نیکبخت: دوست دارم استقلال در دربی برنده شود


خبرورزشی: علیرضا واحدی نیکبخت پس از پایان دیدار استقلال و گل گهر سیرجان در گفت و گو با رادیو ایران اظهار داشت: این برد شیرین را به گل گهر سیرجان مقابل یک تیم بسیار خوب تبریک می گویم و فکر می کنم یکی از اتفاقات لیگ امسال گل است. . تیم گهر با امیرگله نوی.

وی افزود: بازی را می توان به دو قسمت تقسیم کرد، در نیمه اول که استقلال بازی را خیلی خوب و هجومی آغاز کرد. گل گهر باید ده نفره شود و بازیکن این تیم حذف شود که متاسفانه نشد.

نیکبخت اضافه کرد: من داور نیستم اما وقتی بازیکنی در صحنه ای تک به تک می شود و دروازه بان روی بازیکن اشتباه می کند، بازیکن خاطی باید حذف شود که در مورد داور اینطور نیست.

پیشکسوت استقلال گفت: گل دوم استقلال نیز روی بازی تاکتیکی جناح راست وارد شد و مهدی قدی یکی از زیباترین گل های لیگ را خلق کرد و در صحنه دوم پنالتی باید کارت زرد می گرفت که داور باز هم آرام گرفت. .

وی افزود: اما در نیمه دوم گل گهر وارد بازی شد و توانست نبض بازی را کنترل کند و با موقعیت های خوبی که ایجاد کرد توانست یک پنالتی بگیرد و بازی به تساوی کشیده شود.با تشکر خدا برای آزادی بازی.” تطبیق آن را کامل کرد.

بازیکن سابق استقلال از جناح راست صحبت کرد و با حضور احمد موسوی، وریا غفوری می تواند آزادانه به این تیم در خط حمله کمک کند. چپ و راست استقلال بازی خوبی را که او به نمایش گذاشت ندیدند.

نیکبخت گفت: استقلال در بازی با دوندگی های زیاد از تمام موقعیت هایش استفاده کرد و ارسلان مطهری دوش های زیادی گرفت و فشار روی دفاع را بیشتر کرد و محمد دانشگر با اینکه در موقعیت خاصی قرار نداشت در سمت چپ قرار گرفت اما او خیلی خوب به نظر می رسید و نوید روزهای خوب آزادی را می دهد.

وحیدی نیکبخت، اگر حقیقی آن اشتباه را مرتکب نمی شد و گل زودهنگام را دریافت نمی کرد، باز هم استقلال بازی را می برد و افزود: زیبایی فوتبال همین اشتباهات است و شاید برعکس این اتفاق بیفتد. استقلالی ها توانستند نبض بازی را کنترل کنند و از همان ابتدای بازی مشخص شد که استقلال برای پیروزی در زمین است.

وی گفت: یادآوری می کنم که رشید مظهری بازی بسیار خوبی انجام داد و به نظر من او شایسته پیراهن شماره یک تیم ملی فوتبال کشورمان است و پتانسیل حضور در تیم ملی را دارد. بازی ها. گرفته شده است.

بازیکن اسبق سرخابی های راجدانی درباره شهرآورد پایتخت و پیش بینی هایش از این دیدار به رادیو ایران گفت: فکر نمی کنم استقلال الان نیازی به زور بازیکن مصدوم داشته باشد و این بازی محمود فکری است. شیخ دیابت را بازیکنان برای دربی گذاشته اند، بازی سیتیورد نیز شرایط خاص خود را دارد و قطعا این دیدار برای هر دو تیم سخت خواهد بود. خیلی ها نمی فهمند و همیشه می گویند این بازی 6 امتیازی است و اگر استقلال بخواهد در کورس قهرمانی زنده بماند باید این بازی را ببرد.

نیکبخت در پایان با اعلام نتیجه تصمیم شهرورد و اینکه استقلال باید مقابل نایب قهرمان آسیا بایستد، گفت: چون با تمام مشکلاتی که برای استقلال ایجاد کردند، لیاقت برد را دارند و می خواهم بگویم درست است که پرسپولیس در آسیا در فینال بود، اما استقلال چندین دهه و سال ها پیش این فینال را تجربه کرد. .

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances