وجود این دو سلاح قدرتمند در تکواندو خوشحال کننده است – بازی سه


کد خبر: 1813292 |
11 مارس 1400 ساعت 11:14
82 بازدید |

0
نظرات

مربی سابق تیم ملی تکواندو معتقد است فولادسازان و زحمتکشان در کنار هم و بدون پشت سر گذاشتن سودجویان می توانند نقش بسزایی در اعتلا و پیشرفت تکواندو داشته باشند و به قطب قدرتمند تکواندو جهان تبدیل شوند.

مجید افلاکی قهرمان سابق و مربی تیم ملی تکواندو در گفت و گو با خبرنگار ورزش سه در خصوص وضعیت فعلی تکواندو گفت: در چند ماه اخیر شاهد روزهای پرتلاطم و پرتلاطمی برای تکواندو ایران بودیم که خدا را شکر که این ماجرا بود. مستقر شد و آقای هادی سای قهرمان شایسته المپیک ایران به عنوان رئیس فدراسیون تکواندو مسئولیت این رشته را بر عهده گرفت و از حسن نیت، خدمات خالصانه و تلاش بی دریغ فدراسیون تکواندو صمیمانه تشکر می کنم. سربلندی، عزت، قوت قلب و تمام افتخارات جامعه تکواندو در زمان او مطرح است، عمرو سلامتی او برای ملت ایران است، اما تلاش قهرمانان تکواندو بدون شک مرهون مربیان اصلی و باشگاهی آنهاست. شاگرد شایسته این بار به عنوان رئیس فدراسیون تکواندو موفق تر از همیشه است. آر می تواند رویدادهای بزرگی را برای سربلندی ایران ارائه دهد.

مجید افلاکی در مورد آنچه در حال حاضر برای پیشرفت و بالندگی تکواندو مهم است، افزود: اما مهمترین نکته ای که در حال حاضر مورد تاکید بزرگان و کارشناسان تکواندو بوده و همواره بر آن تاکید می شود این اتحاد و همدلی همه بزرگان است. از خانواده تکواندو در این میدان شعار هادی سای بود که به خوبی شاهد آن هستیم.

مربی اسبق ملی تکواندو با اشاره به انتصاب محمد پولادگر به عنوان معاون توسعه ورزش حرفه ای و وزیر ورزش و جوانان گفت: بدون پشت سر گذاشتن سودجویان قطعا می توانند در اهمیت و پیشرفت روزافزون تکواندو و تبدیل شدن به یک توانمند سهم بسزایی داشته باشند. مرکز تکواندو جهان

افلاکی در بخشی دیگر از سخنان خود درباره پیشرفت در امور داخلی تکواندو و کمک به دلسوزان در این زمینه افزود: آنها از آب گل آلود هستند. این افراد در جامعه کم نیستند. این نوع عقب ماندگی و تفکر و تفکر غلط قطعا برای تکواندو ضرر خواهد داشت. * این افراد با ورزش تکواندو همدلی ندارند. اینها کسانی هستند که ادعای ارثی از ارث دارند که حق آنها نیست. یک باور مذهبی قدیمی وجود دارد که می گوید: ما زائر هستیم. این ضرب المثل در مورد افرادی است که برای بدست آوردن چیزی مانند افراد دیگر به خود زحمت نمی دهند و با حیله گری و فریب سعی در استفاده از نتایج و تلاش دیگران دارند.

قهرمان سابق تکواندو در پایان سخنان خود گفت: در پایان امیدوارم با وحدت قلب و همفکری و همچنین صد برابر انرژی و اشتیاق و استفاده از مهارت های واقعی و همدلانه در تکواندو بتوانیم پیشرفت کنیم. پرچم های زیبای ایران سال ها در صحنه بین المللی است.» و شاگردان ما مثل همیشه سربلند باشند که معتقدم این اتفاق خواهد افتاد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم