وزیر کار: در حال بررسی بیش از 300 پرونده فساد هستیم.حجت‌الله عبدالمالکی در سی و دومین همایش سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان با موضوع تغییر نظام حکومتی و تمدن اسلامی با حمایت مردم، گفت: من خود را جنبش دانشجویی نمی‌دانم و معتقدم که مهم این است فرصتی عالی برای شنیدن دغدغه ها و خواسته های جوانان.

به گزارش فارس، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: مردم و به ویژه جامعه مرتبط و متعهد دانشگاهی نقش مهمی بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران تاریخ معاصر جهان را متحول کرده است، گفت: اندیشه بزرگ امام راحل با حمایت میلیون ها انسان منجر به تحول عظیمی در مسیر هدایت بشری شد.

عبدالمالکی افزود: حاکمیت در جمهوری اسلامی مبتنی بر تفکر الهی و پشتوانه همگانی است و این تفکر در سیاست های کلان کشور برای رسیدن به اهداف و ایدئولوژی های آن نیز وجود دارد.

رئیس شورای عالی کار با اشاره به پیشرفت چشمگیر کشور در عرصه های اقتصادی، امنیتی و فناوری، گفت: مرحله دوم انقلاب اسلامی مسیر مهمی به سوی انقلاب اسلامی است و ما از این بابت خوشحالیم. از جمله فرماندهان مرحله دوم انقلاب اسلامی.

وی خطاب به دانشجویان گفت: محوریت مرحله دوم انقلاب حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی با جوانان خواهد بود.

عبدالمالکی با بیان اینکه در ابتدای مرحله دوم انقلاب دولت انقلابی در کشور تشکیل شده است، افزود: نظام سیاسی جمهوری اسلامی با حمایت مردم شکل گرفته است و آنها مردم هستند. ” به پیشرفت های مختلف کمک کنید.”

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه جوانی مهمترین مولفه ابلاغی گام دوم انقلاب است، گفت: از کشور رو به کاهش است.

وی با بیان اینکه رسانه های بیگانه سعی در دلسردی مردم از دولت و دولت دارند، افزود: رسیدگی به پرونده های فساد اداری است.

عبدالمالکی رفاه مردم را یکی دیگر از برنامه های تغییر و استراتژیک دولت خواند و گفت: با رفع موانع تولید و اشتغال در کشور و نیز توجه ویژه به اقشار ضعیف می توان به این هدف دست یافت.

وی افزود: وزارت تعاون یکی از منصوب ترین وزارتخانه های کشور است و حواشی ایجاد شده با برکناری برخی مدیران ناکارآمد را طبیعی می دانیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه یکی از اقدامات کلیدی ما ارتقای نظام مدیریتی وزارتخانه است، تاکید کرد: به رئیس جمهور داده ایم باید انقلابی، با استعداد، پاک در انتصابات، فساد ستیز و مردمی باشیم.

عبدالمالکی افزود: عملکرد مدیران وزارت عامه دائماً در حال بررسی است و اجازه نخواهیم داد تداوم بی کفایتی دستگاه اداری به اعتماد مردم خدشه وارد کند.

وی گفت: اکوسیستم ملی اشتغال جمهوری اسلامی ایران بستری برای یکپارچه سازی برنامه های اشتغال کشور است و در سال آینده شاهد نتایج مثبتی خواهیم بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جامعه دانش آموزی دعوت کرد تا از نمایشگاه دستاوردهای وزارت فواید عامه به مدت شش ماه که از ششم اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه های وزارت فواید عامه برگزار می شود، دیدن کنند.

در این جلسه نمایندگان تشکل های دانشجویی و کارکنان دانشگاه به بیان مطالبات و سوالات خود در زمینه های مرتبط با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداختند.

گفتنی است در پایان این نشست از نخستین شماره نشریه ویژه بانوان و خانواده «نساء» که توسط خواهران اتحادیه دانشجویان سوسیالیست اسلامی تهیه شده بود، رونمایی شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم