هشدار «Home Run By» مشکلات نادر گل


سرمایه گذاری 25 ژانویه 2022

نویسنده: اریک بلیکر

من به عنوان یک تحلیلگر قدیمی سهام فناوری در The Motley Fool، هر روز از خواب بیدار می شوم و این فرصت را دارم که به افرادی مثل شما کمک کنم تا امیدوارکننده ترین فرصت های سرمایه گذاری در جهان را شناسایی کرده و از آنها بهره ببرند.

باورش سخت است، اما در سال 2021، دو سرمایه گذار کهنه کار، دیوید و تام گاردنر، بیست و هشتمین سالگرد تاسیس Motley Flower را به پایان رساندند.

واقعا شگفت انگیز است که تام و دیوید توانستند یک خبرنامه سرمایه گذاری برای 300 عضو یا بیشتر از آلونک پشت خانه دیوید منتشر کنند.

از دفاتر در سرزمین های دور مانند استرالیا، آلمان، بریتانیا و ژاپن تا خدمت به میلیون ها سرمایه گذار سخت کوش مانند شما در سراسر جهان.

دیوید و تام با هم دویده اند. و از آنجایی که من لوکس کار کردن با آنها را دارم، می‌دانم که آنچه که آنها بیش از همه به آن افتخار می‌کنند توانایی آنها در ارائه بازده سرمایه‌گذاری متحول کننده زندگی است که بازار شاهد آن بوده است. البته من در مورد شرکت هایی مانند:

  • آمازون (بالا) 18534٪
  • نتفلیکس (روشن 21,337٪
  • Nvidia (روشن 5,951٪
  • بایدو (بالا.) 1781٪
  • Salesforce.com (روشن 3,072٪

در اینجا توصیه‌های واقعی سرمایه‌گذاری است که در طول سال‌ها با انجمن گل Motley به اشتراک گذاشته‌ایم – و فهرست ادامه دارد!

این بازده های باورنکردنی اهمیت خرید و نگهداری شرکت های بزرگ را نشان می دهد – یک اصل کلیدی در The Motley Flower.

و به همین دلیل است که امروز این را می نویسم.

زیرا این سابقه، همراه با سیگنال های خرید سهام از لحاظ تاریخی بسیار سودآور، می تواند روش سرمایه گذاری شما را برای همیشه تغییر دهد.

و سیگنال خرید در حال حاضر می درخشد.

ببینید، دو بار در ماه، تیم تحلیلگر The Motley Fool در مورد سهام جدید تحقیق می کند و آن را به اعضا توصیه می کند.

و همانطور که قبلاً دیده اید، این انتخاب می تواند منجر به بازدهی متحول کننده زندگی شود.

با این حال، هر بار که چنین سهام خوبی پیدا کردید، فقط باید دو برابر آن را بپردازید.

بسیاری از ما در اطراف دفتر به این توصیه مجدد به عنوان علامت “بای خانه در حال اجرا” اشاره می کنیم.

و یک سهم به طور خاص فقط همین است التماس کردن برای یک توصیه دیگر.

اما برای رویکرد حصار، این تاب تیراندازی در تاریکی نیست.

چند شرط آخر روی میز پوکر.

این ترفند سرمایه‌گذاری مستقیماً از کتاب بازی یکی از بزرگترین سرمایه‌گذاران در تمام دوران آمده است: پیتر لینچ.

پیتر لینچ: “فروش برندگان خود و گرفتن بازنده ها مانند چیدن گل و آبیاری علف های هرز است.”

در اینجا در The Motley Flower، ما همین رویکرد را داریم – برندگان خود را اضافه کنید. و این یک اتفاق روزمره نیست.

اما 96 بار که این اتفاق افتاده است، نتایج دیدنی است:

  • نتفلیکس روشن است 14,017% این سیگنال “Home Run by” از ژوئن 2007 چشمک می زند
  • تسلا که در نوامبر 2012 علامت “Home Run By” را دریافت کرد، در صدر قرار دارد 14723% از جانب

در واقع، در مجموع 96 سهم این یک چیز مطمئن است … میانگین بازدهی فوق العاده 635٪ است.

البته، ما هیچ سهامی را به عنوان یک “چیز مطمئن” توصیف نمی کنیم، اما جزئیات پشت این شرکت اینترنتی کوچک چشمگیر است:

  • کوچکتر از 1/100 اندازه گوگل
  • هر یک از توصیه های ما در حال خرد کردن بازار است.
  • مدیر عامل جوان آن در حال حاضر 575 میلیون دلار بر روی این سهام از زمان عرضه اولیه سهام آن بانکداری کرده است.

این شرکت در حال کسب سود است زیرا افراد بیشتری برای پخش تلویزیون کابل می کشند. و در واقع، ما معتقدیم که فناوری حیاتی این شرکت می تواند آخرین میخ در تابوت یک کابل سنتی را نشان دهد.

اکنون آنطور که انتظار دارید رقیبی برای Netflix، Hulu یا Amazon Prime Video نیست. در عوض، این شرکت در مرکز بازار تبلیغات قرار دارد که 10 برابر بزرگتر از صنعت پخش آنلاین است.

مدیر عامل شرکت در مصاحبه ای با تام گاردنر و تیمش، لحظه کنونی را “هیجان انگیزترین لحظه در تاریخ تبلیغات” توصیف کرد.

البته هر مدیر عاملی فقط برای افزایش تبلیغات و افزایش قیمت سهام شرکت می تواند بگوید که … اما این مدیر عامل پول خود را در جایی که می خواهد می گذارد.

او روی چیزی که او آن را “بمب ساعتی” تلویزیون کابلی می نامد – 575,715,640 دلار شرط بندی کرده است.

و این هم ضربه زننده واقعی…

علیرغم موفقیت چشمگیر این شرکت در چند سال گذشته، اکثر سرمایه گذاران هنوز حتی نام شرکت را نشنیده اند!

درست است، با توجه به اینکه همه در CNBC و وال استریت ژورنال در مورد سهام بلوچیپ مانند اپل و فیس بوک صحبت می کنند، این شرکت بسیار کوچک (اما به سرعت در حال رشد!) تقریباً به طور کامل از رادار خارج شده است.

و در حالی که بیشتر سرمایه گذاران فقط پول بیشتری را به این سهام فناوری معروف می ریزند، ما همان کاری را انجام می دهیم که بزرگترین سرمایه گذاران جهان انجام می دهند – به دنبال سهام بعدی هستید که می تواند + 1000٪، + 2000٪ یا + 5000٪ بازده داشته باشد.

به همین دلیل است که ما پشت میز این سهام “خانه تحت کنترل” هستیم که من امروز شروع به گفتن آن برای شما می کنم – از اعضای انجمن سرمایه گذاری گل Motley می خواهیم سهام را قبل از اینکه به طور بالقوه به آسمان برسند، خریداری کنند.

ببینید، من می‌دانم که این ممکن است چیز خوبی به نظر برسد، اما بازده سهام‌های «خانه‌ای» بسیار خوب است که نادیده گرفته شوند – و هیچ تضمینی وجود ندارد که دنیای سرمایه‌گذار دوباره شاهد چشمک زدن این سیگنال خرید باشد.

به همین دلیل است که می‌خواهم اعداد سخت پشت این سهام باورنکردنی را به شما نشان دهم و از شما دعوت کنم درباره این استراتژی مستقیماً از تیم تحلیلگران ما بیشتر بشنوید – به این ترتیب، می‌توانید خودتان تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید این سهام سریع را بخرید – یک شرکت در حال رشد برای نمونه کارها

فقط یک شکار وجود دارد:

من فقط جزئیات سهام را با اعضای خدمات سرمایه گذاری شاخص The Motley Flower به اشتراک می گذارم، مشاور سهام گل موتلی.

حالا اگر آشنا نیستید مشاور سهام گل موتلی این سرویس یک سرویس سرمایه گذاری آنلاین برنده جوایز است که به منظور تسهیل پیروی از توصیه های ماهانه سهام برای سرمایه گذاران فردی طراحی شده است.

درست است! هر ماه انتظار داریم بیش از 1 میلیون سرمایه گذار سهام امروزی را خریداری کنند، مهم نیست که سرمایه گذاران سهام به دنبال چه هستند.

بنابراین، با توجه به فوریت‌های این تحولات اخیر، ما گزارشی را گردآوری کرده‌ایم که به‌سختی تحقیق شده است که به شما نشان می‌دهد چرا این سهام می‌تواند یک «خداحافظ خانگی» باشد.

آنها دلایلی را نشان می دهند که چرا ما فکر می کنیم هر سرمایه گذار آینده نگر باید به این صنعت جدید انقلابی توجه زیادی داشته باشد و اینکه این صنعت چقدر می تواند زندگی را تغییر دهد.

این گزارش هنگام ثبت نام برای شما رایگان است مشاور سهام امروز

کافیست آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا در مورد سهام “Home Run by” مورد نیاز خود در نمونه کارها مطلع شوید.

بازگشت “خرید نهایی” در تاریخ 21 نوامبر 2021 است. موارد سهام 96 به تمام توصیه های مجدد مشاور سهام گل Motley اشاره دارد. همه بازده های دیگر در زمان بازار به روز می شوند.

جان مک کی، مدیرعامل Whole Foods Market، یکی از شرکت های تابعه آمازون، یکی از اعضای هیئت مدیره The Motley Flower است. اریک بلیکر دارای سهام آمازون و انویدیا است. Motley Flower دارای سهام در آمازون، بایدو، نتفلیکس، انویدیا، Salesforce.com و تسلا است. Motley استراتژی مکاشفه گل است.

Motley Fool به حریم خصوصی شما احترام می گذارد و تلاش می کند تا در مورد شیوه های جمع آوری داده های ما شفاف باشد. ما همچنین از اطلاعات شما برای کمک به سفارشی کردن سایت برای خود، برای تماس با شما در مورد عضویت، ارائه اطلاعات تبلیغاتی و درک نحوه استفاده از خدمات به طور کلی استفاده می کنیم.

عملکرد گذشته پیش بینی کننده نتایج آینده نیست. عواقب سرمایه گذاری شخصی می تواند متفاوت باشد. همه سرمایه‌گذاری‌ها دارای ریسک ضرر هستند.

حریم خصوصی / اطلاعات حقوقی.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances