هدف برنامه جدید نیوسام این است که کالیفرنیا را از حالت بحران خارج کند.

[ad_1]

تصویردولت کالیفرنیا در نظر دارد استراتژی هایی مانند واکسیناسیون و ذخیره سازی ویروس کرونا گاوین نیوسوم را در اولویت قرار دهد.
اعتبار …توسط کارل موندن / گروه خبری منطقه خلیج، آسوشیتدپرس

گاوین نیوسام از کالیفرنیا روز یکشنبه طرح اپیدمی جدیدی را که هفته گذشته منتشر کرد، تشریح کرد، رویکردی “حساس تر و پایدارتر” که ایالت را از “حالت بحران” خارج می کند، در حالی که امور Omkron به طور قابل توجهی کاهش یافته است و بسیاری از ساکنان مشتاق ادامه کار بودند. .

اظهارات وی در MSNBC پس از اعلام هفته گذشته توسط مقامات ایالتی در مورد طرح “مرحله بعدی” بیان شد که هدف آن جلوگیری از واکسیناسیون کرونا و انباشت انبار از اقدامات واکنش اضطراری مانند دستور ماسک است. استراتژی هایی مانند تامین را در اولویت قرار خواهد داد.

فرماندار نیوسام گفت: «یک سال و نیم، دو سال پیش، ما استعاره جنگ را داشتیم و امیدوار بودیم که روزی رژه نوار در جنگ جهانی دوم برگزار شود. فرماندار نیوسام گفت. “با وجود اینکه در پایان روز، من فکر می‌کنم که متوجه می‌شویم که باید سال‌های بسیار زیادی با انواع و بیماری‌های مختلف زندگی کنیم. و این چیزی است که قصد دارد انجام دهد، تا آن را پایدار کند. مجموعه‌ها دوره ای برای انجام.”

تنوع Omicron در کالیفرنیا به شدت رشد کرده است. اگرچه این ایالت از اواسط ژانویه شاهد کاهش شدید عفونت های شناخته شده بوده است، اما هنوز روزانه بیش از 13000 مورد جدید در گردش هستند. بر اساس پایگاه داده نیویورک تایمز، این بیماری همه گیر حداقل 1 نفر از هر 5 کالیفرنیا را به ویروس کرونا مبتلا کرده و بیش از 84000 نفر را کشته است.

کالیفرنیا یکی از چندین ایالتی است که در هفته‌های اخیر الزامات پوشش را کاهش داده است و هاوایی آخرین ایالتی است که در سراسر این ایالت دارای مجوز است. پورتوریکو هنوز تغییرات را اعلام نکرده است.

اما مقامات بهداشت فدرال هنوز هیچ توصیه جدیدی مبنی بر لغو تحریم ها – از جمله اجبار ماسک در مدارس – در تقریباً هر ایالت صادر نکرده اند و مسیر ایالات متحده به مرحله بعدی پیچیده است.

روشل والنسکی، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، هفته گذشته به لزوم “هشیار بودن” اشاره کرد تا عفونت ها در سراسر کشور به کاهش امیدوارکننده خود ادامه دهند. او گفت CDC به زودی دستورالعمل‌های «مرتبط» جدیدی را صادر خواهد کرد که بر اساس عواملی مانند ظرفیت بیمارستان، نه فقط موارد، از جمله پوشیدن ماسک، محدودیت‌ها را پیشنهاد می‌کند.

با وجود عقب‌نشینی‌ها در سراسر کشور، بسیاری از مردم به شدت آسیب‌پذیر هستند و احساس می‌کنند در اثر تغییر عقب مانده‌اند. بیش از 7 میلیون بزرگسال در ایالات متحده دچار نقص ایمنی در نظر گرفته می‌شوند، به این معنی که بیماری‌هایی دارند یا تحت درمان‌هایی مانند شیمی‌درمانی برای بهبود توانایی خود در مبارزه با عفونت‌های کروناویروس یا پاسخ مناسب به واکسن‌ها هستند. و ده‌ها میلیون نفر دارای شرایط دیگری هستند که آنها را در معرض خطر بیماری جدی یا مرگ قرار می‌دهد.

طرح جدید کالیفرنیا بر نظارت و آماده سازی تمرکز دارد، بر ذخیره واکسن در حین ذخیره سازی تجهیزات پزشکی تمرکز می کند، رشد کارکنان را تضمین می کند، با اطلاعات نادرست مبارزه می کند و فاضلاب و ردیابی ژنومی را افزایش می دهد. به طوری که می توان انواع جدیدی را پیدا کرد. طبق این طرح، الزامات ماسک بر اساس شدت و حجم عفونت جدید تغییر خواهد کرد.

در اظهارات خود در MSNBC، آقای. نیوسام به خستگی مردم به دلیل «مولفه whipsa» قوانین و سیاست‌هایی که با هر افزایش یا موج تغییر می‌کنند، اذعان دارد. “ما خسته ایم. همه خسته اند. و در عین حال کمی نگران هستیم. آینده چیست؟” آنها گفتند.

سیاست جدید کالیفرنیا بر اساس بررسی دو ماهه بهترین شیوه ها در سراسر جهان است. نیوسام گفت. اما او بر لزوم “آسیب پذیر” بودن در برابر ویروسی که می تواند به روش های غیرمنتظره ای تغییر کند، تأکید کرد.

در CNN روز یکشنبه، فرماندار جرد پاولز از کلرادو نیز بر عدم قطعیت در مورد آنچه که ممکن است در اطراف اتفاق بیفتد، تأکید کرد، حتی اگر او دستور ماسک و سایر محدودیت‌ها را تابستان گذشته لغو کرد. در پاسخ به این سوال که چرا فرمانداران بیشتری اکنون این کار را انجام می دهند، او محافظت ارائه شده توسط تزریقات تقویت کننده را برجسته کرد که به طور چشمگیری خطر ابتلا به بیماری های جدی را کاهش می دهد.

کالیفرنیا و کلرادو نرخ کامل واکسیناسیون را حدود 70 درصد گزارش کرده اند. حدود 92 درصد از ساکنان کلرادو 65 سال و بالاتر به طور کامل واکسینه شده اند، در حالی که این رقم در کالیفرنیا 89 درصد است.

فرماندار پل گفت: “من فکر می کنم مهم این است که ما برای آینده ای نامشخص آماده شویم.” و من فکر می کنم بسیاری از ایالت ها این کار را انجام می دهند. امیدوارم دولت فدرال نیز همین کار را انجام دهد.

[ad_2]

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances