هیئت ها و هیئت های علمی و عملی


در دانشگاه، رسمی و بسیاری جاهای دیگر، معمولاً افراد می خواهند مقالات و مطالب بزرگ و قابل فهمی را در همان سطح بنویسند. البته این پست دائمی نیست و در هر زمان بدون هیچ افکت یا سایه قابل حذف است و می توان آن را با محتوای جدید جایگزین کرد. بنابراین اولین تخته تحریر. اما با مزایای برجسته، باید برخی از معایب را نیز بدانید. این جایی بود که اولین توسعه اتفاق افتاد. تخته سفیدبه وجود آمد. این مدل دیگر مشکلات روش قبلی را نداشت و به راحتی قابل استفاده بود. با استفاده و استقبال گسترده از آنها، روند تولید ارقام جدید و پیشرفته رو به افزایش گذاشت و امروزه شاهد آن هستیم که فرآوری و عرضه محصولاتی مانند شیشه برنده شد.ما این محصولات در واقع ارتقای نسخه های قبلی و مدل های مدرن تر هستند. در زیر به معرفی این محصولات، مشخصات آنها، نکات کلیدی در مورد آنها و راهنمایی کامل در مورد مسائل کلیدی در خرید آنها می پردازیم.

وایت برد بخر

تاریخچه و مقدمه ای بر وایت برد

در محیط آموزشی برای رساندن ایده و داده به افراد حاضر در بسیاری از موارد لازم است نکات مهم و مطالب لازم به افراد یک قشر خاص داده شود. اولین و مهمترین راه برای انجام این کار این است که آنها را در قالب بزرگ، واضح و قابل فهم بنویسید تا از هر دوره ای قابل مشاهده باشند. اولین تابلوها برای رفع این نیاز ایجاد شدند. این محصولات روی قسمتی از دیوار که جلوی دید همه بود قرار می گرفت. مدل اصلی آن به تخته سیاه معروف بود. برای قرار دادن اطلاعات روی آن نیز لازم بود با چرخ های رنگی این کار انجام شود. با وجود مزایا، معایبی نیز وجود داشت که برای سلامتی مضر بود. بنابراین، سازندگان به این فکر افتادند که محصولی را ایجاد کنند که این مشکلات را ایجاد نکند. بدین ترتیب اولین تخته سفید ساخته و به بازار عرضه شد. این محصول کمتر از نیم قرن قدمت دارد اما به جامعه آموزشی کمک زیادی کرد. مردم دیگر از این محصول برای درمان مشکلات سلامتی خود استفاده نمی کنند و به راحتی از آن استفاده می کنند. پس از مدتی این محصول رواج یافت و استفاده از آن در طیف وسیعی از افراد در حرفه های مختلف رایج شد.

انواع وایت برد در کشور

این محصولات در انواع مختلفی ساخته می شوند. در واقع این تفاوت در انواع مواد است که آنها را متفاوت می کند. البته می توان آنها را بر اساس نوع کاربری نیز دسته بندی کرد. اما مدل مهم و گسترده، نوع اول است. در ادامه به بررسی انواع وایت برد می پردازیم.

ملامینه:

این مدل در واقع نوع اولیه ای است که اکثر افراد در محیط های آموزشی از آن استفاده می کنند. این محصول در واقع یک تخته چوبی است که با یک ورقه رزین پوشانده شده است. از نظر قیمت در رده محصولات ارزانتر قرار می گیرد اما مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. اما در استفاده سنگین و مداوم، پوشش از بین می رود و سایه رنگ روی تخته باقی می ماند.

شیشه برنده شد:

نوع جدیدی از محصول را می توان شیشه وایت برد در نظر گرفت. این نوع تخته در واقع از مواد شیشه ای ساخته شده است. اما محتوای آن با شیشه معمولی متفاوت است. در کارخانه ها این محصولات طی فرآیندی به مدل هایی تبدیل می شوند که مقاومت بیشتری در برابر ضربه و حرارت از خود نشان می دهند. این آثار را می توان در رنگ های مختلف یافت. در مقایسه با مدل های دیگر، طول عمر آن بسیار زیاد است و تاثیر آسیب، رنگ و سایه آن بسیار کم است.

فولاد یا آلومینیوم:

این مدل ها در واقع ورقی هستند که از دو ماده ساخته شده و در نهایت با رنگ با کیفیت خاصی پوشیده شده اند. این رنگ ها دارای درجه های کیفی هستند که به راحتی پاک می شوند. یکی از مزایای این محصولات این است که معمولاً مغناطیسی هستند و می توانند آهن ربا یا وسایلی مانند پاک کننده های مغناطیسی را به راحتی در خود نگه دارند.

پرسلن یا سرامیک:

در این دسته تخته سفید، یک پوشش سرامیکی روی ورق فولادی قرار می گیرد. این محصولات معمولاً به دلیل روکش خاصی که دارند وزن بیشتری پیدا می کنند. با این حال، آنها همچنین مزایای بسیاری دارند. مهمترین آنها را می توان استفاده مادام العمر آنها دانست. زیرا هیچ رنگی روی آنها باقی نمی ماند. با صابون مناسب، لکه های احتمالی را می توان بدون هیچ آسیبی از بین برد و استفاده کرد.

تخته سفید سرامیکی

مزایای شیشه برنده

این می تواند مقایسه جالبی باشد. زیرا ماهیت و کاربرد دو مدل در واقع یکسان است و یک وظیفه را با هم دنبال می کنند. اما مهم است که کدام کیفیت بهترین کار را تولید می کند. توجه به این موضوع قطعا می تواند در تصمیم گیری خرید کمک زیادی کند. مزایای قابل توجه استفاده شیشه برنده شد. در زیر خلاصه ای آمده است:

  • بدون آلودگی محیط زیست.
  • پایداری بالا
  • سطح آن بسیار تمیز و صاف است.
  • ضد حساسیت
  • جابجایی آسان
  • تنوع در رنگ
  • تنوع در استفاده از رنگ های مختلف جادویی

از آنجایی که این محصولات شیشه ای هستند، فقط می شکنند و در صورت شکستن عملکرد خود را از دست می دهند. در غیر این صورت می توان آنها را برای مدت طولانی بدون هیچ آسیبی استفاده کرد. در صورت وجود لکه می توان آن را مانند روز اول با مواد شوینده مجاز تمیز و ضدعفونی کرد. به راحتی تمیز می شود و به راحتی جدا می شود. اگر نوشته برای چند روز باقی بماند، جای نگرانی نیست. این برخلاف نکات وایت برد است. در این مدل ها به مرور زمان کیفیت پایین می آید و روکش خراب می شود و در نتیجه لکه هایی ایجاد می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم