ورود به تهران پک ششم خواهد بودمعاون درمان کرونا استان تهران همچنین در تشریح روند بیماری کرونا در تهران و پتانسیل این بیمارستان برای رقابت با موج ششم این بیماری در سطح آمیکرون گفت:

به گزارش ایسنا، دکتر نادر توکلی با اشاره به ورود پک ششم به استان تهران گفت: تفاوت این پک با پک قبلی این است که تعداد موارد بیشتر است اما خوشبختانه شدت بیماری کمتر است. .

وی ادامه داد: تقریباً تعداد مراجعه کنندگان سر در حوزه درمانی به مرز 3 نفر در روز رسیده است. اما تعداد تخت های جدید بین 3 تا 4 عدد در روز است یعنی از هر 3 نفر یک نفر در تخت است. مجموع تخت های استان تهران هم اکنون حدود چهار بیمار است که یک چهارم آن در تخت های مراقبت ویژه است.

وی افزود: از آنجایی که هنوز تاثیر مستقیم افزایش تعداد مبتلایان مشخص نشده است، تعداد فوتی ها و فوتی ها یکسان است.

وی با تاکید بر اینکه آمیکرون در کودکان شیوع بیشتری دارد، گفت: شیوع کرونا در گروه سنی نسبت به ماه های پیش مالاریا 3 سال افزایش یافته است. البته فراموش نکنیم که هر ساله در این فصل بیماری های ویروسی در حال افزایش است. بنابراین، با موارد آنفولانزا مرتبط شده است. در این مورد به طور کلی استفاده از دو ماسک را توصیه می کنیم.

توکلی با اشاره به شیوع آمیگدال بر روی آمونیاک، تصریح کرد: به این دلیل برای هر جامعه ای خطر بالایی وجود دارد، اما در صورت تحمل اجتماعی و تزریق واکسن تقویتی.

وی افزود: یکی از موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد، انتخابات جشنواره فجر در استان تهران بود که انشاالله تصمیم خوبی خواهد بود. توجه داشته باشید که واکسن از گسترش بیماری جلوگیری نمی کند، اما به کاهش شدت بیماری کمک می کند.

وی در ادامه با بیان اینکه قبل از ایجاد محدودیت های شدید قادر به انجام این کار نبودم، افزود: بنابراین بازگشت به قرنطینه و قرنطینه توصیه نمی شود.

وی تاکید کرد: کمبود تجهیزات پزشکی و تجهیزات پزشکی در تهران وجود ندارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم