هیئت منصفه سه نفر از قاتلان احمد آربری را در جنایات ناشی از نفرت فدرال مجرم تشخیص دادتراویس مک ماهون (سمت چپ)، ویلیام «رودی» برایان و گریگوری مک ماهون در طول محاکمه در برانزویک، گا.

AP / استخر، فایل


زیرنویس ها را پنهان کنید

تغییر عنوان

AP / استخر، فایل


تراویس مک ماهون (سمت چپ)، ویلیام «رودی» برایان و گریگوری مک ماهون در طول محاکمه در برانزویک، گا.

AP / استخر، فایل

هیئت منصفه در برانزویک، گا.، به اتفاق آرا، متهمان تراویس مک کال، پدرش، گرگ مک کال، و همسایه‌اش، ویلیام «رودی» برایان، متهمان پرونده جنایت نفرت فدرال را مجرم شناخته بودند.

هیئت منصفه کمتر از یک روز بحث کرد. در قلب قضیه این سوال مطرح بود که آیا نژاد نیروی محرکه است یا خیر.

متهمان همچنین به نقض حقوق مدنی آربری، آدم ربایی و استفاده از سلاح گرم برای ارتکاب جنایت علیه مک مایکلز متهم شدند. هر سه سال گذشته در دادگاه ایالتی به قتل آربری محکوم و به حبس ابد محکوم شدند.

اتهامات فدرال حداکثر مجازات حبس ابد را در پی دارد. متهمان 14 روز فرصت دارند تا اعتراض خود را مطرح کنند.

برای محکوم کردن او به جنایات ناشی از نفرت، دادستانی فدرال موظف شد در برابر هیئت منصفه ثابت کند که متهمان آربری را به دلیل سیاه پوست بودن هدف قرار داده اند. هفته گذشته شاهدان به مدت چهار روز از تعاملات نژادپرستانه با گرگ و تراویس مک کال خبر دادند و دادستان کل صبح دادگاه را صرف مطالب نژادپرستانه و گاهی خشونت آمیز از ردپای دیجیتالی متهمان کردند.

“اگر احمد یک مرد سفید پوست دیگری دویدن می کرد، آیا اینطور بود؟ اگر احمد از جاده های عمومی استفاده نمی کرد، آیا اینگونه بود؟” دادستان کریستوفر پرز در سخنرانی پایانی خود در روز دوشنبه پرسید.

او استدلال کرد که توهین‌های نژادی و میم‌ها، اگرچه به خودی خود غیرقانونی نیستند، می‌توانند به هیئت منصفه در مورد ذهنیت متهمان با دیدن آربری در حال قدم زدن در سواحل Cetella در آن روز کمک کنند.

پاریس گفت که او بر اساس فرضیات نژادی، خشم نژادی و خشم نژادی که سال ها ایجاد کرده بود، عمل کرد.

پاراس به داوران گفت: “آنها مجبور نبودند در مورد آن صحبت کنند. آنها می دانستند که قرار است چه کاری انجام دهند.” آنها اسلحه هایشان را گرفتند و به دنبال او رفتند.»

امی کوپلند، وکیل تراویس مک کال، گفت: “ممکن است این اتفاق برای یک مرد سفید پوست بیفتد؟ بله.” او از قضات خواست تا شواهد را بررسی کنند. نبود ارائه شده: او استدلال کرد که دولت هرگز شاهد سیاه پوستی را برای به اشتراک گذاشتن داستان های نژادپرستانه مشتری خود فراخواند و هیچ مدرکی مبنی بر تعلق تراویس مک ماهون به یک برتری طلب سفیدپوست وجود نداشت. از این گروه بود. کوپلند از احضار شاهدی برای شهادت تراویس مک ماهون در طول دادگاه خودداری کرد.

هیچ یک از وکلا با هیچ یک از نژادپرستی که در نقشه های دیجیتالی موکلان خود مشاهده می شود مخالف نبودند و حتی شخصاً این دیدگاه را رد کردند، در حالی که معتقد بودند که متهمان یک تعقیب درختکاری داشتند. که توسط دوربین های مدار بسته داخل یک خانه دیده شده بود. محل ساخت و ساز در شب.

وکیل برایان، پیت تئودوسین، سعی کرد بر تفاوت‌های بین موکلش و دو نفر دیگر تأکید کند و به قضات گفت که برایان “سعی نمی‌کرد یک افسر مجری قانون باشد”، اما “مردم اینطور تعقیب نمی‌کنند مگر اینکه آنها را دنبال کنند. کار اشتباهی انجام داده‌ام و در برخی موارد بسیار اشتباه است.»

دادستان لیون در آخرین رد خود قبل از فرستادن عمدی قاضی لیزا گادبیوود بعد از ظهر دوشنبه به قضات گفت: «این متهمان احمد را کمتر از یک انسان، کمتر از یک حیوان دیدند. لیون اصرار داشت که پشیمان نیست زیرا خون در خیابان آربری جریان دارد.

“من فکر می کنم DOJ [Department of Justice] واندا کوپر جونز، مادر احمد آربری، روز دوشنبه در خارج از دادگاه به خبرنگاران گفت: پرونده خود را به خوبی ارائه کرد.

او با اشاره به تصمیم گیری به موقع در دومین سالگرد درگذشت پسرش در این چهارشنبه گفت: “من بسیار احساساتی هستم. روز به روز کمتر و کمتر می شود و خوشحالم که تقریباً تمام شده است.”

23 فوریه در حال حاضر به طور رسمی به عنوان روز احمد آربری در ایالت جورجیا شناخته می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم