(ویدئو) خلاصه بازی آلومینیوم 1 – 1 Estegall; گل اراکیس در دقیقه 90در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 15 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف آلومینیوم استقلال رفت و به تساوی یک بر یک رسید. کوین یاماگا در دقیقه 28 از روی نقطه پنالتی گل اول استقلال را به ثمر رساند اما مسام مجیدی در دقیقه دوم نیمه دوم گل تساوی را برای آلومینیوم به ثمر رساند.

شاگردان فرهاد مجیدی با این تساوی 29 امتیازی شدند و در صدر جدول رده بندی قرار گرفتند. شاگردان رسول خطیبی نیز با 22 امتیاز در رده پنجم باقی ماندند.

نیمه اول

13 دقیقه: اسماعیل شریف پس از انجام بازی بدون ایجاد شرایط، رای داور را گرفت و در محوطه جریمه آلومینیومی به توپ ضربه زد و پنالتی اعلام شد.

14 دقیقه: حسین پورحمیدی دروازه بان آلومینیوم در جریان ضربه پنالتی استقلالی ها روی زمین افتاد تا اشکان خورشیدی کارت زرد بگیرد.

18 دقیقه: کوین یاماگا دقایقی پس از محرومیت به دلیل مخالفت اعضای تیم آلومینیوم پشت توپ قرار گرفت و توانست آن را به پنالتی تبدیل کند.

19 دقیقه: آلومینیوم پیش افتاد اما ضربه این بازیکن در برخورد با خط دفاعی استقلال به کرنر رفت.

28 دقیقه: زبیر نیکونفاس به دلیل مخالفت با داور کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 33: محمد دانشگر به دلیل توقف بازیکن آلومینیومی در مسیر دروازه استقلال با کارت زرد جریمه شد.

45 دقیقه: اشتباه استقلال اسماعیل شریف را در موقعیت تک به تک با سید حسین حسینی قرار داد اما ضربه مهاجم پکان توسط دروازه بان استقلال مهار شد و بهترین موقعیت آلومینیومی خود را از دست داد.

2 + 45 دقیقه: شوت مهدی مهدی پور از بالای دروازه آلومینیومی به بیرون رفت.

نیمه دیگر

دقیقه 52: محمود خرمزی مربی آلومینیوم به دلیل مخالفت با داور مسابقه کارت زرد گرفت.

55 دقیقه: امیرحسین حسین زاده پس از دریبل دو طرفه مدافع آلومینیوم با دروازه بان در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما تاخیر او باعث شد جایگاهش را از دست بدهد.

دقیقه 58: حسین زاده در محوطه جریمه آلومینیومی سرنگون شد اما داور معتقد بود مهاجم استقلال قصد فریب او را دارد و به او کارت زرد نشان داد.

65 دقیقه: شریف ارسال کرد و ضربه محمود قدرحمتی راهی دروازه استقلال شد که حسینی توپ را گرفت.

67 دقیقه: شریف به دلیل مخالفت با داور با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 68: یکی دیگر از نیمکت نشینان آلومینیومی زمین را شلوغ کرد و از داور کارت زرد گرفت.

70 دقیقه: رودی زستاد و وحید محمدزاده هر دو برای تذکر دادن به بازیکنان با داور به مشکل خوردند.

دقیقه 72: استقلال در محوطه جریمه از بازیکن آلومینیومی شوت کرد.

دقیقه 76: عارف آغاسی مدافع استقلال نیز دیگر بازیکنی بود که به خاطر اشتباهش کارت زرد گرفت.

دقیقه 79: حسین زاده با عبور از دروازه بان آلومینیومی می توانست موقعیت بهتری برای سایر بازیکنان استقلال ایجاد کند اما پورحمیدی صاحب توپ شد.

90 + 2 دقیقه: میثم مجیدی با یک ضربه کناری از پشت محوطه جریمه استقلال بازی را به تساوی کشاند.

ترکیب آلومینیوم: حسین پورحمیدی، رامتین سلیمان‌زاده، وحید محمدزاده، میلاد فخرالدینی، پوریا آریاکیا، مصطفی احمدی (83 – مسام مجیدی)، محمود قدرحمتی، امیر نوری (46 – امیرحسین هوشمند)، اسماعیل شریف، محمد علی‌نی (7)

ساختار آزادی: سید حسین حسینی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، عارف آقاسی، جعفر سلمانی (78 – بابک مرادی)، مهدی مهدی پور، زبیر نیکونفاس، امیرحسین حسین زاده (86 – ارسلان مطهری)، کوین یاماگا، آرمان آرمان ارزانی (4)

پانچ: اشکان خورشیدی


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم