همبازی های باب سگیت و کمدین های همکار او شوخ طبعی و مهربانی او را به یاد می آورندعکس باب سگات در 23 آوریل 2019 در بیلد استودیو در شهر نیویورک. سلبریتی ها در شبکه های اجتماعی به یاد بازیگر و کمدینی می افتند که روز یکشنبه در سن 65 سالگی درگذشت.

نیکلاس هانت / گتی ایماژ


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

نیکلاس هانت / گتی ایماژ


عکس باب سگات در 23 آوریل 2019 در بیلد استودیو در شهر نیویورک. سلبریتی ها در شبکه های اجتماعی به یاد بازیگر و کمدینی می افتند که روز یکشنبه در سن 65 سالگی درگذشت.

نیکلاس هانت / گتی ایماژ

بازیگران و کمدین‌ها یکی از دوشنبه‌های خود را به یاد می‌آورند: باب سگیت که روز یکشنبه در سن 65 سالگی درگذشت.

اداره کلانتر اورنج کانتی در فلوریدا گفت که پس از اینکه مردی در اتاق هتلی بی توجه بود، نمایندگان به ریتز کارلتون در اورلاندو فراخوانده شدند. آنها مرد را سگیت معرفی کردند و گفتند که او در صحنه کشته شده است، بدون هیچ نشانه ای از تخلف یا مصرف مواد مخدر.

سیگیت در یک تور ایستاده بود و روز قبل برای یک ساعت در نزدیکی جکسونویل حرکت کرده بود. در یک توییت می گوید اینکه او «نمایش امشب را دوست داشت».

سیگیت در دهه 1990 یکی از چهره های اصلی تلویزیون آمریکا بود که به عنوان حامی عزیز ABC شناخته می شد. خانه کامل و میزبان خنده دارترین ویدیوی خانگی در آمریکا. او اعتبارات کارگردانی و حرفه ای طولانی در استندآپ کمدی – با جوک های کثیف معروف که بر خلاف شخصیت پدر تلویزیون سالم او است، دارد.

خاطرات NPR را بخوانید یا اینجا گوش دهید.

در اینجا چند ادای احترام آورده شده است:

این داستان در ابتدا ظاهر شد نسخه صبح وبلاگ زنده
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم