وعده جدید وزیر جهاد کشاورزی در خصوص بازار برنجوزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه از آبان ماه ستاد تامین میوه های ماه مبارک عید و رمضان را تشکیل داده ایم، گفت: هیچ نگرانی نداریم. در این مورد

به گزارش فارس، سید جواد ساداتی نژاد در یک برنامه تلویزیونی با اشاره به اینکه ذخیره میوه در پنج سال گذشته به اندازه الان نیست، افزود: اتفاقی که در دولت سیزدهم افتاد یکی از آنها این بود که ما سهام را تقویت کردیم.”

وی گفت در عید امسال توزیع هوشمند میوه ها را خواهیم داشت.

دلیل افزایش قیمت برنج خشکسالی است.

ساداتی با اشاره به اینکه در نیمی از استان های کشور توزیع هوشمند وجود دارد، گفت: در بحث برنج شرکت بازرگانی دولتی حدود 100 هزار تن برنج خارجی وارد می کند.

وزیر جهاد کشاورزی افزود: با توجه به خشکسالی و افزایش تقاضا برای برنج ایرانی افزایش قیمت داشته ایم اما انتظار داریم در سال آینده وضعیت خوبی در این زمینه رقم بخورد.

وی گفت: با توزیع هوشمند برنج خارجی مردم از آخر هفته یا هفته آینده تاثیر این توزیع را خواهند دید.

وی افزود: ما برای ثبات کامل در بخش گوشت تلاش می کنیم و هموطنان هیچ نگرانی در بخش کشاورزی و غذایی ندارند.

وزیر جهاد کشاورزی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: قیمت تضمینی گندم 7500 تومان تعیین شده و این نرخ توسط شورای تعیین قیمت که کشاورزان نیز در آن عضویت دارند، تعیین شده است.

واردات بیش از 7 میلیون تن گندم

وی افزود: امسال با توجه به خشکسالی و برای تامین ذخایر بیش از 7 میلیون تن گندم وارد کردیم و امیدواریم در سال آینده شرایط خوبی در بحث گندم ایجاد شود.

ساداتی نژاد با اشاره به اینکه بخش کشاورزی نیازمند سرمایه گذاری است، از سرمایه گذاران خواست در حوزه صنایع تکمیلی و زنجیره ارزش به کشاورزان کشورمان کمک کنند.

وزیر جهاد کشاورزی همچنین از تمامی کشاورزانی که برای تامین امنیت غذایی و غذایی کشورمان و تولید برق برای جمهوری اسلامی ایران تلاش بی وقفه می کنند تشکر کرد.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances