ویدئوی جنجالی میترا حجار در پشت صحنهویدیوی کوتاهی از قسمت ششم سریال جزیره که در آن دوستی را می بینیم که دیالوگ حاضر را فراموش می کند، سر به پایین می زند و شروع به خواندن فیلمنامه می کند. این بدان معناست که نه سردبیر، نه کارگردان، نه تیم بازبینی، نه توزیع کننده و نه کارشناس جلسه که باید برای دریافت مجوز کار هزینه ای پرداخت کند، متوجه چنین تفاوتی نشده اند. ویدئوی غرقاب در تمام شبکه های اجتماعی در کمتر از یک ساعت!

سهراب خسروی سردبیر پرمخاطب ترین و انتقادی ترین اثر کار به خبرآنلاین گفت: تمام سکانس را نگاه کن هر جا دوست به زمین نگاه می کند نباید جلوی امیر مکاره باشد آمد و دوربین بالا نشان می دهد. که دوستش فیلمنامه نویس نیست.»

او در واکنش به این حاشیه می گوید: حتی در سریال هایی مثل «24» هم خطاهای تدوین را می بینیم و از کارهای مختلفی که در حال پخش است می توانم ده ها مدل از این برنامه ها را بردارم و برایتان بفرستم، اما ریتم واقعی این است. داستان، این مدل، بی ادبانه از همان ابتدا آن لحظه را انتخاب کرد و برای ایجاد چنین تصویری کات کرد و در فضای مجازی پخش شد. بیش از 5000 برش در سریال وجود داشت، اما از بین این 5000 برش یکی را برای حمله انتخاب کردند که قسمتی از ادیت بود.به آقای مقدم هم گفتم منظورش این بود که نذارید.به هر حال میدونید کار ما پخش زنده نبود فقط میخواستم مستقیم به آنتن بروم.پس به ما حق بدید این که بگویم بی ادبی بود که به کارمان فشار بیاوریم.»

خسروی البته صحنه دوم صحنه را به صورت آنلاین ارسال کرده است که متعلق به دوربین دیگری است و در جعبه هیچ تصویری از برگه یا جزوه ای که گفت و گوی میترا حجاز را می خواند وجود ندارد. در حالی که این ویدیو دقیقاً با دیالوگ مطابقت ندارد، اما در همان میزانسن و برای همان لحظات است.

با این حال، آنچه از این حادثه «برای جزیره» باقی مانده، بیانیه ای است که در ذهن مردم حک شده است. البته حیدری سازنده سریال توضیح می دهد که چرا این ویدیو به سرعت در فضای مجازی پخش شد.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances