزارش، STM (وابسته به دولت ترکیه) یک شرکت مواد غذایی است و بر اساس آخرین گزارش های سازمان ملل، پنج سال است که برای اهداف بشردوستانه در لیبی استفاده می شود.

2- شغل شما در خطر است

اگرچه ایده کشتن انسان توسط ربات ها ترسناک است، اما آنچه بیشتر مردم فکر می کنند تأثیر هوش مصنوعی بر بازار است. بسیاری از پدران و مادران نگران آینده تحصیل و شغل فرزندان خود هستند. برخی از اقتصاددانان جایزه نوبل در هوش مصنوعی را “بزرگترین مشکل پیش روی اقتصاد جهانی” نامیده اند.

گسترش فناوری منحنی های اقتصادی را به شکل منحنی معکوس برای کشورها به ارمغان آورده است. تاثیر مستقیم فناوری بر اقتصاد در دو مرحله است: اول اینکه فناوری می تواند هزینه ها را کاهش دهد و تقاضا را افزایش دهد، نرخ اشتغال را بالا ببرد.

پروفسور راسل می‌گوید: “در اوایل قرن بیستم، فناوری باعث شده است که ده‌ها میلیون چیز دیگر استفاده نشده باشد. سازگار باشید.”

1- Cartoon Wall-e می تواند مانند یک فیلم مستند باشد که به واقعیت تبدیل شده است

پاسخ اقتصاددانان به نظارت بر هوش مصنوعی آنها را به دو گروه تقسیم کرده است. گروه اول تمایل به پذیرش ایده هماهنگ سازی (UBI) دارند و گروه دیگر می گویند که در مسیر هماهنگی قرار گرفتن نشانه شکست است. گروه دوم بر این باورند که پرداخت حق اولیه تضمین شده به همه گروه ها انگیزه جستجو برای کاهش تعداد افراد است و ما را به نوع زندگی که در کارتون نشان داده شده است نزدیک می کند. دنیای ربات ها همه کارها را انجام می دهد و انسان ها تنبل و ضعیف می شوند.

1. انسان بودن بزرگترین دارایی ماست

چالش‌های اقتصادی هوش مصنوعی احتمالاً به ما یادآوری می‌کند که احترام مهم‌تر از یافتن مشاغل مرتبط با مسائل شخصی است. مشاغلی مانند روان درمانگر، مربی، مربی، مشاور، مددکار اجتماعی، پرستار، پرستار و پرستار. برخلاف دیدگاه رایج پروفسور راسل مبنی بر اینکه این حرفه‌ها با استقلال افراد مرتبط است، شغل این حرفه‌ها باید به رشد حرفه‌ای افراد کمک کند.”

2- حوزه آگاهی برندسازی مصنوعی ندارد

پروفسور راسل از مردم می خواهد که به موضوع هوش مصنوعی به عنوان یک رقابت بزرگ با نیروهای مسلح نگاه نکنند. ما پوتین، رئیس جمهور ایالات متحده و رهبر حزب کمونیست چین را در صحنه داریم.

به گفته پروفسور راسل کشمش، این سوال که آیا فردی با کنترل کامل بر دستی که به طور مصنوعی هوشیار است، به همان مزخرفاتی برخورد می کند که اگر کسی بخواهد با کسی که بیشترین نسخه دیجیتالی روزنامه را دارد بحث کند: “اگر من یک روزنامه دیجیتال داشتم. کپی فلان روزنامه به این معنی نیست که دیگران نتوانند همین نسخه دیجیتالی را داشته باشند در واقع این که من چند نسخه بیشتر از آن داشته باشم خیلی مهم نیست من مزایای خاصی نمی خواهم. “

پروفسور استوارت راسل موسس مرکز هوش مصنوعی در دانشگاه برکلی است.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances