والیبال در آخرین ایستگاه نیم فصل لیگ برتر


به گزارش “ورزش سه”، دور رفت لیگ برتر والیبال در حالی امروز به پایان می رسد که تیم های اول تا سوم جدول در ابتدای هفته سیزدهم از رده بندی خود مطمئن هستند و برای صعود به قعر و میانه نبرد دارند. میز تا حد امکان در موقعیت حساس و هیجان انگیز قرار دارد.

هفته سیزدهم و پایانی لیگ برتر با هفت دیدار در سیرجان، تهران، اصفهان، مریوان، ورامین، یزد و گنبد برگزار می شود.

سپاهان در نیم فصل با 12 برد و 35 امتیاز متوالی عنوان قهرمانی خود را اعلام کرد که از آن جمله می توان به پیروزی مقابل فولاد سیرجان در هفته دوازدهم اشاره کرد تا شهرداری ارومیه عملا شانسی برای صعود نداشته باشد. این در حالی است که شاگردان محمدرضا تندروان از شهرداری ارومیه با 10 برد و 28 امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفتند. بنابراین پیکان تیم سوم جدول که شهداب یزد در هفته آخر باید به مصاف آن برود در صورت پیروزی در این دیدار باز هم بهبودی در رده سوم را نخواهد دید.

اگرچه تیم های اول تا سوم جدول از جایگاه و جایگاه خود در هفته گذشته مطمئن هستند اما جدال در سایر سطوح جدول در حساس ترین موقعیت ممکن قرار دارد.

یکی از حساس ترین دیدارهای هفته سیزدهم درگیری بین لبنیات حرج آمل و راهنمای ملل مریوان خواهد بود. دو تیمی که تا پایان هفته دوازدهم 7 و 20 امتیازی شده اند. شاگردان بهروز عطایی در تیم لبنیات یک قدم جلوتر از توانبخشی و چهارم هستند. تقابل فکری عطایی و آرش صادقیانی تیم چهارم این دور را رقم خواهد زد. این دیدار ابتدا قرار بود به میزبانی آملیان برگزار شود اما با درخواست تغییر میزبانی دو تیم، این دیدار به میزبانی تیم ملی و در مریوان برگزار می شود.

اگرچه پکان پمان اکبری سوم شد اما نتیجه دیدار شهداب یزد و پکان نیز نقش تعیین کننده ای در تعیین آینده تیم ششم جدول خواهد داشت. شهداب که تاکنون 6 برد و 17 امتیاز کسب کرده است در صورت شکست در این مسابقه در خطر خواهد بود. به ویژه پاس گرگان، ورامین نگرپالیکا و گنبد نگرپلیکا که اکنون در رده های هفتم تا نهم جدول رده بندی قرار دارند، تا پایان هفته دوازدهم هر کدام با 5 و 16 امتیاز کسب کرده اند و با افت جزئی هر تیم شرایط تغییر کرده است. جایگاه تیم های وسط. اراده.

شهرداری ورامین این هفته میزبان پاس گرگان و شهرداری گنبد میزبان تیم دوازدهم جدول، هورسن رامسر هستند.

در انتهای جدول، رقابت فوق العاده هیجان انگیز خواهد بود. مس یازدهم و هورسن رامسر با 4 برد و 14 امتیاز به ترتیب یازدهم و دوازدهم جدول هستند. این در حالی است که فولاد سیرجان ایرانی و سایپا با 4 برد و 13 امتیاز به ترتیب دهم و سیزدهم هستند.

قصد سیرجان استیلی از یک سو صعود به رده دهم جدول با پیروزی برابر شهرداری ارومیه است و از سوی دیگر رسیدن به این مهم مقابل تیمی دیگر کار بسیار سختی برای اوست. جدول

رفسنجان به نفع تامبه سایپا خواهد بود و هفته آخر دور رفت برای هر دو تیم دیداری تماشایی برای ارتقای جایگاه خود خواهد بود. در خصومت غیرمستقیم کارنوشین، هورسون، مانند سیرجان استیل، سخت روی رقیب کار می کند. شهرداری گنبد که با 5 برد و 16 امتیاز در رده نهم قرار دارد، برنامه ای برای دور ماندن از برنامه درسی رقابت های بین جدولی ندارد.

لیگ برتر والیبال با برگزاری دیدارهای هفته سیزدهم به مدت نیم فصل تعطیل است.

برنامه کامل هفته سیزدهم لیگ برتر به شرح زیر است:

* مریوان، تالار زاگرس، ساعت 16.
رهیاب ملل مریوان – لبنیات هرز آمل

* تهران، خانه والیبال، ساعت 16.
سایپا – مس رفسنجان

* ورامین، تالار گل عباسی، ساعت 16.
شهرداری موذی – گردنه گرگان

* یزد، تالار شهداب، ساعت 16:00
شهداب یزد – پکان

* گنبد، سالن المپیک، ساعت 16.
شهرداری گنبد – هورسون رامسر

* سیرجان، سالن شهید سلیمانی، ساعت 16:00
فولاد سیرجان ایرانی – شهرداری ارومیه

* اصفهان، تالار نگار جهان، ساعت 17.
فولاد مبارکه سپاهان – آذرباتری ارومیه


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم