والنسیا 1-4 بارساا 3 قدرت تیم ژاوی در مستایا :: ورزش سه


کد خبر: 1811722 |
01 اسفند 1400 ساعت 20:41 |
6059 بازدید |

18
نظرات

بارسلونا عملکرد درخشانی داشت و 4-1 والنسیا را شکست داد.

به گزارش وارزیش سی، بارسلونا در یکی از مهم ترین بازی های هفته بیست و پنجم لالیگا در میستلا میزبان والنسیا بود که این بازی با نتیجه 4-1 به سود ژاوی هرناندز به پایان رسید.

بارسلونا شروع نسبتا خوبی داشت و حمله این تیم در دقیقه 23 گل اول را به ثمر رساند. پاس زیبای جوردی آلبا اوبامیانگ را در موقعیت تک به تک قرار داد و این بازیکن ضربه راست را 1-0 کرد.

پس از گل اول، حملات بارسلونا ادامه یافت و این تیم در دقیقه 32 موفق شد دو گل به ثمر برساند. حمایت فوق العاده بازیکنان بارسا منجر به فرانکیوا دیوینگ به عثمان دمبله شد و ستاره هلندی دروازه تقریبا خالی والنسیا را باز کرد تا نتیجه 2-0 شود.

طوفان بارسلونا ادامه داشت و این تیم موفق شد در دقیقه 38 مقابل والنسیا گل سوم را به ثمر برساند. با ارسال یک گاو به تیرک دروازه، ضربه پایانی اوبامیانگ علاوه بر دبل، بارسا را ​​3-0 جلو انداخت.

دقایقی بعد والنسیا موفق به گلزنی شد اما پس از بررسی صحنه مشخص شد که قرار است آگوست قبل از گلزنی به سود بارسلونا اعلام شود که بازی با نتیجه 3-0 به پایان رسید. در پایان نیمه اول.

این والنسیا بود که نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 52 موفق به گلزنی شد. ضربه سر پایان کارلوس سولار پس از پاس برایان گیل نتیجه را 3-1 کرد.

بارسلونا در دقیقه 63 گل چهارم مقابل والنسیا را به ثمر رساند. شوت فوق العاده پدر گونزالس به گوشه دروازه والنسیا رفت تا بارسا با یک سوپرگل نتیجه را 4-1 تبدیل کند.

والنسیا می توانست در دقیقه 79 یکی از گل های هوگو دورو را به ثمر برساند اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه بارسا به بیرون رفت.

پس از حملات هر دو تیم بازی را با یک نتیجه 4-1 به سود شاگردان ژاوی هرناندز به پایان نرساندند و بارسا با هدایت مربی جوان خود نمایش جالب دیگری از خود به نمایش گذاشت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم