وقتی کالج‌ها دانش‌آموزان را فریب می‌دهند، آیا دولت باید به دنبال مدیران مدرسه باشد؟یافتن خطا در طرح های بازپرداخت وام class=

سنای ایالات متحده در تحقیقاتی تکان دهنده، برنامه وام دانشجویی فدرال را «تقلب و سوءاستفاده» خواند. گزارش آن، مدارس تجاری سودآور را به دلیل ارائه خدمات به 22 درصد از دانشجویان وام گیرندگان فدرال مورد انتقاد قرار داد، اما 44 درصد از آنها را پیش‌فرض مشاهده کرد.

نماینده ایالات متحده، “مدرسه پول کمک دانش آموزی را نگه می دارد… و دانش آموز در کیفی با رتبه اعتباری ضعیف، بدون شغل و بدون درآمد برای پرداخت بدهی دانش آموز نگهداری می شود.” Marge Roukema، RN.J، علیه غیرانتفاعی “سیب بد” در جنگ صلیبی خود اعلام کرد.

آشنا به نظر می رسد؟

سر و صدای پاسخگویی در سال 1991، بیش از دو دهه قبل از فروپاشی حماسی کالج‌های کورینتیان و مؤسسه فنی ITT، دوباره ظاهر شد و میلیون‌ها دلار وام‌های از دست رفته و مدرک‌های بی‌فایده برای دانشجویان و مالیات‌دهندگان هزینه داشت. اخیراً، در ماه فوریه، وزارت آموزش ایالات متحده اعلام کرد که بیش از 70 70 میلیون وام دانشجویی را به فارغ التحصیلان دانشگاه DeVry که توسط تبلیغات دروغین مدرسه گمراه شده بودند، پرداخت خواهد کرد.

باور کنید یا نه، در سال 1992، کنگره در پاسخ به این همه رسوایی در مورد کالج های انتفاعی، به وزیر آموزش یک گزینه هسته ای داد: قدرت دستگیری رهبران متقلب کالج ها – از جمله مدیران و سرمایه گذاران – شخصاً مسئول آنها. مشکل زباله این است که 30 سال بعد، وزارت هنوز از آن نیرو استفاده نکرده است.

اکنون، برخی از قانونگذاران، کارشناسان آموزش عالی و مقامات وزارتخانه استدلال می کنند: وقت آن رسیده است.

وکلای دادگستری می گویند که اداره آموزش و پرورش موظف است مدیران مدارس را پاسخگو کند

مقصود مسئول دانستن شخص مالکان مدارس خصوصی در قبال خسارات دانش‌آموزان و مالیات دهندگان دو مورد است: ارائه راه دیگری برای دولت برای جبران این خسارات و مهمتر از آن فروش روغن مار آموزشی در آینده و دلسردی و شرمساری فروشندگان.

کارشناسان وام دانشجویی به NPR می‌گویند، اگر این بخش می‌توانست – و باید به طور منطقی – از این قدرت استفاده می‌کرد، پس از مرگ تاریخی Corinthians و سپس ITTech اتفاق افتاد.

تنها پس از آن وکلای دپارتمان به این نتیجه رسیدند که این دو مدرسه دانش‌آموزان را با ادعاهای نادرست و گمراه‌کننده فریب داده و مرتکب سوءمدیریت «گسترده» و در نتیجه «ارزش آموزش ITT» شده‌اند. موجود است.”

آیلین کانر پروژه وام دانشجویی غارتگر را رهبری می کند، که اخیراً یک بررسی کامل در مورد شیوه های کلاهبرداری فناوری ITT منتشر کرده است. کانر در یک انتشار خبری در مورد این گزارش گفت: “هدف از وام ها آموزش یا آموزش شغلی نبود. واقعاً تکان دهنده است که این “مدرسه” برای مدت طولانی در حال فریب دادن رگولاتورها و اعتباردهندگان بوده و موفق شده است.”

پس از مرگ ITT Tech و Corinthian، وکلای دادگستری از وزارت آموزش خواستند تا به وام دهندگان واجد شرایط از بدهی فدرال خود کمک کند، که همراه با سایر ضررهای ناشی از آن، نزدیک به 1 میلیارد دلار برای دولت ایالات متحده هزینه داشت.

چرا این وزارتخانه از اختیارات هسته‌ای که کنگره در سال 1992 به آن اعطا کرد استفاده کرد تا مدیران مدارس را مسئول برخی از این خسارات بداند؟ سخت است.

اول، توضیح انسانی وجود دارد. کانر می‌گوید زمانی که این بخش به جمع‌آورنده بدهی کمک کرد تا فروش Corinth را ترتیب دهد، مقامات دپارتمان چندین بار با مدیر عامل آن صحبت کردند. جریمه کردن برای کسی که به تازگی با او ناهار خورده‌اید سخت است.

سپس توضیحی در مورد منابع وجود دارد: اینکه بخش می تواند کارهای زیادی را در یک زمان انجام دهد.

دن گفت، به جای تمرکز بر پاسخگو کردن عاملان کلاهبرداری، بر تسکین بدهی به قربانیان تمرکز کرد، “تلاش برای اطمینان از حمایت از وام گیرندگان”. وکیل از سال 2014 تا 2017. زبل می‌گوید استفاده از مقررات قانونی قدیمی این وزارتخانه، که به عنوان دفاع از وام گیرندگان شناخته می‌شود، برای تسویه بدهی‌های دانش‌آموزان، زمان و انرژی زیادی صرف کرد.

به طور مشابه، هر گونه تلاش برای بازگرداندن پول از افراد، هزینه زیادی از منابع دپارتمان را در بر خواهد داشت – بدون هیچ تضمینی برای موفقیت. حتی تلاش برای بازیابی میلیون‌ها دلار از یک مدیر اجرایی باید در یک زمینه گسترده‌تر دیده شود.

کانر می گوید: “من مدرسه ای را که آن را ایجاد کرده است، قرض 7 میلیارد بدهی در یک دهه، فقط یک قطره در سطل نمی دانم.” اما او استدلال می کند که پاسخگو نگه داشتن مدیران تنها راه جبران نیست. این در مورد ایجاد یک مانع قدرتمند و نمادین برای کلاهبرداران آینده است.

کانر گفت: «نمی‌توانم بگویم که آنها این اختیار را دارند که به دنبال مدیران مدرسه بروند. من می گویم که این مسئولیت آنهاست که این کار را انجام دهند.”

اکنون در خارج از وزارت آموزش و پرورش، گیبل موافق است.

زبال که اکنون رئیس شورای دفاع دانشجویی، یک گروه حمایتی غیرانتفاعی و در نهایت این وزارتخانه است، می گوید: «سیستم نباید به گونه ای باشد که مالکان با سود فرار کنند و مالیات دهندگان با مسئولیت خود رها شوند. یک صدا. با استفاده از اختیارات مسئولیت پذیری خود

سابقه ای برای اقدام دولت وجود دارد. به نوعی

ممکن است وزارت آموزش در برابر پیگیری ادعاهای فردی علیه کورینتیانس و رهبران ITTech مقاومت کرده باشد، اما سایر سازمان‌های دولتی اقدام کردند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شکایتی مدنی ارائه کرده است که مدعی است جک ماسیمینو، مدیرعامل وقت کورینتیان و رابرت اوون، مدیر مالی وقتش، نتوانسته‌اند ضعف مالی نشان دهند.

شکایت اما نه به خاطر خسارت وارده به دانش آموزان، بلکه از ضرر و زیان وارده به سهامداران بود.

این زوج با SEC توافق کردند که ماسیمینو را 80000 دلار و اوون را 20000 دلار جریمه کرد. این بخش کوچکی از درآمد همه افراد از سال 2010 تا 2012 است – طبق اسناد ثبت شده در SEC، حدود 5/9.5 میلیون برای ماسیمینو و حدود 5/2 میلیون برای اوون.

تعداد معدودی از سناتورهای دموکرات از جمله الیزابت وارن از ماساچوست در نامه ای به رئیس SEC، این توافق را “توهین به قربانیان تقلب در کورینتی” خواندند.

در سطح ایالتی نیز تلاش هایی برای پیگیری مدیران کالج های غیرانتفاعی صورت گرفته است.

یک وکیل مدرسه انتفاعی از این قدرت برای حمایت از بخش در شرایط محدود استفاده می کند.

حتی روسای کالج ها و دانشگاه های آموزش شغلی، یک انجمن ملی که نماینده بسیاری از مدارس تجاری انتفاعی است، از ادعای دپارتمان حمایت می کنند که بیش از 30 سال پیش، روکیما آن را “سیب بد” نامیده بود.

جیسون آلتمایر می گوید: «مطمئناً. “در هر موردی که مستلزم تقلب قابل توجه یا برداشت وجوه قبل از بسته شدن مالک باشد، به ویژه برای جلوگیری از مسئولیت تجاری، باید مشمول سختگیری باشد. به همین دلیل است که این اختیار وجود دارد.”

با این حال، Altmire هشدار می دهد، “اگر می خواهید استانداردهای پاسخگویی را اجرا کنید، فقط آنها را در همه مدارس در همه زمینه ها اعمال کنید.” ترجمه: مطمئن شوید که مدارس تجاری انتفاعی تنها نوع کالج نیستند که زیر میکروسکوپ قرار می گیرند.

شاید برجسته ترین صدایی که از سوی وزارت برای اعمال این قدرت فراخوانده شده است، بن میلر است که قبلاً به مرکز چپگرای پیشرفت آمریکا تعلق داشت – زیرا او اکنون در وزارت آموزش است. مشاور ارشد است.

میلر در سال 2019 نوشت: «این باید تغییر کند. “هر مدیر اجرایی کالج که بلافاصله تعطیل شود، از نظر مالی مسئول ضرر دانشجویان و مالیات دهندگان خواهد بود. در عوض، از آن برای بخشودگی بدهی و بازپرداخت شهریه پرداخت شده توسط دانشجویان استفاده کنید.” این کار را برای پوشش هزینه ها انجام دهید.

آیا این بدان معناست که دولت بایدن ممکن است مایل به انجام کاری باشد که دولت قبلی انجام نداده است؟

یک مقام ارشد وام دانشجویی به نگرش جدیدی نسبت به کالج های انتفاعی شکست خورده اشاره کرد.

درست همانطور که در سال 1991، زمانی که روکیما، یک جمهوری خواه، تحقیقاتی را در مورد کالج های متقلب آغاز کرد، تعداد انگشت شماری از قانونگذاران بار دیگر برای پاسخگویی بیشتر تلاش می کنند.

نیمی از سناتورهای دموکرات ایالات متحده، از جمله وارن، نوشتند: “استعفای این وزارتخانه نه تنها هزینه گزافی برای مالیات دهندگان داشته است، بلکه باعث تشویق قانون شکنی آینده توسط مدیرانی شده است که احساس می کنند می توانند خود را به هزینه دانشجویان و مالیات دهندگان ثروتمند کنند.” بتسی دیویس، وزیر آموزش در اکتبر 2020.

این در اکتبر 2021 توسط دولت بایدن و یک جلسه استماع کوچک انجام شد که طی آن نماینده. بابی اسکات، دی-وا. از ریچارد کوردری، رئیس اداره فدرال کمک دانشجویی وزارت آموزش پرسید.

اسکات به کوردری یادآوری کرد که این دپارتمان صلاحیت «بازیابی خسارات مالی علیه صاحبان و مدیران» برنامه‌های کالج جعلی را دارد. اسکات استدلال کرد که همه مدیران نباید پاسخگو باشند، بلکه بدترین آنهاست: کسانی که با فریب دادن وام گیرندگان سود می برند. آیا این بخش بالاخره آماده است که به دنبال آنها برود؟

اسکات قبلاً نامه ای به میگل کاردونا، وزیر آموزش بایدن ارسال کرده بود و آن را درخواست کرده بود. او حتی فهرستی از مدارس خشکشویی ارائه کرد که می توانستند این صورت حساب را برآورده کنند.

کوردری به اسکات پاسخ داد: “ما آن را با چشمان خود می بینیم.” “فکر کردم [your letter] این یک ضربه به پشت برای ما بود تا مطمئن شویم که به راه خود ادامه می دهیم.”

این همان چیزی است که کوردری اخیراً زمانی که وزارت اعلام کرد که به وام دهندگان متقلب تخفیف بدهی ارائه می دهد در حالی که مدرسه ای که آنها را گمراه کرده است، DeVry باز می ماند، پیشنهاد کرد.

کوردری در روز اعلام DeVry به خبرنگاران گفت: “ما سعی می کنیم مدیران مدرسه را که دانش آموزان را در هر موردی مسئول می دانند دستگیر کنیم.”

در همان تماس با خبرنگاران، جیمز کوال، معاون وزیر آموزش و پرورش، حتی قوی‌تر بود: «صاحبان فعلی این مدارس نه تنها در دی‌وری، بلکه در همه جا مسئولیت‌هایی خواهند داشت تا از تخلفاتی که در غیر این صورت می‌توانم جلوگیری می‌کردند.»

در اطلاعیه خود در مورد DeVry، دپارتمان به طور قابل توجهی از دو مدیر اجرایی که ریاست شرکت را بر عهده داشتند، هنگامی که دانشجویان را در مورد آینده شغلی آنها پس از فارغ‌التحصیلی گمراه می‌کرد، دعوت کرد: “در این مدت، رهبران ارشد DeVry شامل دانیل همبرگر بود که از سال 2002 به عنوان رئیس و مدیرعامل خدمت کرده است. 2016 و دیوید پالدین، که به عنوان معاون اجرایی و / یا رئیس دانشگاه دیوی از سال 2005 تا 2014 خدمت کرده است.

با این حال، فراتر از این بیانیه مطبوعاتی، دولت بایدن چیزی جز مقصر دانستن دولت قبلی برای مسئول دانستن رهبران و صاحبان کالج‌ها شخصاً در قصور دانشجویان و مالیات دهندگان انجام نداده است. می گوید هیچ کاری نکرده است.

مانسی خارانا کارآموز NPR در این گزارش مشارکت داشت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم